Kalça düşkünlüğü anal seks istediğini mi gösterir?

Sevgilim her firsatta kalcalarima iltifat eder hatta ufaktan ellemeye calisir.Acaba ilerde anal seks yasamak ister mi? Yoksa kalca aevmesi tamamen zevk meselesi mi?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, kalça bütünüyle erkek için çekicidir. Anal seks ile alakası da yoktur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ileriyi beklerse yine iyi üç gün sonra söyler yapalım diye ama önce seni kıvama getirmesi lazım öyle iltifatlar edecekki kendini adriana lima sanacaksın ondan sonrada ver dicek sende vereceksin.

0|0
    3|0
  • Bir araştırmaya göre; kalça seven erkekler sekste kadının sırtının dönük olduğu pozisyonları, göğüs seven erkekler de kadının yüzünün dönük olduğu pozisyonları severmiş <3

2|0
    0|0
  • hayır hiç alakası yok pek çok erkek düzgün ve dolgun kalçadan hoşlanır yine pek çok erkek anal seksi tercih etmez özellikle bizim ülkemizde. aslında analın bu kadar popüler olmasının tek nedeni p*rno filmlerdeki özentili sahnelerdir oysaki işin aslı böyle değil anal sekse düşkünlüğün sonu ibneliğe kadar gider

1|0
    0|0
  • kalça düşkünü derken?
    güzel kalçaları severim ama anal düşkünü değilim.olmasa aramam

0|0
    0|0
    • Iltifatlarinin buyuk bir kismi kalcama.Yalniz kaldigimiz an direkt kalcalarimi ellemeye calisiyor ne gogus ne baska bir sey.

• Anal seks mi saplanti yoksa benimkinin durumu mu?

• anal seks.yani o hareketler normal.bende aynı şeyleri yapabilirim.sadece o hareketlerden anlayamazsın.ağzını ara belki fantazi falan derken söyler

• Merak ettim kalçaların i ;)

0|0
    1|0
  • istediğini gösterir ancak anal başka gerçekten ya

0|0
    1|1
  • demekki iyi kalça var sende :) dogy pozisyonu için olabilir analda ister kesin :)

1|0
    0|1
  • hayır anal seksle alakası yok kalça düşkünlüğünün

0|0
    0|0
  • bence ilerde isteyebilir. Sen nasıl bakıyorsun bu olaya?

0|0
    0|0
  • Hayır, ama kalçalara ayrıca ilgisi olabilir..Bu her hangi bir göstergenin öncüsü değildir..

0|0
    0|0
  • mutlaka ister bende kalça seviyorum ve güzel kalçaya yapasım geliyor

0|0
    0|3
  • kalcan guzelmıs demekkı ılerıde anal isteyebilir :)

0|0
    0|1
  • zevk meselesi ya korkma korkma heheheheh

0|0
    0|0
  • bence hayır ben bayılırım ama anal istemem.

0|0
    0|0
  • kesin istiyor bence her erkek ister.

0|0
    0|1
  • kalça dık ve dolgunsa buna hiç bır ereke yok demez sevgılnde ılarde tabıkı isteyecek onu söylimm

0|0
    0|1
    • Hayatta yapmam.

• her erkek sever diye bir sey yok.

• bırazda meraktan yapar bunu bır çogu

• bayanlarda kalca dediğin biraz dolgun olucak sevgilin kalcalarını elledğidne senın tepkın ne oluyo?

0|0
    0|0
    • Genelde yapma diyip kaciyorum :D

• isitiyosun tabı sende :)

• zevk meselesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kisiye gore

0|0
    0|0
  • Hee öyledir