Evlendiniz....Bir erkek ne hisseder sizce_

selam arkadaşlar,

evlendiniz ve size eşiniz ilk gece tek kızlığını bozarız diyor... sizce bir erkek ne hisseder? yani benim eşim bakireliye çok önem veriyor,...beni denemek içinmi, yoksa illeri günlerde benimle daha iyi cinsellik yaşamak istediğindenmi ilk gün bozmak istiyor?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• İlk günün anlamı önemi odur zaten. kızlığını bozariz demesinin nedeni bakalım sağlammısın anlamında. ilk günden malımızı bilelim kaçıncı el diye düşünmüş.

0|0
    0|0
    • benden emin ama...yani beni eskiden beri taniyor, hic erkek arkadasiminda olmadigini...

• ola bilir...ama sanirim ilk gecede baska birsey yapmayiz diyor, sanirim daha fazla canimi acitmamak icin ileri zamanda daha iyi vakit gecirmemiz icin...ilk günden daha fazla korkutmak istemiyor

• Olabilir bilmiyorum, çok düşünmeye gerek yok böyle bir durumda, siz kendinizden eminsiniz nasıl olsa.

Erkekler Ne Diyor 12

• o ne demek ya? ben bi anlam veremedim bu deyişe yani içinden nasıl geliosa öyle yaşarsın programlı seksmi olur açılışmı yapıyor sevmedim anlamadım

0|0
    0|0
    • neyi anlamadin?

• bişi hissetmez ne hissedicek acı konusunda ilk defa yapacağından bayanda bir acıma olur ama zarla alakalı bir durum değil bu ilk gece bozdun 1 hafta sonra rahat yaparız die bişi yok sen ona alışana kadar ufakta olsa acıma olur başta yani demekki o adetten falan olsun die öle düşündü gönlünüz bir olsunda nasıl yaparsanız yapın en güzeli :)

• tsk ederim

• Kızlığını bozarız derken..Sanki birkaç erkek o an o ortamda olucak gibi sormuşsun..tuhaf bir soru olmuş haksızmıyım ...

1|0
    0|0
  • Seni düşündüğünden fazla acı çekme hemen işi bitirip ertesi gün güzelce tat ala ala yapalım diyor.

0|0
    0|0
    • bencede...aklimdan tek bu geciyor...bana güveniyor, bana güvenmese evlenmez...

• yani beni kirmamak, benim canimi acitmamak icinmi böyle davraniyor?

birde istedigin kadar bekleriz diyor...ama kizlik bozmak filan demesi sonradan beni düsündürdü

• Ben şahsen korkuyosa az önce belirttiğim teklifi sunarım.Ama aklında kızlıgı varmı konusunda diye kendini rahatlatma isteğide olabilir bırak olsunda seninle ilgili aklında binlerce güzel şeyden bırakta 1 tek bu kötü düşünce olsun.Sana direkte soramaz kızlıgın varmı diye yada aç bakıcam diyemez böyle birşey olsada ilişkiyi çoğu kızlar hemen bitirir.

• ilk gün sadece kızlığını bozarım bir şey yapmayız demiş. yani hem düğün stresini hem de senin ilk gece stresini düşünmüş. senin korkunu azaltmak istemiş. iyi bir şey demiş yani :)

0|0
    0|0
    • İyimi? Beni daha çok Korkut'u bu durum, sarımız deseydi hadi neyse...

• Zaten İlk Gecede Genelde Kızlık Bozulur Çünkü Ağrı ve Sancın Olur...

1-2 Gün Sonra Normal İlişkiye Girilir...

0|0
    0|0
  • bence sizin ilk ona ait olduğuna inanmak istiyor bence bütün erkeklerin % 90 aynı düşünür siz ce de öyle değil mi bakkaldan açık sigara paketi alınır mı sizce ?...

0|0
    0|0
  • psikolojik bir durum bu. İlk geceden başarıyla hallettim" diyebilmek için böyle istiyor.

Ama bence aile kanlı çarşaf isteyen tiplerden değilse önemi yok. Günler geceler sizindir istediğiniz zaman yaparsınız

0|0
    0|0
    • yok diyor, ailem istemez diyor...kendisi önem veriyor, ama sanirim ilk gece fazla aci cekmiyim diye böyle dedi, daha sonraki günlerimiz iyi gecsin diye

• Ne alaka ki bahane bu size mantıklı geliyor mu ilerki günlerde daha iyi ilişki yaşamaya engel değildir ilk gece kızlığın bozulmamış olması neden engel olsun ?

• kizlik zari bozulduktan sonra iliskiye girmemek lazim, cünkü yara var degilmi, bir kac gün dinlenmek gerekir...ondan sonra daha rahat iliskiye girersin.

• denemek için söylüyodur ya bakıyodur o öyle diyince sen napıcaksın

0|0
    0|0
  • Demek fişekliyecekler sana heeee hmmmm.

0|0
    0|0
  • inan ne demek istedin çözemedim ben

0|0
    0|0
  • Bende çözemedim valla nedemek istediğini :)))

0|0
    1|0
  • Bir zara bu kadar anlam yükleyen başka bir topluluk daha var mıdır :D

0|0
    2|2
    • yoktur...ama bana güvendiginden eminim, sanirim daha iyi cinsellik yasamak icinmi?

• ulan o zar neden orda die düşünmeyin siz anca bi zara bu kadar anlam yükleyen toplum varmı dionuz yobazlastı malesef toplu sizin gibiler yüznden git fahişeyle evlen ozaman üzerinden 1 milyon kişi geçiyo günlük oda insan yok ama öylleri pis insan cehennemde yanacak insan.. ne adamlarsınız be

• bence önem verilmesi lazim...kendini esine saklayamayan kisi, sana sadakata göstertemez...güven veremez

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayyyy ne bu ya evlilikmi neleri konuşuyorsunuz şuan sizin aşktan başınızın dönmesi gerek aşk kelimeleri söylemeniz gerek mutluluktan ölmeniz gerek bu ne böyle sözleşme gibi seni niye korkutuyor bunları düşüneceğine romantik bir ortam hazırlasın düşünsün nasıl canını yakmadan yaparım desin

1|0
    0|0
Yükleniyor...