Pek kıymetli abazan kardeşlerim, sitenin şemalinin değişmesiyle atağa mı geçtiler canım?

Modern bir çizgiye girdiğiniz imajiyla özel mesaj kutunuzda ciddibir hareketlenme oldu mu canim?
Hayir yani ben de zor durumdayim ancak kimseye, sorunda popoyazmisin, meme yazmisin ilgimi çekti, acaba bana o popoyu tarif edebilir misin, benimkine benziyor mu diye mesaj atmiyorum.
Asil sormak istediğim,
Bu mesajların ekmeğini yiyor musunuz kuzum?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• ksye o kadar mesaj attım değiştirin şu kıytırık mesajlaşma şeklini diye ekmeğini yiyemeden gidecem sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zenci gibi popon var mı? diye mesajlar gelmediği için haliyle biz de atmıyoruz

1|1
    0|0
    • Bana geliyor, had safhada ahlakli olduğum için popo fotoğraflar ini acmiyorum bile.

• Söyle abazalara sansürleyip göndersinler :/7

• bu kadar düştü öyle mi?

0|0
    0|0
  • Ne zaman duruldular ki şimdi atağa geçsinler. Hemen yeni tasarıma adapte olup görevlerini yerine getirmeye devam ediyorlar.

0|0
    0|0
  • adasdas Çok kibarsın ya :D

0|0
    0|0
  • Hayat zor , onları da anlamak lazım

0|0
    0|0
  • hakkaten yazıklar olsun beyler böyle kezbanlara laf ettiriyonuz eklemeyin kimseyi gerekirse onlar eklesin Bir bitmediniz mk

0|1
    1|0
  • ama mesaj bahanesi süpermiş..popoyu tarif ettirmek sdfsdf

0|0
    0|0
  • soruyu kess
    bundan bir tanede bizim fakultede vardı
    profil resmide benziyo ama o olamaz
    o esmerdi
    hahahahhahahaa

0|0
    1|1
  • dünya değişir benim abazan kardeşlerim değişmez nefes alsın yeter

0|0
    0|0
  • ben hiç bir şey anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Değişimle birlikte mesaj kutuma olan erişimi de engelledim.
    Oldum olası ekmek yemeyi sevemedim. Üyelerin de bayatlamış olduğunu düşünürsek, ne gözüme hitap eder ne de ruhuma.

N0, kalsın.

0|0
    1|0
Yükleniyor...