2 yıllk ilişkim var ve hiç cinsellik yasamadık

merhaba 2 yıllk ilişkim var ve hiç cinsellik yasamadık. Evlenene kadarda böyle olacak.O da razı.Ama onu çok seviyorum öpüşmekten ileri gitmedik onu mutlu etmek istyorum bu konularda ama ileri gidemiyorum.Bu yüzden elimlee tatmin etsemm onu olur mu diye düşünüyorum.onun tepkisi nolur.hoşuna gider mi yoksa tiksinir mi bnden.Bende cekiniyorum ama daha var evliliğe.Lütfen dalga gecmeyin...

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• kızım sen kafayımı yedin
    o dediğinde bir tür cinsel ilişkidir
    ilişkin evliliğe gitmez
    ortada kalırsın
    sana tavsiyem öpüşmeyi bile sınırla
    seni öpmesi gerekiyorsa seninle evlenmesi gerektiğini bilmeli
    seviyeni düşürme

0|0
    0|0
    • sadece düşündüm icraat yok, cesarette edememm

• aşk acısı çeken bölümleri oku
      acı çeken sevdiğiyle evlenemeyen tüm kızlar
      genelde cinsel ilişkiden dolayı erkek bıraktıdiye
      ilişkileri bitiyor

Erkekler Ne Diyor 9

• fazla ileriye gitmek istemiyorsan ellede tatmin etme onu. çünkü ileriye gitmiş olacaksın böyle yaparak. çok daha fazlası da kaçınılmaz olacak.

0|1
    0|0
  • arada yapabılırsın bunuuu bugun canım cektı de senı ıkı oksa penısını falan ayda 1 falan yap ya da 2 bırsey dusunmez kotu bırsey hakkında benı dınle sen rahat ol

0|0
    0|0
  • bu şekilde olabileceğini en fazla bunu yapmak ısteıdıgını soylersın
    sana dokunmasına izin verecekmisin?

0|0
    0|0
    • hayır ama sadece düşündüm.Yani gercekleştrebilecek cesaretim yok

• sagoll

• sende
      sormak istediğin bişi olursa danışabilirsin

• keşke biraz rahat dursan

0|1
    0|0
  • oyşşş gitmezmi, :D

0|0
    0|0
  • uzaydamı yaşıyosunuz arkadasım yaa nasıl partnersiniz siz..suç sende değil eşinde..

0|0
    0|0
  • bence olabilir mutlu olur ama sürekli ister ve yavaş yavaş ilerlemek ister haberin olsun :)

0|0
    0|0
    • mesafe var istese çok uzagımm

• sanal yapmamm yapamam da bu yapacagımm sabrının anlayışının küçük bir ödülü olacak bikereye mahsus.

• unutmaki Bir keresi olmaz başladımı öyle gider sanal yapabilirsin. konuşarak yapmazsın mesaj ile yapabilirsin. tavsiyelerde buluna bilirim.

• tombala Çek ama Dikkat et 69 a denk gelmesin

0|0
    0|0
  • doğum gününde oaral yap kendısıne büyük ödül olurr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Buna biz bedeni bakire ama ruhu... diyoruz kardeş kusura bakma da. Ne yapacağın tabiki yalnızca seni ilgilendirir ancak bu şekilde davranmak kişiyi namuslu göstermez. yani namus sadece bekaret değildir.

3|4
    3|1
    • namuslu görünmek için kasmıyorum ya da zorunluluk olarak gördüğüm için olmuyorum.İçimden geldiği gibi

• şizofren ben senin yorumuna +1 verdim di, yanlış anlaşılmasın yani ayni fikirde odluğm içni yazmak istemdim sen yazmişsin diye, yani görüyoruz okuyoruz KS de, yok oral yaptim anal yaptim ama bakireyim :P neyin bakire, ruhun o.spu olduktan sonra bir zarin sağlam ne edim bn öyle bakireliği :)) demek siticektim

Ama sen özetlemişsin o yüzden +1 di

• Kuru baklava anladigim icin tesekkur ettim :))

• Oral la basla biraz 31 cek ama atlamasin ustune tembihle.

0|1
    0|0
    • bende ondan korkuyomm zaten kelepçelemek lazm

• Ha ha bilirim :))

Yükleniyor...