Bakire olmama ihtimali var mı?

Yaklaşık 8 aydır sevgiliyiz. Bu yaz evleneceğiz. Ona ilk çıktığımız dönemlerde bakire misin diye sormuştum bana evet bakireyim demişti. Bende inandım. Onunla cinsel ilişkiye girmek istediğimde her defasında hayır olmaz, evlendikten sonra dedi, bende elbette saygı duydum. Ama dün canım çok fena istiyrodu, ve nasılsa bu yaz evleneceğiz, belki artık kabul eder düşüncesiyle tekrar sordum, ve kabul etti oflaya puflaya..

Yalnız dikkatimi çeken, ilk başlarda gayet sakındı, yani on sevişme sırasında, oral yaparken hiç heyecan yoktu kendisinde, ama daha sonra `asıl ise` gelince birden kendini kaşmaya başladı. Sakın ol canını yakmayacağım dedikçe daha bi kastı kendini, ve içine girdiğimde ağladı. Üstelik kanamadı.. Tabii esnekte olabilir, herkes kanayack diye birşey yok, ama ağlamasının sebebi kafama takıldı. Neden ağlıyorsun diye sorduğumda `korktum, canım acıdı` dedi. Ama açıkçası inanmıyorum, bana sanki bakire değildi, ve sonunda yakayı ele verdiği için ağlıyor gibi geldi. Daha sonrasındada `kanamadım, be tuhaf demi?` diye sordu, sanki dalga geçer gibi, zaten sırf öyle söylediği için şüpheleniyorum.. Daha fazla uzatmadım bende üstüne düşmedim. Ama bilmiyorum, güvenemiyorum öyle söylediği için. Böyle davranması, yani ağlaması falan normal mi?

1|0
22|20

En İyi Kız Görüşü

• İki türlü de olabilir.. Neden kanamadım diye hayıflanması gerekirdi tabii ki.. Fakat sen yine de bunu kafaya takıp moralini bozma..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Nişanlına öyle üzülüyorum ki... Senin gibi biriyle evlenip hayatını karartacak. Umarım yol yakınken karakterini farkedip ayrılır senden

6|5
    1|9
    • -verenler ne kadar gericisiniz! ... kusura bakma yorum yapmadan duramadım

• Niye yani sonuçta senle de evlenmeden ilişkiye girmiyor mu? Seninle bunu ilk yapıyor olsa bile bu durumun bile masumiyeti yok ki sen kalkmış daha geçmişini sorguluyorsun. Al birini vur ötekine. Senin o kıza birşey demeye hakkın yok, sen de ondan farklı değilsin. Evlen gitsin işte uzatma. Bari günahlar devam etmesin...

1|2
    0|0
  • yakayı vermekle hiç alakası yok seni uyutmak isteseydi sen ne kadar ısrar etsen de birlikte olmazdı. ağlaması evet normal ilk defa birlikte olduğundan ve kendini fazla kastığından vajina daha da kasılır zaten ilk birlikteliğin acısı kastığı için daha da daralan vajinayla birlikte daha fazla canının acımasına sebep olur. ağlamasının sebebinin foyası ortaya çıktığı için olduğunu düşünmüyorum ilk defa cinsel ilişkiye giriyor ne olacağını bilmiyor ve korkuyla kasıldıkça daha da acı çekiyor.

kanadım ne tuhaf demesini de senin düşündüğünün tam tersine bakireliğine olan güveninden olduğunu düşünüyorum. bakire olan bir insana tabiki kan gelmemesi tuhaf gelir.

onun kendi bekaretine güveni varmış ama anlaşılan senin sevgiline evlenmeyi düşündüğün kişiye güvenin yokmuş bu çok kötü.

3|0
    0|0
  • bakire olup olmadıgından önce sen onun için iyi bir seçimmisin bunu tartışalım bence? bakire yada degildi bunu tek ögrenecegin kişi o biz degiliz evlenmeyi düsündügün insana güvenmen gerekir bence önce bu sorununu hallet. kaldıki madem böyle seylere takan birisin evlenmeden kızı neden zorladın böyle bişeye . oldu da evlenmediniz ne biliyim aiilerden engel cıktı sana bişe oldu (Allah korusun tabi farzet ki diyorum) sonucta kızın bekaretini almış oldun bu konuda bu kadar muhafazakar olup böyle davranırsan bu ne perhiz bu ne lahana tursusu diye sorarlar adama!

3|1
    0|0
    • şu kısmına özellikle hayran kaldım:"oldu da evlenmediniz ne biliyim aiilerden engel cıktı, sonucta kızın bekaretini almış oldun" keşke herkes senin gibi dikkat edebilse böyle ince ayrıntılara. mükemmelsin...

• teşekkür ederim

• esnek olmasa da kanamayabilir bazı zarlar kalın kanamaz ek bilgi sana benden

0|2
    0|0
  • Fazla suphecisin eminim birşey yoktur.Güvensizlik mod on

1|1
    0|0
  • bakire de olsa kimse sevinmesin insan oglu on yilda bir

huy degistiriyor doyum suzsa tadini aldimi evliykende yapiyolar

esinde bulamdigini disarda arayan dolu

0|1
    0|1
  • napıcaksın bakire değilse evlenmekten vazmı geçeceksin.?

1|0
    0|2
  • hep zar düşeş gelir mi diye mi düşündün?kız da neler paylaştığınızı düşünmüştür.canım benim ya

1|1
    0|0
  • Bakire olması daha önce cinsel deneyimleri olmadığı anlamına gelmezki. Bilgisi vardır rahattır. Ama madem bunu yaşadınız sorgulamamnı öneririm. Çakingenliği tedirginliği korkusu bence gerçeği yansıtıyor.

0|0
    0|0
  • off beyin hücrelerim kanıyo şu anda.

2|0
    0|1
  • kanama oluyor ama akmıyor bazı kişilerde. peçeteyle silseydiniz yada baksaydın keşke.

0|0
    0|0
  • bakireydi veya değildi ne farkedecek değilse evlenmiyecekmisin

0|0
    0|3
  • doktora gideceksiniz buyuk ihtimal bakire degil rol yapıyor

0|0
    2|0
  • bakire olduğunu anlaman için hard seks yapman lazım köküne daya o zaman belli olur

0|0
    2|0
  • kankoliksiniz ya.

2|0
    0|1
  • Zorlandinmi girerkene?

Bakire yada degil, sana yalan söylemesi beni rahatsiz ederdi...

Ne yapti, rahatcana sana oral yaptimi? Yaptiysa deme ki, daha önceden bu oral konusunda denemesi var.

sen ona sorsana neden gelmedi kan diye...

ama sendede var , evlenmeden önce neden istersin ki böyle birseyi...kizdada var, ben olsam kesinlikle kabul etmem

0|1
    0|0
  • Benimki ilkinde kanamadı . 3 ün cüde kanadı oda peçeteyle sildiğimde fark ettik kaç dk sonra

0|0
    0|0
  • ilişkiye girerken acı çektimi ve kolayca içine girebildin mi zorlama falan olmadı mı?

0|0
    0|0
  • artık şu korkularınızı yenseniz beyler..bence güvenmelisin -öyle değilse bile-

2|1
    0|1
  • Böyle düşündüğünü ona söylemedin değil mi?Bana da pek değilmiş gibi geldi ama kız arkadaşının günahını da almak istemiyorum ki:(Bir konusun belki anlatmak istediği bir şey olur?Peki devam edebildiniz mi o an ilişkiye?

0|0
    0|0
    • Bu konulari defalarca konustuk, ama bana her defasinda bakire oldugunu belirtti. O an evet devam ettim, ama cok cani yaninca biraktik.

• seviyorsan ona güven.kız sana kendini teslim etmiş;)hem canı yanmıs devam da edememişsiniz.ağlaması bir şey ifade etmiyor mu?kıyamaz seven insan ya.lütfen at kafandakileri.

Erkekler Ne Diyor 20

• benimde takacagim konu iki damla kan olmazdi, bir kisinin yedigi ayni tabakdan yemem sonucda bende bakirim... ama soruyu soran kardes bakir degilse ozaman kizdanda bakire olmasini beklemeye hakki yok... hersey dengi dengine sonucda...

tecrübem olmadigi icin bisey diyemiyecem, ama kendimi senin yerine koyacak olursam süphelenmek en dogal hakkin... ama okudugum kadariyla sende bakir degildin ondan önce, bu demekki kizi bakire degil diye birakmaya hic bir hakkin yok...

eger sen bakir degilsen ve kiza bunu söylemediysen ozaman o sana yalan söyledi diye birakmayada hakkin yok... ama bu dediklerim dogru degilse ozaman destekliyorum seni

0|1
    0|0
  • kızların o andaki psikolojisini kimse bilemez. belki de ilk defa korkusu vardır nerden biliyorsun. bence yakayı ele vereceğinden değilde, bu işi ilk defa yapacağı için o kadar kasmıştır kendini. her neyse konu aslında bekaret değil, bence sen yalan atıp atmamasına takıyorsun kafayı. sonuç olarak; herkesin dediği gibi seviyorsan ve bakire olmadığını farzedip gerçekten bunu hiç problem etmeden, yüzüne vurmadan ömür boyu yanında olacaksan devam, yoksa hırpalama kardeş kızı. her insan hayatında hata yapar.

2|1
    0|0
    • evet haklisin, benim asil kafaya taktigim yalan soyleyip soylememesi, bana sanki dalga geciyormus gibi geldi, cunku huyunu biliyorum, dalga gectigi zaman daha farkli davranmasi gerekirdi, ama cok cok farkli davrandi.

• eğer niyetin dediğim gibi ilerisini düşünmeyse, olay biraz sakinleyince alır karşına yalanı sevmediğini söyler, eğer gerçekten öyle değilse şimdiden bilmen gerektiğini söylersin. tatlı, sakin bi dille anlattığın zaman yoluna girer.

• 30 yaşındayım, kimseyle "pazarlık usulü sevişelim" mi diye sormadım ya da "bakire misin?" demedim.

5|1
    0|0
  • bu kadar şüphe ediyorsan git bi jinekoloğa aklında şüphe kalmasın, bu kadar çok umursuyorsan şüphe seni bozabilir. ikinizin hayatını da bi şüphe için yakma.

1|1
    0|0
    • Jinekolog mu? Eger bakireyse bile, artik zaten degil, iliskiye girdik.

• bilader zaten jinekolog gibi seylere karsiyim, öncelikle ben asla kabul etmem böyle igrenc birseyi, ben sadece senin cevabina yorum yazdim.

• bilader kişisel alma. bu devirde hala iki damla için insanın sevgisinden vazgeçmesini hayatı zehir etmesini aklım almıyor.

• Bi git ya

4|1
    1|1
  • 1.bi kıza bakiremisin diye sorulmaz hele evleneceğin kıza 2.eğer kız gerçekten bakire değilse bunu dürüstçe söylemesi lazım 3.kız olmasa emin ol o riski olmazdı ve evlemeyi beklerdi diktirirdi yada şöyle söyliyim eğer bi kız bakire değilse ve karşısındaki evleneceği erkeği kandımak istiyosa ne yapar eder kandırır adet kanını kızlık zarı diye yutturur yine de yapar yapıcağını yater ki yapmak istesin..

1|1
    0|1
  • Bakire olup olmaması neyi değiştirir evlenmeyi düşünüyorsan güveniyorsan onun ile geçirdiğin her zaman da kalbinde o varsa gerisi boştur bence, sorun bir kişinin bakire olup olmaması değildir senin ile beraber iken sana hissettirdiği güvendir önemli olan kendine güvenen bir Erkek bakirelik konusunu sorun etmez

2|0
    0|1
  • bu bekaret soruları inanın artık bıkkınlık getirdi..

diyelim bakire değil:

kız arkadaşını seviyor musun arkadaşım: seviyorsun

eee o zaman 2 damla kan için neden sevginden vazgeçesin ki

4|0
    0|0
    • benim takildigim konus 2 damla kan degil, yalan söyleme ihtimali..

• toplumsal baskı ve senin nasıl bir tepki vereceğini bilmemesinden ve bu konuda endişe duymasından kaynaklanıyor da olabilir..belki de seni kaybetmek istemiyor ve seni çok seviyor...

bence bakire olup olmamasına pek bakma derim..hayatta gerçek aşkı bulmak çok zor..belki sen bunu buldun ama sırf böyle bişey için onu kaybedeceksin

• bir kadının bakire olduğu yatakta oturuşundan belli olur.

birincisi bir kadın ilk defa bir erkeğin çığlak bedenine rahatça bakamaz ve bedenini rahatça gösteremez. utanır saçmalar çekinir korkar. evlilikte bile olsa. ilk her zaman belli eder.

bekaret sadece vajinaya penisin girmemesi olarak düşünüyorsan onu bilemem. kafanı karıştırmak istemem ama kız rahatça sana oral yaptıysa biraz ustune git derim.

buradaki mesele kızın daha önce bişey yasamıs olamsı değil seni kandırmaya çalışmasıdır. eğer seni kandırmaya çalışıyorsa kesinlikle uzak dur derim evlilikte bekaretten daha önemli sey güvendir.

1|0
    0|0
  • 3 ihtimal olabilir

zar esnektir kanamaz

zarda xcok az damar yapısı bulunur gec kanar yada vajen icine gecer kan daha sonra pıhtılı sekilde gelir 6-8 saat zaman alabilir yada adetinde kahve rengi olarak atılabilir

yada bakire degildir kaymagı baskası yemiştir sendedibini sıyırmıssındır

0|1
    0|0
  • dostum birdaha denemek tek cağren başka türlü anlayaamzsın

0|1
    2|0
  • arkadaşım için içini kemirmesin git doktora göster en iyisini o bilir belki bakire belkide değil günahını alma ha bakire değilse onu hiç dinleme sil sana baştan yalan konuşan hep yalan konuşur

0|1
    2|0
  • senınle de evlenmeden once yapmadı mı? neyı takıyorsun kı?

0|0
    1|0
  • :)

0|0
    0|0
  • normal değil!

0|0
    2|0
  • bakir değil dostum

0|0
    2|0
  • Bakire yada değil ayrı mevzu önce kendine bakacaksın ne yani kızın bakiresi varda erkeğin yok mu evlenenen kadar her türlü haltı ye ondan sonra çık meydana temizim diye yok öyle dünya.

Diyelim kız bakire ama zar dışında her türlü sevişmeyi fanteziyi yaşadı ne olacak şimdi ?

Kız elbette ağlayacak kızlığını bakireliğini bekaretini bozdun diye madalya takacak hali yok ya .

Sen kızı yargılayacağına önce kendine sor hele BAKİREMİSİN DEĞİL Mİ ?

4|0
    0|0
  • hakaret etmek istemiyorum aslında istiyorum ama burda üyelik iptali söz konusu. bir kıza bakire misin diye soru sormak ve bakire olduğunu söylediğinde onunla cinsel ilişkiye girmeyi istemek . bu ne tezatlıktır ya madem düşüncende evleneceğin kızın bakire olmasını istiyorsun ne diye evlenmeden önce cinsel ilişkiye giriyorsun? birde çıkıp utanmadan sıkılmadan buraya yazıyorsun ayıp be. ne olacak şimdi ? sırf kan akmadığı için evlenmeyecek misin o kızla ve erkeğim deyip ortalıklarda gezecek misin? madem çok dürüst çok namuslu birisin ne diye evlilik öncesi ilişkiye girdin o kızla

3|1
    0|0
  • Birden cok bakire kizla birlikte oldum ve azicikta olsa kanama oldu her seferinde.

0|0
    2|1
  • kanama cok az bı kesımde olur zaten kanama olsa da oyle cok olmaz kımsıınde kan geldıgı zaman goremezsın bıle ancak temız bır beyaz havlu bez vb bişeyle gorebılırsın bunu , cunku o an onun vicut sıvılarıyla karıstıgında kanın rengı cok acılır ve bunu oraya bakarak gormende zorlasır zaten artık goremezsın bunu ayrıca bakıre olması onemlı mı diye sormayacam bence senın burda takıldıgın mesele sana yalan soylemiş olması .

3|0
    0|0
Yükleniyor...