İlişkide boşalma sürem çok uzun, nasıl tedavi edilebilir?

Cinsel ilişki sırasında boşalma sürem çok uzun. Gerçekten çoğu zaman 1 saati geçiyor. Bu nasıl bir rahatsızlıktır. nasıl tedavi edilebilir ?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• nasıl yani 1 saat boyunca orgazmdasın öyle mi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence 1 saati geçse de partnerine yansıtma.yarım saatten sonra koşa koşa banyoya git ve en kısa sürede baktır.ginkobiloba mıydı neydi ondan kullan.

0|0
    0|0
  • Napak ölek mi? :D

0|0
    0|1
  • "boşalma sürem" sözünü,sitedeki çoğunluk orgazm süresi olarak anlamış..ama sen sanırım partnerinin içine girdikten sonra orgazm olmak istesen bile olamıyosun ve 45 dakika kadar zaman geçiyor.ancak 45 dakika sonra orgazm olabiliyosun.Benim eşim de ilk başlarda bu sorunu yaşıyordu ama zamanla düzeldi.Bu biraz da ilişki esnasında bazı takıntılı düşüncelerin konsantreyi bozmasından oluyo sanırım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sanırım sorunu geç boşalma.Bunun da çözümü cinsel terapi.Hangi türü olduğu tespit edilip ona göre tedavi uygulanır.

0|0
    0|0
  • sanırım bunun tedavisi yok erken boşalma olsa tedavisi var benim 1.de ön sevişme dahil 25 dakka sürüyo ikincide 40 yada 45 dakka senin süren bence çok uzun

0|0
    0|0
  • Rahatsızlık değil bu asla. Benimde her ilişkim minimum 50 - 60 dakika sürer. Karşı tarafın isteğinin azalmaya başladığını hissettiğim an (4. 5. Boşalmadan sonra oluyor genelde) bitiririm bende. Hatta bazen 4 saate kadar çıktığım olur, güneşin doğuşunu çok görmüşümdür :)

0|0
    0|0
    • Bu tabi ki kendiliğinden olan bir şey değil, lise 1 de 5 dakikada bittiğimi bilirim. Belli bir disiplin ve öğreti neticesinde olan durum. Merak edenlere taocu seks okumalarını ve uygulamalarını öneririm.

• durumun cok kotu. simdi senin alet 20/22cm filandir.

olsun reklamin iyisi kotusu olmaz. ama emin ol gercekse bile doktora gorun

0|1
    0|0
    • yok bir metre yanlışın var.

• desinger arkadasta sana misilleme yapmis. bakalim hanginiz saylam salliyor? :)))

• Yo benim bir misilleme cabam yok aksine herkes ogrensin herkes istedigi zaman bosalsin bence. Ben istedigim an bosalabiliyorum bu isterse 20 dakika isterse 2 saat olsun. Taocu seks bu konuda bir numarali felsefedir, inanislarina gore sperm in hayata dair bir sıvı olduğunu ve mümkün olduğunca korunması gerektiğini savunan, erkeklerin kadınları yeterince tatmin edemediğini ve üzerinde çalışılması gerektiğini belirten, aslında kadınları erkeklerden daha çok düşünen sex öğretisidir..

• Pc kası diye bir şey var, kapakları açıp kapatan...

o kasın fazla gelişkin olabilir.

bence zararı yok.

(Tabii masturbasyonda da aynı sorunu yaşamıyorsan, psikolojiktir)

0|0
    0|0
  • bu nasıl bişeydir anlamadım spermleri damla damla mı çıkartıyosun yani

0|0
    0|0
  • konsantrasyon eksıklıgı ,

0|0
    0|0
  • bence de normal bişi...rahatsızlık değil

0|0
    0|0
  • bende böyle düşünüyordum ama sevgilimin ağzında sadece 3 dk dayanabildim.:D

0|0
    0|0
  • gzüeldir sevk alırsın dermişim sağlık konularını doktora önemli konular çünkü

0|0
    0|0
  • allah sabır versin.

0|0
    0|0
  • yemezler şimdiden söyleyeyim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...