Bakire ama çirkin kız mı, güzel ama bir kez hata yapmış kız mı?

Bakire ama yüzüne bakamayacak kadar çirkin kız mı, yoksa kimsenin hayır diyemeyecegi kadar güzel ama zamanında bir hata yapmış ama pişman kız mı? (hangi hata oldugunu anladınız)

Güncellemeler:
Arkadaşlar soru saçma biliyorum böyle ayrımcılıkta güzel değil evet ama bazı erkekler buna o kadar önem veriyor ki bu yüzden sordum

Cevabın Var mı?

0/2000 characters

En İyi Cevap

• O kızın yaptığına hata deme, sevişmek dünyanın en güzel zevklerinden bir tanesidir. Cinsellik doğal bir olgudur ve bunu erkek hegomanyasıyla düşünüp güzel kıza kusur olarak bulmanı bir kadın olmandan dolayı sana yakıştıramadım. Bunu yapanın gururla arkasında durmasını beklerim. Yaptım pişmanım sözünü, hayalimdeki gibi biriyle yapamadım derse kabul ederim.Neyse şimdi soruya geçelim, çirkin ve güzellik neyse de bakire olup olmaması konusunda bana söz söylemek yorum yapmak düşmez. Sevigiyi paylaşalım da gerisi önemli değil. Yüzüne bakılmayacak kadar çirkin kadın da yoktur, sadece biraz bakıma ihtiyacı vardır diye düşünüyorum, yada hiç o kadar biriyle karşılaşmadığımdandır. Birliktelikte aslolan hislerdir, hangisiyle daha iyi anlaşıyorsam onu seçerdim, o da beni seçtiyse tabi

Erkekler Ne Diyor 19

• çirkin kızı isterim onu seçerim

• bakire ama çirkin

• hatami? insanin sevdigiyle beraber olmasina hata denirmi hic? bi kagida bi imza atiosunuz, gecesinde yatiyosunuz 3ay sonra ayriliosunuz o zaman hata olmuo cunku devlet babani gozetiminde ayni yataga girmiş oluyosunuz.. gonulden sevmiş oluyoruz ama evlenmiyoruzz seviyoruz sevisiyoruzz sonra gun gelio ayrilioruz ya da erkek ölüo kiza sen hata yaptin evlenmeden beraber oldun diosunuz.. bende size yazik diyorum..

• k.b biraz acık olacak ama bir et parcası için kalkıp sevmedıgım insanla bırlıkte olamam herhalde her ınsan hata yapabilir ders cıkardıysa ne ala önemli olanda bu

• neden bir kez :) battı balık yan gider :) hatasını pişmanlıkla örtebilirse umursamam, ama eski sevgilisini de öldürmek isteyebilirim. hiç tanımadan nefret edeceğiniz insan sevgilinizin eski sevgilisidir :) çok kıskancımdır :)

• Adam gibi adam olsun.Bir kızı hanımefendi yapan şey o değildir.Hanımefendilik bir gülüşte bir bakışta yada hareketlerde gizlidir

• hiçbirisi, öncelikle sevdiğim ve sevildiğim bir kız diyorum ve ekliyorum, eşer seviyorsam söylediğiniz tür hata yapan birisini tercih ederim

• Bir soru sormuştum, bayanlar böyle ayrımlarla bakamazsınız diye ayaklandılar:) Bakıyorumda bir bayan bayanları öyle bir ayırmışki bir daha dikiş tutmayacak kadar parçalamış cevap veren bayanlarda hiç oralı değil geyiğe geyik olmuşlar.Bu ne hazımsızlıktır.

• Hem bakire hem de yüzüne bakılmayacak kadar çirkin bir kız, hiç şansı yok.. : ) Tabi ki ikinci ama durumu senin belirttiğin gibi "hata" olarak değerlendirmiyorsa.. Kafa yapısını değiştirmesi lazım, yoksa onun da hiç şansı yok, istediği kadar güzel olsun..

• Bekaretini bırakmak hata değildir. Sen kadınsın bari.sen böyle konuşma.Her kadın bedeni üzerinde özgür haklara sahip olmalıdır. Bu ne ya ? Ben dünyayı öpücem.ama sen bakire ol dicem.Kadın böyle soru sorarsa vah ki vah Beden senin işine gelmeyen gider içine pipi girmemiş saçma kadın kovalar

• evet haklısınız . erkek arkasına saklanan cesaretsiz kadınlarda var malesef..

• +1

• Vereceğim cevap önceden verilmiş. Cidden teşekkürler... Artık midemi bulandırıyor bu hemcinslerimin aşağılık kompleksleri... +1

• bakire veya değil, çirkin veya güzel...ne önemi varki... yeterki insan olsun ...yeteri kadar merhameti, yeteri kadar sevgisi, yeteri kadar kültürü, yeteri kadar eğitimi, yeteri kadar vicdanı, yeteri kadar fizik güzelliği olsun bana yeter...varsın bakirede olmasın güzelde olmasın..

• çok güzel olmasına gerek yok bakireolsn yeter :)

• çok saçma bir karşılaştırma olmuş

• çirkin olur ama yüzüne bakılmayacak kadar degil.

• Sevdiğin kız çirkinde olsa dünyanın en güzelidir ki.Fiziksel olarak dünyanın en güzel kızı, onunla geçirilen bir kaç senenin ardından kanıksanır, artık o kadarda güzel gelmez, hala aynı güzellikte olmasına rağmen...Öte yandan hata yapmamış bir bayan ile hataya düşmüş olan, her ne kadar pişman olsa da, bir olmaz...Ayrıca yüzüne bakılmayacak kadar çirkin kız var mı? Varsada tıp ne güne duruyor? Estetikle en yüzüne bakılmayacak kızlar dünya güzeli yapılabiliyor... Ha bu arada , şirin var ya. Hani farhatın şirin, uğruna dağlar delinen... Yüzüne bakılmayacak kadar çirkin biriymiş. Haberin var mı?

• Yahu elalem ne derse desin. Bana ne? Yanımdaki güzeldir, çirkindir... onlara ne? Sanki kendi hayatlarında herşey uyumlu da... Hem merak etme onlar her zaman konuşacak bişey bulur :)

Güzellik önemsiz demiyorum ayrıca. Önemlidir de "görecelidir de". Arkadaşla geziyoruz. Abi kız bak diyor. Hani nerede lan diyorum. Gösteriyor iyice. Ona kız mı diyorsun ben erkek sanmıştım diyorum mesela...

Bu zamanla da alakalı. Üniversite hazırlıkta çirkin bulduğum bir kız üni 3. sınıfta çok çekici gelmişti bana.

• güzellik de önemli be abi, insan güzel olmayana karşı içinden gelerek pek birşey hisssedemiyo genelde. ya da kendine denk birini arıyo en azından yani ne çok güzel olup da yanında sönük kalmak o buna yakışmış mı dememeleri ne de tam tersi olması denlik arıyolar en azından.

• 18 yaşından sonra ülkemizde kanunen kadın erkek reşittir ve kendi yaşamı hakkında karar almaya sahiptir.. iyi veya kötü sonuçlarına katlanacak bireyin kendisidir bu nedenle isteyen istediği şekilde yaşayabilir.. karşısındaki bu şekilde yaşamasını kabullenemiyorsa o şekilde yaşamasını kabullenen birini bulmalı veya kendini değiştirmelidir.. çirkinlik veya güzellik önemli değildir.. önemli olan sağlık ve sadakat ile sevmektir.. bu ister sevgilin ister kocan olsun farketmez, boşanıp tekrar evlensen bile en önemli kriterler bunlardır.. kadın erkek arasınsa saygı sadakat ile sevgi varsa dünya cennet olur..

• ikiside değil :)

• bakire değil, bakire diye ayıranlar utansın.

• tabiki çirkin olsun ama namuslu ve kalbi tamiz olsun çünkü hata yapan yarin sen eve geç gelince yada iş icabı eve gelemediyinde yine yapar ve bu hatayı senin nikahın altında yaptıgını düşünürsen ya vurman yada ölmen gerekir o yüzden çirkinde olsa dış görünüşüne aldırma gönül aldırma demeli :)

Kızlar Ne Diyor 8

• bunu hata olarak nitelendirmiş arkadaş. ama günümüz toplumunda öyle maalesef bekaret çok önemli çoğu kişiye göre... insanlar sevdikleriyle istediğini yaşayamıyor... baskı var. ama insanların diğer kısmı tam tersi konumda ben bunu çözemiyorum

• işte sen bi kız olarak cinsel özgürlüğünü yaşayıp sonrasında hata dersen buna ayrımcılık yapılmaya devam edilir..arkasında dursun yapanda yapmayan da çünkü bu onun tercihidir..erkekler kendi arkalarından hata yaptık demiolar dimi bu konu kimseyi ilgilendrmez die düşünüolar kızlar içinde geçerli bu..ben yapmadım ama bu özgür olmadığm için değil kafama uyan birini bulamadm ama yaparsam da bu beni ilgilendirir namus bekçilerini değil..o yüzden hata değill bu:)

• bakire ve güzel olsa olurmu

• bakire ve güzelim demek istiyosun sanırım ben erkek olsam bu mesajı alırdm ve kadın olark böle desem onu alma beni al demek istemiş olurdm:DDD

• böyle bir secim yapan erkeklee hayatmı gecer? hangisni seviyorsa onu secsin derim ben.. eer kan akıtmaya meraklı ise horoz kessin :D

• buradan tüm erkek arkadaşlara sesleniyorum: kendi cinselliğini yaşadığı için nevroz geçiren ve bunu hata olarak adlandıran, veyahut utanan kadının, yarın sizinle yaşadıklarını da hata olarak adlandırması olasıdır. zira kararlarını alırken kendi yaşam koşullarına göre değil bodoslama dalmasını buyuran duygularına göre almaktadır.yani demem o ki, 'yaptım ama pişmanım' diyen biriyle beraber olacağınıza ya böyle bir arayışınız varsa hiçbir deneyimi olmayan bir kadın bulun, ya da her ne yaşamış olursa olsun başı dik, kendi yaşamını geçmişi ve geleceğiyle savunabilecek kimliği oturmuş bir kadın bulun. budur evet.

• sen sağol şeker:)

• kalemine sağlık arkadaşım;)

• Tek kaşlı ve bakire olsun

• yok o kaş benim burdan senin oraya uzanmış penti:)

• diğer kaşı bende kalmış

• çift dikiş kenarlara da piko. alternatif olarak, üstüne dantel de örtülebilir.

• Öncekileri Göster
  • Bıyıklı ama bakire kızı alayım

• +1 Ben de bıyıklı seviyorum. Bıyığı da, orası burası da ilk benim olmalı. :)

• namusu hala nerelerde arıyorsunuz! o halde siz de bakir olmalısınız değil mi? insana insan olarak bakın lütfen, kadın ya da erkek olarak değil. belki o zaman bu sorunun gereksizliğini kavrarsınız...

• cümlelerinden anladığım şudur;erkeğin kızdan istediği ''bana gelince püriii pak olsun hatta gidip zarını diktirip beni uyutsun,ben de bunun karşılığında ona paramı sunayım gül gibi yaşayalım gidelim...vah ki vah...

• aa cümleye bakk..ilginç

• erkek kızdan güzel bi geçmiş kızda erkekten güzel bi gelecek ister :) problem yok

Yükleniyor...