Erkekler lezbiyen p*rnosu izlerken sıkılmazlar, peki ya kızlar gay p*rnosu izlerken ne hisseder?

Erkekler lezbiyen p*rnosu izlerken sıkılmazlar,hoşlarına bile gidebilir. peki ya kızlar gay p*rnosu izlerken ne hisseder ?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• izlemem gay yanlislikla denk gelse kaparim hic Şık durmuyo erkegin domalmasi

0|5
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Vala birkere kızlarla izlerken ortadakine çok üzülmüştük ya nasılda yakışılıydı ahaha

0|2
    0|0
  • ıyyy.iğrenç erkeklerinki..lez olmadığı halde gey p*rnosundan nefret edip kızları izlemeyi seven kadınlar var.

0|0
    0|0
  • leZLer iyide hosda gayLar iyyy cok igrenccc sevmem ben bidefa girmisdim oglesien gay sitesine bakmadan yuregim agzima geldi cikdim hemen

0|0
    0|0
  • iğrenç bi olay bence

0|2
    0|0
  • kadınların estetikbi yapısı olduğu için daha cazip geldiği doğru ama erkeklerde bu söz konusu bile değil hatta kızlar çekiciyken erkekler çok itici bence

0|0
    0|0
  • izlediğimde ne zavk alıyorlar diye izledim hiçte ilgimi çekmedi . İzlemem açıkçası.

0|1
    0|0
  • sıkılıyorum midem bulanıyo bi erkeği öyle görmek beni rahatsız ediyor

0|1
    0|0
  • her ikisi de sıkıcı bence BDSM islemek lazım :D:D gayler ve lezbiyenler sıktılar artık:D:D

0|0
    0|0
  • ee evladım...kadın erkek biribiriniz çeker...bu lafı bil bunu söyle...

0|0
    0|0
  • Erkegin sert olmasi iyidir, o yuzden gay p*rnosu igren, guclu erkek seviyouzz biz

0|0
    0|0
  • Erkeleri o şekilde düşünmek bile iğrençten öte üzüntü verici.

0|3
    0|0
  • erkekleri o şekilde görmek iğrenç çok aşağılayıcı bence

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah'ın ve bütün manevi alemin lanet ettiği bir sapıklık bu.

0|2
    0|0
  • kızlar diyor ki "hadi lezler neyse de gaylerin ki çok iğrenç" diolar.

ve bu, benim tezimi doğruluyor.

"dünya üzerindeki her 10 bayandan 8'i biseksüeldir."

0|0
    0|0
  • Demekki zevk aldığını idda eden bayanlar bayan nikiyle ortalıkta dolşan gaylermiş.. bu soruyu sorduğun iyi oldu arkadaşım.

0|0
    0|0
  • ben lezbiyen izlerken sıkılıyorum yahu. yoksa ben mi garibim? :)

0|1
    0|0
    • İğrenç geliyor mu ?

• Ama kızlara iğrenç geliyor. =)) Sıkılmaktan kastım oydu benim

• yani yaptıkları işin yarısı bize ait aslında o kızlarında oralla takma penislerle orgazma ulaştırıyorlar. ama lezbiyen 1 sevgilim olmuştu bak. tadı başka oluyor.

• ben lezbiyen p*rnosu izlerken sıkılırım bence (daha denemedim)

0|0
    0|0
Yükleniyor...