Seksin incelikleri nelerdir? Neler kadınları etkiler?

Genelde boyundan yalamak kalçaları sıkmak göğüsleri emmek zevk veriyor bayanlara hem fikiriz ama pek bilinmeyen başka zevk noktaları nelerdir?
Örneğin ben ayak dizlerinin arkası koltuk altı bel baldır ve kasık içlerinin omuzların omuz aralarının yalanmasının hatunları etkilediğini biliyorum. Sizin bildiğiniz başka nereler var ;)

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• nefesini kulağımda hissetmek , partnerimin zevkten inlemesi , tek parmağını kolumda bacağımda dolandırması ,

0|0
    0|0
    • Kulağa nefesini vermek kulak memesi emilmesi okşamak dışında daha gizli saklı ne olabilir :))

• tşkr ederim ,:)

• rica ederim arada kafa dağıtırız beklerim ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacak aram <3 belime dokununca da tahrik oluyorum

0|1
    0|0
    • evet belin yalanmasını yazmayı unuttum bacak arandan kasıt vajinamı kasıklarmı? ben vajina dışındaki erojen yerler için yazıyorum :))

• fantezi dedin ilgimi çektin :) fantezi sever olarak benimde farklı fantezilerim var en son sorularımdan farklı bir emme sorusu diye sorum var okusana o fantezimi ;)

• Sen encok nerenin emilmesini seversin

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadınından kadınına değişir.

0|0
    0|0
  • Sen bu yasta sadece burada cinsellik sorup kiz avlamaya calisiyorsan yazik sana...

0|0
    1|0
    • oo bir ördek düştü :)

• Sana gore ordek olayim ama senin ne mal oldugun belli :))
      Ben yurt disindayim su an ve 2 kadin 1 erkek gruba geliyorlar evdeyim zaman olduruyorum. Sen ise elizabet ten nasil kurtulurum diye burada gizlilere asilmaya devam et...

• yav he he ;) arada kalmada

• degişiyo bir kız vardı gögüslerine dokunulması falan hiç bişey ifade etmiyodu kulak memesi ensesi onu uçuruyodu baska biriyse gögüsleryle ucuyodu yani hatunu tanımak gerek iyi bir seks için

0|0
    0|0
  • herkesin zevk aldığı noktalar ayrı. Ben farklı bir isteği olana denk gelmedim hiç

0|0
    1|0
  • Sicak sicak kulaginin arkasina ufleme ve gozleri anlamsiz bir bosluga bakarmis gibi kullanmak ara ara dokunuslar cildirtirrrr :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...