Evlilikte bekaret çıkmazı. Kadınlar ilk ilişkiye girdikleri erkeği unutmazlar mı?

Merhaba,

31 yaşında ve artık evlenmeyi düşünen biriyim. Hayatımda biri yok. Şu yaşıma kadar kızlardan oldukça ilgi görmeme rağmen hiç bir beraberliğimde bir kızın, geleceğini düşünerek kızlığına dokunmadım, dokunamadım.

Merak ettiğim konu, kızlar ilk ilişkiye girdikleri erkeği hayatları boyunca unutamaz mı? Bir yanım kızı başkasıyla düşünürsem kaldıramayacağımı ama diğer yanım ise aşık olursam bırakamayacağımı söylüyor.

Bayan-erkek herkesin görüşlerini beklerim.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• kızlığına dokunmadım mı.o nasıl bi cümle..evlen dokunursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kadının üstünde toplum baskısı varsa o ilişkiyi unutamaz ama pişmanlıkla bakar sevgiyle değil o ayrı konu ama aşk olarak sevişse de sevişmese de zaten unutmayacak kişiyle sevişilince unutulmaz hatta depreşir baya fena olur ama gerisi akla bile gelmez benim kaybettiğimi ben okadar sevmiyordum bağlanma bile olmadı yalanmış yani kadın bağlanır tek eşli yaratılır durumu erkek gibiyiz biz de istersek bağlanmadan sevişebiliriz o kişi kızlık kaybı bile olsa ama genelde kızlar bunu çook sevdiklerine sakladıkları için evlenmeden önce kaybettiğinde o pişmanlığın içinde sevgi özlem de olabilir. bilinmez. da bende pişmanlık da yok

0|0
    0|0
    • bir de ilk ilişki acılı ve orgazmsız oluyor niye unutmasın :Devlenme konumuna getirdiyse o kadın seni zaten kız olmasa da sen onun için unutlmayacak adamsındır

• seksle alakalı değil yani

• bnce unutulmaz

0|1
    0|0
  • offf geçin bu geyikleri artık ya,yaş olmuş otuzbir hala neyin derdindesin...Bunca zamandır anlamadın mı daha neyin önemli oluğunu...İlk birliktelik unutulmazmıymış,niye unutulmasın allah aşkına ,ilşkilerin ardından cinsellik değil sana nasl baktığıdır kalan aklında...Ama kendini kamyon şöförü kadını da kamyon sanan yurdum insanı hala kendi egolarını dürterek acaba benden önceki şöför daha mı iyi kullanıyorduyla yarışırken hayat geçip gidiyor arkadaşıııııııııııımmmm...

0|0
    0|1
  • tabıkı hatırlanır lakın oyle arzulayarak degıl helekı sevgılsıde varsa o an baska aklından bıle gecmez belkı ama kımle yaptıgı nasıl ne sekılde yaptıgı asla unutulmaz

0|0
    0|0
  • Kimler unutulmuyor , kendinizi efsane sanmayın :))))

Bu ne yüreksizlik ya 31 yasındasın , hala bir sevgine sahip cıkamıyorsun

Ol aşık ne oluyor , çöplüktemi gözünüz kalıyor

1|0
    0|2
  • evet hatırlanır ama artık seni sevdiği için o günü o erkeği bi ah çekerek hatırlamaz hatırlar ama içi gitmez geçmişte kalan bi aşktır.özellikle aa bekaretimi aldı gibi kafada yer etmez

0|0
    0|0
  • eğer severek yaparsınız<kızda erkekde asla unutmaz. erkekler daha fazla baglanır ilk oldukları kızlara.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Erdem'e katılıyorum bu konuda. Ama şu da var, sevdiğin insanın senden önceki cinsel hayatını düşünme. Bunun sana bir faydası olmaz. Herkes yeni bir ilişkiye sıfırdan başlar. Bakire yada değil bu hiç önemli değil. Önemli olan, mutluluk için gereken şey karşılıklı sevgi ve saygı. Bu nedenle bunu çok düşünme. Kadınlar ilk deneyimlerini ne kadar hatırlar bilemem ama ondan daha güzelini yaşatırsan kesinlikle hep seni hatırlar. Böyle düşün ve rahat ol. İlk değil son olmak önemli.

3|0
    0|1
  • "kızlığına dokunmadım, dokunamadım" dan kastın bekaretini kaybetmişlerle herşeyi yaşadım anlamındaysa boşuna bekaret arama derim. Sen her *oku ye, her pisliği yaşa, karşındaki temiz olsun iste... Olmaz. Olsa da zaten dikişli bakire olur. İlahi adalaet...

Ama o kelimeden kastın hiçbir bayanın bel altına ilişmedim şeklindeyse o zaman bakire bir eşi hak ediyorsun diyebilirim. Vardır ya ara bulunur illaki... Namuslu,terbiyeli bir kız bul, o kıza aşık ol... Yoksa, önce alelade birine aşık olup ondan sonra onda bekaret aramak kötü sonuçlara/açmazlara gider...

0|0
    0|0
  • Hocam soru tamamen senin kendine sorman gereken başkalarının fikrine ihtiyaç duymayacağın hatta fikir beyan edene bile yorum yaptırmayacağın bir soru.Bu soruya yorum bırakmak bile bi acaip durum.Senin kaldırıp kaldıramayacağın bir durum kaldır deseler sanki bakire olmadıgını söyleyen bir kadına evet mi diyeceksin içinin kaldırmayacağını bile bile yanlış anlamayın ama abesle iştigal olmuş.

SAYGILAR

0|0
    0|0
  • sen ilk yattigin kizi nasil unutuyorsan onlar da unutur

1|0
    0|0
  • kubbede hoş seda bırakmışsa unutulmaz, bırakmamışsa sultan süleymanda olsa unutulur...

0|0
    0|0
  • Bir kız gönlünü bağlamadığı kişiye evlenmeden bekaretini vermez. Vermişse ya fahişedir ya da tecavüze uğramıştır. Kalbini bağladığı kişiyle yaptığı o ilk ilişki asla unutulmaz. Çünkü içinde nice heyecanlar barındırır. Ondan sonra hiçbir birliktelik o heyecanı vermez.

0|0
    0|0
    • Bir de bakire olmayanla evlenmen şartmış gibi konuşuyorsun.

Yükleniyor...