Tampon kullanıldığında kızlık yarı yırtılır mı?

Ben tampon kullanmak istiyorum fakat kızlık zarı yırtılır diye girişmiyorum. Benim tahminim yırtılır ama deneyen birine danışmak istedim.

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba öncelikle tanpon ilişki hayatı iyi ve düzenli olan bayanlara önerrim evet kızlık zarınıza zarar verir cünkü 1.5 cm den sonra zar patlar yani size önermem onun için pedle devam etmeniz lazım ve türkiyede cogunluk ped kullanıyor birde tanpon kullanırken birazdaha dikkatli olmak lazım mikrop üretme yüzdesi pede göre 2 kat daha fazladır yardımcı olduysam ne mutlu bana :) iyi aksamlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kızlık zarı vajina girişinin 1-1.5 cm gerisinde.Oraya yabancı bir madde girdiği zaman doğal olarak zara zarar verir.

0|0
    0|0
  • Yırtılır, illa denize-havuzamı giriceksinki kullanmaya böyle can atıyosun?

0|0
    0|0
    • can atmıyorum. Arkadaşım kullanıyor memnunum dedi de, o yüzden.

• Zedelenir yırtılmaz ama

0|0
    0|0
  • Genelde yırtılmaz. Ama bazılarınınki hassastır. Zaten tampunu kızlık zarı sorunu olmayan kadınlar kullanır. Senin için erken.

0|0
    1|0
  • İyi dünyaya kız olarak gelmemişim. İşiniz çok zor ;)

0|0
    0|0
  • nasıl bişeyki o evde kullanmadığın kötü bezlerimi tıkayacaksın ?

0|0
    0|0
  • cartttt diye yırtılırrr

0|0
    0|0
  • Yırtılır deneme onca yıllık emeğin bu yolda çürümesin :D

0|0
    1|0
  • aman dikkat et yırtma zarı falan. Sonra evlenmeden seks müptelası olur çıkarsın

0|0
    2|0
    • evet bir bakımdan doğru söylüyorsun :D

• ha bide tampon yüzünden eşşek cennetine gidenler varki Allah korusun :) yazık etme kendine daha güzel zevkler tadacaksın :)

• tampon ney? vibratormu

0|0
    1|1
  • Hayır yırtılacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Spoiler taktır =D koni jant da takarsın tam tunning ;)

0|2
    1|0
  • Yırtılır tabiki zar hassas ise daha kolay yırtılabilir.

0|0
    0|0
  • ne için gerekiyo

0|0
    0|0
    • kızların her ay gecirdiği adet dönemi olarak adlandırılan yumurtalıkların kendini yenileyerek temizlem yoluyla vucuttaki kirli kanı vucuttan atmasıdır bunu içinde 2 yöntem kullanılır 1 i tanpo digeri ped tanpn süngersı uzun cuktur ve arkasında ip bulunur ped zaten biliyorsundur :))

• :))

Kızlar Ne Diyor 10

• Vajina içine yerleştirildiği için zarar verir tabii ki.. link

1|0
    0|0
  • bakireler için uygun olduğunu düşünmüyorum kızlık zarı kaç cm.de bilmiyorum ama 3-4cmlik bişeyi parmağınla vajinada geriye doğru ittiriyorsun. riske atılacak bişey değil

0|0
    0|0
  • Kullanma cünkü kizlik zarin kolayca yirtilabilir. Zaten zar ince bir dokudur cesitleri de farklidir. Normalde kizlarda halka seklindeki kizlik zarina rastlanir ve buraya zardan daha enli herhangi bir cisim girdiginde yirtilma meydana gelir veya tahris olur.

0|0
    0|0
  • Tabiki yırtılırr sakın öyle bişey yapmaaa

1|0
    1|0
  • link ped gibi toleranslı değil hem evet yırtılabilir

1|0
    0|0
  • yırtılır tabi hem hiç hijyenik değil kullanma bence.

1|0
    2|0
  • yırtılır vajinanın içine giriyor sonuçta kullanma uzun yada gece petlerinden kullan

0|0
    0|0
  • yırtılır tabi kızım

1|0
    0|0
  • ewt yırtılır

0|0
    0|0
  • yırtılır tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...