Aman allahim sanki bir kabustayim!?

Maddi sikintilardan dolayi bir suredir para karsiligi erkeklerle beraber oluyordum ve en son beraber oldugum adamdan hamile kaldim prezervatif yirtildi fakat kurtaj olamam ailem ogrenirse oldurur beni sanirim haber gidiyormus iyi bir universitede okuyorum beni alirlar okuldan ne yapmam lazim nolur yardim edin :(

Güncellemeler:
Yardimci olan herkese tesekkurler konustum beraber oldugum adamla randevu aldik tanidigi bir doktordan kurtaj icin. Allah kimseyi bu durumlara dusurmesin yardimlariniz icin tekrar tesekkurler...

0|1
13|32

En İyi Kız Görüşü

• Özel klinikte olursan ve sigortadan yararlanmazsan kayda girmez. Endişelenme. Bu arada keşke işi şansa bırakmayıp spiral kullansaydın. En azından bundan sonra ihmal etme. Spiral ya da doğum kontrol hapı kullan

1|0
    1|0
    • Senin yorumun Dünyanın her geçen gün daha da iğrençleştiğini açık seçik gösteriyor..Keşke para karşılığı birlikte olmasaydın o pisliklere bulaşmasaydın bir işte çalışsaydın demiyorsun da işini şansa bırakmasaydın spiral taktırsaydın diyorsun..

• ihaleleri götür, hazineyi soy adı saygın iş adamı, alavere dalavere al takke ver külah kazıkçı, adı tüccar, çürük malı kakalayan manav, kazık atan bakkal çakkal adı esnaf... Sen şimdi erdemden mi basediyorsun? Ne yapmış kızcağız? İhale mi götürmüş, hazineyi mi soymuş, rüşvet mi yemiş, birinin malını, parasını mı gaspetmiş? banka mı soymuş? ona buna kazık mı atmış? Bir ücret karşılığı seks işçiliği yapmış. Sen bütün bu sahtekarları, hırsızları dolandırıcıları görme, gel burada erdemlilik nutukları at. Ucuz kahramanlık bunlar.

• Tesekkur ederim kumrusahin

Erkekler Ne Diyor 32

• Anlamadım ben birşey sevgili seks işçisi, hamilesin, kürtaj olamıyorsun çünkü ailen öğrenir diye?

Bence asıl olmazsan öğrenecekler, karnı şişiyor çünkü insanın hamile kalınca?

2|0
    0|0
  • para karşılığı erkeklerle beraber oluyorum dedikten sonra 1000 lira para bulamayacak oluşun enteresan?

0|1
    0|0
  • Hayat; adeta bir p*rno film gibidir...
    Kimileri düzülür, kimileri düzer,
    Kimileri de oturup, zevkle izler.

0|0
    0|0
  • yalnız aldığınız randevuda dikkatli olun. gerçek doktor olmayıpta bu işi yapmaya kalkan birçok kişi var...

0|0
    0|0
  • biraz parasız kalınca o* olmakta yeni moda :) çok saçma eski kadınlar ne gucluymus be parasız 5 cocuga bakıyolardı waay beaa

3|0
    2|0
    • Okul masrafli hem de cok ve parasi yok ailemin ne yapabilirdim ha? Basariliyken okumayayim mi

• allah bilir babasıda ilkokul mezunu zücaciyedir:) hyat senin ya banane kızım diil sevgilim diil kardesım dıılsın ama hıkayen dogruysa ve erkense aldırcan ne yapacan kı?

• Baska care yok..

• Ya aldıracaksın ya söyleyeceksin

1|0
    0|0
  • kürtaj olamama nedenin nedir.

1|0
    0|0
    • Kurtaj olunca ariyorlarmis hastaneden yakinlarini o yuzden ailem ogrenirse utanctan olurum

• Istanbuldayim

• bu durumda bir çok yer bulabilrsin. parayıda ayarlayabilrsin bence. sonra tekrar kazanırsın. ama bir senede 4 yıllık paranı kazanabilirdin. sonra yapmana gerek yoktu bence. neden yaptın diye asla sormayacagım merak etme. yargılamak benim işim değil

• yani madur olmak tamam anlaşılabilir ama maddi sıkıntı içinde çalışan bir çok erkek kadın var okumak için yani kolay para kazanmak için kızlar parayla bedenini satsın erkekler hırsızlık mı yapsın yani ne saçma bir zihniyet yani diğer olaı yaparken kormuyorsun aldırmakdan mı korkuyorsun git jinekologa bas parayı aldır yanlız doktor parasını bulmak için gene aynı yöntemi izleme aman diyeyim

0|0
    0|0
  • kızım sen bildigin o.. olmussun kendini satmaktan baska işmi yoktu? işçi emekçi olmak zor geldi dimi? kewaşeee

1|0
    0|0
  • Maltepe üniversitesindeki sezin senmisin yoksa :)

1|0
    1|0
    • Hayir iyi bir universitedeyim dedim farkindaysan

• Haklısın bız parayla okuyoz malız salağız pardon

• yorum yok

0|0
    0|0
  • hiç inandırıcı gelmedi ağına düşürecek birini mi arıyon.kalkar bu soru zaten.

0|0
    1|0
  • Geçmiş olsun kimseyi kınamam ama keşke bu yola başvurmasaydın. Sanırım kürtaj olacak parayı bir kaç günde kazanırsın ayrıca haber falanda vermezler çzel bir hastahanede ol rahatla

0|0
    0|1
  • Ah be gercekten cok zor Bir durum kendimi senin yerine koyuyorum da baya caresizsin...

0|0
    0|0
  • Torunlarını ver onlara

0|0
    0|0
  • haberi kim uçuruyor, bunu merak ettim, git aldır hemen

tabi bizimle dalga geçmiyorsan

0|0
    0|0
  • bence yaptıgın işe devam et.parayı tamamlarsın.nasıl bu kadar aptal oldun başka yöntem yok mu korunacak.

0|0
    0|0
  • gerçekten zor durum. ciddi mi gerçek mi bilmiyorum gerçi. ama parayla bu işi yapıyosan; korunma yollarını nasıl düşünemedin? cinsel sağlık konusunda ben de bişey merak ediyorum ; özelden ulaşsana bana. bişi sormam lazım?

0|0
    0|0
  • kaldırırlar bunu :D

0|0
    0|0
  • üniv mi okuyorsun?

0|0
    0|0
  • Hangi ildesiniz

0|0
    0|0
  • haber falan gitmez kimseye o nerden çıktı

0|0
    0|0
    • Oyle yapmislar birkac kisiye

• kim yapmış
      gel ben seni öyle yapmayan bir yere götüreyim

• dusunmen gerekirdi boyle seyleri burada kimse cozum olmaz aldiracaksin

0|0
    0|0
  • kaçıncı kişiydi bu?

0|0
    1|0
    • Soylemek istemiyorum zaten yaptigim seyden igreniyorum

• doğur o veleti

0|0
    0|0
  • yaparken yardım istedin mi peki

0|0
    0|0
  • bu söylediklerinde ciddi olduğundan şüphem var ya da ciddiysen şok oldum yanii

0|0
    0|0
  • Özel ünide okumak zorunda değildin
    Koç ya da Sabancı adam etmiyor okuyani.
    Kumasinda adamlik varsa geliştirmene katkıda bulunuyor o kadar.
    Param yoktu yattım bunlar çok ucuz numaralar. Ben işe ilk başladigimda ayrı bir şehirde tek başıma ev tuttum. İlk maaşımi alincaya dek eve perde alamadim.
    Komşular görmesin diye ışığı açamıyordum geceleri.
    Herkesin bir zor zamani var. Ama basit olanlar o zor zamanda onun bunun altına yatıyor. Neyse bir canlıyı kiyanin canını da kiyan bulunur elbet.
    Ilahi Adalet bunun için var. ..

0|0
    0|0
    • Ben ozel universitede okumuyorum devletteyim siz gecim sikintisi ne demek hic bilmiyorsunuz ailemin bana ayda 50 lira gonderecek durumu bile yok ne ozel universitesi...

• Haklısın yokluk nedir hiç bilmiyorum
      Çünkü 11 yaşından beri tek başıma yaşıyorum
      Çünkü tek başıma 5 farkli şehirde yaşadım
      Tek başıma ev tutacak param olmadığı için
      Hiç tanımadığım bir it ile 8 ay aynı evi paylaşmak zorunda kaldım.
      Çünkü param yoktu
      ...
      Ama bir kez olsun namussuzlul yapmadım
      Ve de hiç düşünmedim
      Neyse
      Sana laf anlatacak değilim
      Ve cebimde param yoktu o yüzden...luk yaptım yalanina da inanacak hiç değilim.
      Git kafede çalış.
      Git Rektörlüğe durumunu anlat
      Git Valilikten yardım talep et.
      Bunlar gurur kırıcı ama...luk gurur verici öyle mi?
      Hadi yavrum hadi kumda oyna

• Gerçekten anlattığın doğruysa sana bu olayın için ve daha sonra okuman için gerekeni yapabilirim. Nerde yaşıyosun?

0|0
    0|0
    • Okuman için bundan sonra neler yapacaksın?

• okul sana bir şey öğretmemiş, onurlu yaşam, temizlik yapsaydında onurunla yaşasaydın, kolay paranın tadına vardıkça vardın tabi

1|0
    0|0
    • Kolay para mi zannediyorsun? Kolay olsa herkes yapardi emin ol

• kolay değildide namusunla temizliği niçin tercih etmedin

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 12

• okulu bırakmadan da temizlik yapabilirdiniz. namus- onur parayla satılır mı? gerekirse okulu bıraksaydınız da onurunuzu bırakmasaydınız.

0|3
    0|0
  • Başarlı olman namusunu onurunu beş paralık etmenmi demek oluyor?

2|1
    0|0
    • Universiteyi mi biraksaydim o zaman daha kotu olucakti

• Bir düşün bakalım hangisi daha kötü olur en fazla kayıt dondurudun 1 sene çalışır toparlardın şimdi hamilesin ve bir canlının hayatına kıyıcaksın şimdi geçrekden hangisi daha iyi

• Ne yani para için se*s objesi mi oldun..söyleyecek baska bseyim yok..

0|5
    0|0
    • Elde yok avucta yok ne yapsaydim? Okulu birakip temizlige mi gitseydim

• Hiç değilse temizliği namusunla yaparsın.

• bazıları için bu tarz yorumlarda bulunmak kolay ama hayatın gerçekleri denen acı tarafta var. Maddi imkanı yetse ne diye sevmediği adamların zevki olsun?

• Eğer doğruysa çok büyük zorda kalmışsın. Babasına bahset bari.

0|0
    1|0
  • özel doktora gıtcen hastanede olmuyo gecen bırınden duymuştum 1500 tl:DD

0|0
    0|0
    • O kadar param yok :(

• burada şaka yollu konuşuyoruz ama ayzdıklarım gerçek, 20 li yaşlardaysa 5 kişi onun işini çözer

hem parası yok diye kim dedi

• Yapsam cozer ama yapmak istemiyorum artik gercekten cok igrenc bir sey o kadar zorda olmasam yapmazdim ama zorundaydim

• AYnı yolda devam et

0|0
    0|1
  • Cicek caylari demle zipla düş birşey yap iste googlede ara birşey bul dogal yolla yolunu

0|0
    0|0
  • maddi sıkıntıdan erkeklerle beraber olan iyi ünivversiteli bir hatuncuk.

0|0
    0|0
  • sen git hemen kürtaj ol kimsenin haberi olmaz.bende Bir defa kürtaj oldum

0|0
    0|0
  • Ya nasıl kürtaj yok saçmalama. Her türlü yapan bir yer bulursun iyice araştır.

0|0
    0|0
    • Iste yapan yerler ya cok pahalli ya da kosullar cok kotu

• Canım benim bak çok geç kalmadan yapman lazım. 10.haftadan sonra olmuyor kesinlikle. İyice araştır derim ben.

• Arastiriyorum zaten bakalim halletmem lazim bir sekilde

• Ailen neden ögrensin ayrıca para biriktirmissindir daha önceden birlikte olduğun kişilerden.

1|0
    0|0
    • Oyleymis sanirim ariyorlarmis hastanelerde

• Iste o kadar yok param okul masraflari icin yapiyordum

• Devlette aldır o zaman orda daha ucuz. Yalnız narkoz vermeden alıyorlar devlette. Paran yetmezse borc para al arkadaslarından veya saatlık stand ıslerınde vs calıs.

• Aldirmaktan baska caren varmi

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum hic cok caresizim :(

Yükleniyor...