Biseksüel miyim lezbiyen miyim neyim ben? :D

Ben lezbiyen degilim, erkek arkadsim var, onunla iliskiye girmekten de zevk aliyorum ama masturbasyon yaparken tipki erkekler gibi kadin resimlerine bakiyorum, iri gogusleri ne bileyim konulu p.rn.lar cok tahrik ediyor, ama normalde asla bi kadinla beraber olamam, igrenirim bundan. Bunun nedeni nedir sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• masturbasyonda düşünce sınırı olmaz insan herkesi düşünebilir.işte sırf buyüzden bazen ilişkiden bile daha çok tat verir. bu normal bir olay.eyleme dökmediğin sürece normalsin.

Erkekler Ne Diyor 21

• azgınlık sadecer

• ben diorum zaten her 10 bayandan 8'i biseksüel.

• şimdi nasıl vardığımı anlatmaya başlarsam 6 ay sürer, kısa ve öz olarak yazdım. ve doğru bu tezim :)

• Nerden vardin bu tezine

• erkeğinle aranıza başka bir kadın al yavaş yavaş alışırsın.ondan sonra karar ver ne olduğuna.insanımızda genelde hiç bilmediği cinsellik tecrübeleri konusunda default bir iğrenme var.

• o zaman biraz alkol al kızlar gecesinde.elleşin biraz bak bakalım hoşuna gidecek mi :D

• Yok asar o kadari beni, diyorum ya gercekte bnu yapabilecgme inaniyorum

• yok ne lezbiyensin ne de biseksüelsin. normalsin.erkekler gay p*ornoları izlemez.ama meraktan izlemesi onun gay olduğunu göstermez.yani sen zaten lezbiyenliğin biseksüelliğin yanlış veya iğrenç buluyorsan zaten lezbiyen yada biseksüel değilsindir.kısacası sen o kızları kendi yerine koyuyorsun.ve sanki kendin o filmin içinde masturbasyon yapıyorsun gibi hissediyorsundur.

• bak bence kafanı onlarla meşgul etme.sen asla bir kadınla beraber olmam dediysen lezbiyen değilsindir rahat ol :D kendini hayal etmiyorsan da sorun yok.

• Peki hayal etmesi normal mi yani sence, hayal ederkende kendimle etmiyorum ayrica, mesela izledigim filmde iki kisi kadinin vajinasini yaliyosa onu o seklde hayal ediyorum, kendmi yerine koymuyorum, yada kendmi de araya katmiyorum

• ama asla bir kadınla beraber olmam demişsin.o zaman lezbiyen değilsin.ee lezbiyen olmayınca biseksüel nasıl olcan :D

• Öncekileri Göster
  • bence sen o memeleri filan kıskanıyorsun...

• Yok goguslerim yerinde

• konulu film derken tavsiyede bulunabilirmisin ?

• Ne kadar

• Yok o kadar degil :)

• Uyelikleride vereceksen olur ugrasamam şimdi :)

• Öncekileri Göster
  • Bence tamamen medya, cinsellik objesi olar hep kadınlar ön planda tutuldu sende bu kalıbı kıramıyorsun. Bilinç altına seks diyinde çıplak kadın geliyordur.

• Hayir dedigm gibi erkek arkadsmla da iliskiye griyorz ve sexe cok duskunum, sinirim yok belki de bu yuzdendir, cozemiyorum ve cozemeynce de korkuyorum

• bu terslikte bir işlik var panpa

• muhtemelen penise yabancısın ve bir penis hayal etsen bu seni tetiklemez. Bu yüzdendir ki vajina hayal edip kendinle bağdaştırıyorsun bu da seni etkiliyo. Sonuç olarak penise yabancıysan gayet doğal

• sevgilinle seksin tadına bak yine boşalırken kadın göğüs vajina hayal etmeye devam etsende partnerine belli etme. Mutluluklar :)

• Ben kaldgm yerden devam edeym en iyisi bu drumuma

• ozaman yapacak tek şey kalıyo bisex deneyeceksin veya kadından nefret etmeye çalışacaksın

• Öncekileri Göster
  • psikolojik baskı. kendi vücudunda olmasını istediğin şeyleri görüyorsun o resimlerde bence. kendini bu şekilde hayal edip tatmin ediyorsun diye düşünüyorum.

• o zaman kendini beğeniyorsun yani vücudunu. bence bu iyi bir şey kendini beğenebiliyorsan dışarıya da kolay beğendirirsin yani. boşver lezbiyenlik boyutuna geçmediği sürece bir sorun yaratmaz sana diye düşünüyorum. biraz zaman bırak afanı dağıt falan masturbasyon yaparken kendini erkeklere adapte etmeye çalış kafayı oraya yoğunlaştır daha iyi bir sonuç alacaksın bence ;)

• Ne yazik ki oyle degil, hatta kendi vucuduma yakin olanlar daha cok hosuma gdiyo bile olablir, bilmiyorum ki

• Değişkkk :D Haydar dümene sor

• :/

• Kendine bakmayı dene onarda olan sendede var zaten.

• ilginç

• yakında sevgilime bi kız arkadaşımla birlikte takılmayı teklif ettim kabul etti beni sevmiyor mu acaba? diye geleceksin gibi hissediyorum :P

• :) peki

• Ya yok sadece sanirim cok ozgur dusunuyorum, cinsiyet ayrimi yapmiyorum

• Her telden..

• Bu ne ya :s

• Gizli mi tutacakmış yani beni ayakta?

• aman aman kaç tuttu mu ayakta tutar o derece.nolduğunu anlayamassın.

• Öncekileri Göster
  • sadece hoşuna gidiyo normalsin :)

• biseksüel olabilirsin takma kafana o kadar

• ee normal , neler var neler :)))

• normal mi diyosun :)

• iğrenmezsin gibi:)

• lezbiyenlesmeye baslamıssın motanta gecırıyon yakında kız arkadasını strapon ile becerrsen sasmam :D

• seni izlemek isterdim yeminle yaa harika olurdu

Kızlar Ne Diyor 10

• canım bence biseksüelsin, çünkü anlattıgın şeyler benim durumumla aynı, benimde erkek arkadasım var, bende erkeklerden hoslanıyorum sevgilimle sevişmek beni çıldırtıyor, ama p*rno sitelerinde lezbiyen videoları gorunce dikkatımı cekiyor, yada cıplak yada bikinili kız gorunce etkileniyorum, asla üzülme , biseksüelllik kotu birsey değilidr, freud a gore zaten herkes biseksüeldir, ayrıca megan fox angelina jolie christina aguleria pink biseksüeldir ve bununla gurur duyarlar, biz diğer insanlara gore cok sanslıyız:)

• her türlü bişey olabilirsin sanırım

• ne rahat bisex diyolar ya süper valla :) arkadaşım düşlerken düşlediğin kız filmden öylesine biri mi yoksa arkadaş çevrenden birimi eğer arkadaş çevrendense derinlerde aslında o kızdan hoşlanıyor ama duygularını bastırıyor olabilirsin.Ama eğer filmlerde gördüğün kızlardansa büyük ihtimal kendilerini onların yerine koyuyorsundur.

Örneğin ben bi sevgilimle yaşadım bunu çocuk yetersiz geliyodu ve ister istemez eski kız arkadaşımı düşler buluyodum kendimi sonra ayrıldım zaten kimseyi üzmemek için.

• Kesinlkle flmlerden hayal ediyorum

• sevişirken değil ama mastürbasyonda ben de hayal ediyorum bazen o tarz şeyler..beni çok tahrik eden sahneler..senin de dediğin gibi büyük sexi göğüslerin öpüldüğü bir sahne mesela..ben de lezbiyenliğin yanından bile geçemem..sanırım sadece kendimi özdeşleştiriyorum yani hoşuma giden o sahnedeki kadının yerine kendimi koyarak o zevki hissetmek maksatıyla yapıyorum bunu..erkekten başka bi cins kesinlikle cazip değil benim için de...

• Hiç kızlarla ufakta olsa bu tarz bir yakınlaşman oldumu? Taciz dahil.

• Sormamda ki sebep, bu tarz deneyimler cinsel dürtüleri etkiler. Aslında hiç biseksüel değilken o tarz davranış seni güdüleyebilir. Bu duremda evet olabilir. İğrenç gibi düşünebilirsin ama o anı yaşayacağın zammman iğrenç gelmeyebilir. Asla denemeden gerçeği bilemeyceksin. Boşver dneme zaten..

• Hayir, diyorum ya reelde boyle bir istegim yok,mide bulandirici geliyor, ama mastb. Yaparken dusluyorum iste

• Bisex eğilimlerine daha yatkın genelde bu kişiler kabul etmezler zaten

• fantaziden dolayıdır bence kendini resimdeki yada filmdekilerin yerine koyuyorsunsur...

• normailya lezlikle iliskisi yok bende mast yapinca vajina hayaleirim

• Hadi ya, yalniz degilim yani

• yerim sizi :D

• fanteziyi seviyorsun bence ama yatkınlık da var

• ortaya karısk :)

Yükleniyor...