Her ay yaşadığım adet ağrısından bıktım artık :(?

Her ay 2 3 gün olup ölüp diriliyorum. Ayaklarimi sicak tuttum. Çaylar içtim. Sicak bir duş aldim. Sicak su torbasi koydum nafile.
Doktora gittim en son. Hersey normal cikti ultrasonda.
kist falan yokmuş. Ama cildiricam sanki beni bayiltmadan oramda ameliyat yapiyorlar.
baş parmagimin yarisi kadar bir et parcasi dusuyor her ay... kan pihtisi degil bakın. Bildiginiz et... suda dagilmiyor kan pihtisi gibi.
Bir yerde kısırlık belirtisi diye okudum iyice korktum... kisirmiyim yani?
Ve o kocaman et parcalari düşerken ben hissettim. Kizlik zari da bozuldumu bozulmadimi merak icerisindeyim...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bir dahaki sefere et parçası diye düşündüğün şeyi atma patolojik incelemesi yapılsın ne olduğu belli olur..
    bazı kadınlarda adet sancısı çok şidettli olabiliyor ve bu kesinlikle kısırlık belirtisi olarak değerlendirilemez..
    ağrıların için adet olacağını hissettiğin vakitten başlayarak adet günlerin boyunca duruma göre 8-12 saatte bir arveles kullanabilirsin..ama dikkat et ağrıdan önce almaya çalış neredeyse hiç ağrın olmadan geçirirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben kız arkadaş için araştırmıştım o da söylemişti. insandan insana değişiyormuş bazıları çok hafif bazıları da çok ağır sancılı geçiriyormuş. ilişkiden sonra azalıyormuş ağrı sanırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dismenore (sancılı adet görme) kötü bir durum olsa gerek rahim ağzının dar olması, rahmin farklı şekilde olması, psikolojik etkenler, rahim ve rahime yakın organların iltahaplanması gibi...biçok etken kadınların ağrı çekmesine sebep olabilir bazı kadınlarda çok fazla miktarda kan gitmesin diye rahim kasları kasılır ve buda ağrıya sebep olur bide kan pıhtılaşması hemen hemen her kadında olağan bir durum asıl gebelik döneminde olan pıhtılaşmalar tehlikelidir kanason olarak adet dönemi öncesinde beslenmenize çok dikkat etmelisiniz mideniz hassassa aşırı yağlı gıdalar vs katı yağ kullanımı iyi gelmeyebilir çok fazla kafein tüketmemeye gayret gösterin b6 değeri yüksek besin maddeleri tüketin son olarak bir jinekolağa giderseniz iyi olr

0|0
    0|0
    • Jinekologa gittim rahim yeri büyüklüğü vs herşey normalmis. Ya hadi sanciyi geçtim. O et parcasi ne ya. Odum kopuyo her defasında.
      Agrinin nedenide bu sanirim o et parçası

• Ozaman bol bol sıvı tüket pıhtı herkeste olan bişey sonuçta hamilelikte olsa kork

Yükleniyor...