Kızlar kızlıklarını abartıp erkeklerle evlenmek amacıyla kullanmıyorlar mı?

Başlık gayet açık. Burada bile yazılanlara bakıyorum. "Sevişirsek benden soğur evlenmez" yok "evlenmeden çok yanlış". Sizce de artık Türk kızları bunu bir koz olarak kullanmaya başlamadı mı? Yani her naneyi yiyip iş oraya gelince yapmamak sonra da kendini bakire diye pazarlamaya çalışmak ne kadar doğru? Azıcık şunlara yüz vermesek erkekler olarak biraz normale dönerler mi? Bu arada sözüm tabii ki yukarıdaki gibi davranan ve hiç azımsanmayacak kızlara. Buyrun...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• burada kesinlikle katılıyorum her şeyi yapıyorlar ama iş bekarete gelince evlenmeden olmaz. her şey bir zar parçasına indirgenmiş. bence bakire olmayan kızalar daha dürüst en azından kimseyi kandırmıyorlar. gerçi bunun sebebide erkekler kız bakireyse erkek kendini kandırıyor ama oda çok iyi biliyorki bu kız sadece bakire okadar yoksa vucudunun her noktası yalanmış ve o kızda erkeğin her noktasını yalamış. erkek belkide kızı diliyle boşaltmayı sağlamış belki ucunu biraz sokmuş ama sadece zarını patlatmamış ama erkek ne yapıyor kendini kandırıyor bakire diye. ama sadece zarı duruyor başka hiç bir şey yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dediklerine %100 katılıyorum.. Eğer bir kız, kızlık zarını yırttırmadan bir erkekle her türlü sevişiyorsa, o kıza bakire denmez.. O kız yalancının tekidir..

Bunları derken kızlık zarı meselesinde, toplumun değer yargılarını savunduğum anlamı çıkmasın.. benim savunduğum, her tür durum ve ahvalde gerçekçi olmak ve sadece doğruları söylemek..

0|0
    0|0
  • yazdkların o kadar komik ki laf olsun diye yazmışsın .

0|0
    1|1
    • Siz hariç kimse komik olduğunu düşünmemiş mad-girl. Acaba siz neden böyle düşünmüş olabilirsiniz?

• kızlığı abartan kızlar değil yaşanan ortam etraftakiler

0|0
    0|0
  • Evlenmek için bakire kız arayışını abartan , zebralar değil .Tamam herkez kendine göre haklıdır

Bakire isteyebılır.Sende ne yaparsın kızla yiyişmezsin, yanyana oturur kalkarsın sadece

Kimsede size bunu evlenmek amaçlı kullanmaz.

Pazarlama lafında çokkk itici burda insandan bahsedıyorsun

Bakkaldakı makarna reyonundan değil

0|0
    0|0
    • Kullandığım kelime yukarıda da bahsettiğim gibi her türlü işi yapıp sonra bunu karşındakine bir şekilde belli ederek karşısındaki erkeği kandıran kızlar için. Daha uygun bir tabir göremedim. Sürç-i lisan etmişsem affola..

• Hiç bir şey yapmayan erkeğin hakkıdır ,hiç bir şey yaşamamıs kız

Sizilerdede bunu yaşamak istediği için evlenme vaad edenlerle , Bir çok şey yaşamış ama bunu karsısndakıne hiç bir şey yapmamıs olarak göstermeye çalışan kızlar dengeliyor durumu

Erkekler Ne Diyor 4

• Zaten doğuştan delik deşik olan bir zara, kadın erkek bu kadar anlam verilmesi saçma. Yok öyle birşey. Koz kullanan var, suç sayan var, aman banane diyen var. Valla sevişmek sadece birleşmek değil, birleşmek sevişmenin kilit noktası değil. Benim düşüncem bu.

Ha koz kullanan var mı var, yüz vermeyin gider. Ama bir de o kozu yaratan bakacan sen adamım, madalyonun öteki tarafına...

2|0
    0|0
  • kim ne derse desin kızlık gidince ne zaman evlencez diyolar :D

0|1
    0|0
  • afedersin de bunu bu sekilde lanse eden kim? bakire olsun evlenecegim kiz diye ortada aranan, kendisi yapinca sorun olmayan ama bir kez bile sevgilisi ile olsa ona pislik muamelesi yapan erkeklerin hatta hemcinslerinin oldugu bir toplumda ne umuyordun? bazen hak veriyorum bunu yapanlara da

1|0
    0|0
  • sende alayının bacak arasını versin, olsun bitsine getirmişsin... yapmayın... her kadın eş adayımızdır anlayışıyla yaklaşmalısın kıza ama şimdi kızlar da maşallah, sustum:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...