Bakire ama çirkin kız mı, güzel ama bir kez hata yapmış kız mı?

Bakire ama yüzüne bakamayacak kadar çirkin kız mı, yoksa kimsenin hayır diyemeyecegi kadar güzel ama zamanında bir hata yapmış ama pişman kız mı?... Daha Fazla

Güncellemeler:
Arkadaşlar soru saçma biliyorum böyle ayrımcılıkta güzel değil evet ama bazı erkekler buna o kadar önem veriyor ki bu yüzden sordum

En İyi Erkek Görüşü

• O kızın yaptığına hata deme, sevişmek dünyanın en güzel zevklerinden bir tanesidir. Cinsellik doğal bir olgudur ve bunu erkek hegomanyasıyla düşünüp güzel kıza kusur olarak bulmanı bir kadın olmandan dolayı sana yakıştıramadım. Bunu yapanın gururla arkasında durmasını beklerim. Yaptım pişmanım sözünü, hayalimdeki gibi biriyle yapamadım derse kabul ederim.

Neyse şimdi soruya geçelim, çirkin ve güzellik neyse de bakire olup olmaması konusunda bana söz söylemek yorum yapmak düşmez. Sevigiyi paylaşalım da gerisi önemli değil. Yüzüne bakılmayacak kadar çirkin kadın da yoktur, sadece biraz bakıma ihtiyacı vardır diye düşünüyorum, yada hiç o kadar biriyle karşılaşmadığımdandır. Birliktelikte aslolan hislerdir, hangisiyle daha iyi anlaşıyorsam onu seçerdim, o da beni seçtiyse tabi

Soran beğendi