Çok sevseniz bakire olmayan bir kızla evlenir misiniz?

ama lütfen dürüst olun çok seviyorsunuz ama kız daha öncesinde başkasıyla beraber olmuş onunla evlenirmisiniz yoksa yadırgarmısınız istemezmişiniz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kişinin benden önce ne yaptığı beni hiçma hiç ilgilendimez benden sonra ne yaptığı benim için önemli... BEkaret geniş bir kavram olaya ince bir zar olarak değilde ahlak olarak bakmak lazım yani zarı yırtılmış önemli değil, ahlakı yırtılan benimleykende benden benden sonra da neler neler yapar... Anlatabildim mi bilmiyorum :-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim başıma geldi kabullendim. Sonra gitti başkasıyla evlendi :) Bu izlenim de bana bundan sonra aynı hatayı yapma yapan varsa uyar oldu. HAYIR!

0|1
    1|0
    • tabii bu noktayı kaçırmamak lazım, kadınlar, ilk erkeğe ölümüne bağlanıyorlar.

• İlk erkeğe gitmedi paralı başka birine gitti. Kardeş konuşacağım da belki konuyu açanın aynı sıkıntısı vardır o yüzden konuşmayayım. Başıma geldi diye de herkes bir olmaz aslında. Neyse bence hayır yanı.

• dürüst olmak gerekirse evlenirim,ama hep aklımda bir soru işareti olur?

acaba biz dışarda eşimle gezerken o yapan adam çıkar mı? gibi,hep aklımı bişey kemirir açıkcası.

karışık yahu,şimdi bi anda düşündüm kendimi o durumda,bilmiyorumki. :/

0|0
    0|0
  • evlenirim.

0|0
    0|0
  • kendime bakarım ben o zmana kadar yaptımmı yapmıssam onunda yapmaya hakkı var diye düşünürm

0|0
    0|0
  • farketmez benım için.

0|0
    0|0
  • evlenirim, nokta.

0|0
    0|0
  • evlenirim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seni cok seviyorsa, ve bakireliye önem veriyorsa, evlenmez,...gururu daha cok üste olur, ne kadar severse sevsin

0|1
    0|0
  • bu durumlar aşıldı artık..ama kızın günahını erkek çekemez...eee ilerde kız bi b..k yediği için cezasını kendi çeker ahirette

0|0
    0|0
  • kendinizi neden mal gibi hissediyorsunuz anlamıyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...