Karşı cinste iç çamaşırı tercihiniz nedir?

Sorum geneldir, kadınlı erkekli cevaplarsanız sevinirim. Soru açık sanırsam, kızlar erkeklerde nasıl tercih edersiniz iç çamaşırı? mesela boxer mı? yoksa beyaz külot mu ? boxerda renk tercihiniz nedir mesala genelde gri severler diye biliyorum ? kırmızıyı tercih eden varmı aranızda? erkekler sizde cevap verin tanga mı seversiniz ? dantelli mi ? renk tercihiniz nedir ? kırmızının yeri sizde nasıldır? kızlar kırmızı boxerlı erkek hakkında ne düşürsünüz? olumsuz şeyler gelir mi aklınıza (gay, topitoş) meydan geniş rahat rahat yazın. Benim gönlüm geniş +1 lerinizi veriyorum zaten.

0|0
17|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• link şöyle bişey olmasında

0|2
    0|1
  • beyaz külot çok demode :) siyah stretch slip hoş bence..tabi ki atletik vücutta stretchler çok hoş olur...

0|2
    0|0
  • strech boxer tabi ki öyle espirli filan şeyler çok iğrenç duruyor en istekli zamanımda bile tüm isteğimi kaçırır bazı erkeklere strech sliplerde yakışıyor ama herkese değil

0|1
    0|0
  • Slip külot giymeyin kendinizden soğutmayın erkekler rica ediyorum boxer favoridir siyah ve dar olmalıdır bana göre

1|2
    0|0
  • boxer severim istediği rengi giyebilir poposu guzelse 3-4 tane dar siyah ve gri boxerları olabılır :)

0|1
    0|0
    • poposunu napıcan :)))

• pembe veya kırmızı boxer içinde mi aynısını düşünüyorsun peki. veya tweettyli tazmanya canavarlı, buggs bunny, duffy duck vs.

• pembe veya kırmıızı pek kabul edemem tweety de ıstemem dıgerlerını gıyebılır hatta bazen tatıle gıdınce ben pıjama olarak gıyıyorum ondan alıp o yuzden hep bıkac tane fazla getırır :D

• değişik iç çamaşırları giyen bir erkek arkadaqşım olsun isterdim her türlüsünü denesin. Pek bulamıycam ama yinede isterdim.

0|2
    0|0
  • iç çamaşırı olmasın birde onu çıkartmaya zaman harcamayalım :))

0|2
    0|0
  • dar boxer (Y)

1|2
    0|0
  • boxer candır..

0|1
    0|0
  • slip olmasın boxer olsun rengi de mor pembe falan olmadıkça sorun yok.

0|1
    0|0
  • don juan diye don markası var ya la.

1|1
    0|0
  • boxer

0|2
    0|0
  • sonuçta çıkmayacakmı üzerinde kalmayacağına göre alt tarafı don kemal sunal donuda olsa fark yapmaz

0|2
    0|0
  • içindeki sağlam olsun, çamaşır bol olsun, gerisi boş

0|3
    0|1
  • slip külot iğrenç çok kötü :S:S:S en iyisi gri boxer

0|1
    0|0
  • Beyaz kulot igrenctir uzak durulmali, siyah boxer cekici duruyor ama cok bol olmasin boxer, bacak kismi otursun mesela

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kırmızı üzeri siyah veya beyaz üzeri kırmızı boxer giyerim tek marka dagi den alıyorum hep..kız olarakta arkadaş sarışınla takılırım beyaz tene beyaz jartiyer öyle temiz gidiyorki oda karanlık bile olsa parıl parıl parlıyor hatun gözlerim kamaşıyor :)

0|1
    0|0
  • ben beyazı pek sevmiyorum. ama diğer renklerin hemen hepsinden var (pembe hariç :P) kırmızı, siyah, gri, üzerinde espri yazıları olanlar gibi.. kızlarda da genelde adını yapamıycam şimdi ama eski kilot tarzı olmayan daha ufak ve dantelli iç çamaşırları hoşuma gidiyor. onlarda da kırmızı, pembe ve siyah tercihimdir.

0|1
    0|0
  • Bayanlarda paçalı don tercihimdir :DDD

0|1
    0|0
    • hahahahahahahaha hiç güleceğim yoktu kardeş, kesin sen peygamber donu giymeyide seviyorsun, :DDDD

• yıkıldım gülmekten yaw ne alem adamsın, peygamber vitesinide ben ilk kez duydum şimdi bakıyorum google a neymiş diye sayende genel kültrüm arttı :DDDDDD

• DD Eyvallah

• hatun kişinin üstünde mor iç çamaşırları görünce fena oluyorum, wouwww bak gene fena oldum.

0|1
    0|0
  • Tanga sevmem vucudu cok kapatanı da sevmem (yarım olanları cok severim)

0|1
    0|0
  • genis giymek zorundayim:) bayan da dantelli beyaz ve sari haric her renk salyalarimin akmasina sebep olur

0|1
    0|0
  • Siyah dantelliler... :P

0|1
    0|0
  • benim yanımda hiç bir şey giymesin :D yanımda olmadıktan sonra ne giyerse giysin sorun yok

0|1
    0|0
  • tanga elbette siyah kırmızı beyaz

0|1
    0|0
  • Hiç bişey giymesin. Donuyla işim yok.

0|1
    0|0
  • pembe tanga yada dantelli iç çamaşırı :D

0|1
    0|0
  • her zaman fantezi iç çamaşırı kırmızı

0|1
    0|0
  • akışina bırak sonucta cıkarıp işine bakcan :D

0|1
    0|0
  • slip elbette

0|0
    0|0
  • ben kadında iç çamaşırı ayrımı yapmam sonuçta bi zamandan sonra üzerinde hiç birşey olmuyor ;)

1|1
    0|0
  • Kırmızı boxer tuhaf olur gibi, ama kırmızı fantezinin rengidir yaa severim bayanların o rengi kullanmasını.

0|1
    0|0
Yükleniyor...