Çok sevdiğiniz ve ciddi olduğunuz bir kızın bakire olmaması sorun mu?

ama lutfen gercekcı olalım .. cok sevıyorsunuz asıksınız ama kız daha oncesınde baskasıyla beraber olmus bu takıntı yaparmısınız yoksa askınıza sahpmı cıkarsınız durust olun lutfen?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• çok sevdiğiniz kısmı yetti:)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gercekten de bakirelik bu devirde o kadar azaldı ki. Artık yaş bile 18 altına iyice düştü.

Hele ki ; ileride evliligi düşünen tipler cinsellik yaşayınca cogu kız kacıp gidiyor. Terkediyor erkegi. Erkegin terketmesi zor ; hele ki vicdanı varsaç Ayrıca zatendelice seviyorsa niye terketsin?

0|1
    0|0
  • evlenmeden önce yaptıysa evlendikten sonra yapmıcak diye bişi yok kapı açılmış sonuçta.. ama eğer hiç sanmıyorum ama deli gibi seveceğimi bi kızı almam heralde büyük ihtimalde almam aşk geçici zaten evlendikten sonra karı koca moduna geçiyosun

0|1
    2|0
  • Ya zor bir soru gerçekten zor. Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık mevzusu. Belki gerçekten sevdiği adamla yapmıştır, belki sadece bir tek onunla yapmıştır, belki doğruyu söylüyordur. Ama hep o belki kelimesi aklımda olur. Acaba ne kadar doğruyu söylüyor.

Bir yandan kendi açımdan bakıyorum, evleneceğim kız dediğim, çocuklarımın anası olacak kız dediğim birisinin mahremini başkasının bilmesi, görmesi, dokunması, bu şeyleri başkasıyla yaşaması kaldıramam ben bunları. Kabul edemem.

0|1
    1|0
  • tabi ki de

ben erkekken bile yaptıklarımdan utanıyorum illerd ebiri oldu mu nasıl anlatacam diye kara kara düşünüyorum

0|1
    0|0
  • İlk başta önemli değil aşkım benim için sorun yok der. Daha sonra kafasında hep bu konuyu kurarak hayatı kendinede sanada zehir eder. Erkeklerin bu konudaki anlayışına hiç güvenme:))

0|0
    0|0
  • seçeneklerden zaten soruyu soranın almak istediği cevap belli zaten takıntı yapmak yada aşka sahip çıkmak... yani kızın bakire olmaması gayet güzel gayet normal bi durum bunun derdine düşmek "takıntı", elin erkeğiyle birşeyler yapmış kıza saf temiz güzel gözle bakmak "aşka sahip çıkmak"... tuhaf

0|0
    0|0
  • sorun değil.

0|0
    0|0
  • SOrun olmayabilir ;ama önce detaylı ve güzel bir biçimde konuşmamız gerekir ciddi bir konu çünkü,birde pişman olması gerek yaptığı halttan...

0|0
    0|0
  • evet sorun

0|1
    0|0
  • oyle bılıskı bende olmaz

0|0
    0|0
  • seviyosan adam gibi asla geçmişi sorun etmiceksin

1|0
    0|1
  • olmaz ya eskıde kaldı o hangı cagda yasıyoruz.

0|0
    0|0
  • ewet sorun istemem öyle bi hatunu

0|0
    0|0
  • Sorun edeceğimi sanmıyorum; eğer kafamdaki kriterlere uygun birisiyse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bakire olup anal oral herşeyi yaşamış olsaydın yinede bakireymiş hemen tapayım moduna mı geçecekti hiç sanmam bu yüzden bakire olmamak da bir sorun oluşturmaz diğeri daha kötü. hem çok seviyomuş gerisi hikaye. ayrıca kendi bakir mi bakalım . bakir değilse bakire kız isteme lüksü yok kimse kusura bakmasın

0|1
    0|0
  • Eğer bakire değilsin diye seni bırakıcaksa afedersin ama 'siktirrrsinnn gitsin' lütfen! bırakırsa inanki sevmemiştir. aşık adam zaten bırakmaz. Ben bakireyim ama bakireliğe takıntılı erkeklerden haz etmiyorum.

0|0
    0|1
  • bakireyim mutluyum. öyle bi derdim olmayacak evlenene kadar..

0|1
    0|0
Yükleniyor...