İlk birleşmede kan aktıktan sonra devam ediliyor mu?

sorum her iki tarafada arkadaşlar çok merak ediyorum daha önce hiç bakire biriyle birlikte olmadım,mesela ilk girişi yaptık kan aktı ilişkiye devam edersek zararlı diye duymuştum ,ilk girişi yapıp bırakıp 1 veya 2 gün sonra normal şekilde birleşme yapılmalıymış yanlışmı yoksa devam edebilirmiyiz sevişmemize ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• edebilirsin ama ilk oldugu icin cok yavas ara vererek ön sevisme moduna girerek falan filan. yani ilk seferde hemen öyle pozisyon denemek hizli yapmak iyi degil. kasik agrisi karin agrisi genelde karin bölgesinde agrilari olabilir sonra.

0|1
    0|0
    • cevap için teşekkürler,tabi ki ilk seferde pozisyon olayına girmem dediğiniz gibi daha soft haraket ederim,peki bu ağrılar dayanılmaz derecede mi olur nekadar sürer ?

• bi kac gün sürer. her insanda degisir. kimisi hicbi agri hissetmez. ama yavas olduktan sonra pek agrilari olacagini sanmiyorum.olsada biraz karin agrisi olur oda hemen gecer. eger ama cok agrilari olursa hemen doktora gitmeli ihmal etmeden.beklenmedik biseyde olabilir

Kızlar Ne Diyor 4

• Edebilirsin, zarari olmaz.

0|0
    0|0
  • herşeyi yaşa ve gör...şimdi senin sorduğun soru şeye benzemiş...sünnet olacam ama aıcıcakmı acımıcakmı...acısada kesilcek acımasada...kanasada olacak kanamasada..duruma göre zamanı gelince bi şeyler yaparsın

0|0
    0|1
    • sanırım soruyu tam olarak idrak edememişsiniz amacım acıyıp acımıyacağını değil,ilişkiye devam edip etmeyeceğimdir.devam edersem sağlık açısından herhangi bir sorun olup olmazmı o yani

• ilk birleşmede ben sadece parmak yoluyla olmuştu ve minicik kan gelmişti.

ama mesela arkadaşım ilişkiden sonraki bir kaç günde adet döngüsü gibi kanamaya devam etmiş.

0|0
    0|0
  • Etsende bir şey olmaz.

0|0
    0|0
    • hani kan içeri gelip mikrop kapma olayı olmaz dimi banada öyle geliyo ama sorayım dedim

• naylon mu koptum sesli güldüm .d

• seninle dalga geçiyor akllarınca.. Öyle bir şey yok..

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç bir şey olmaz. Kan gelecek hatta çarşaf değil, çarşafın altındaki yatak bile batacak kadar kan gelecek. Ama ilişkiye devam edeceksiniz. Tek sorun bekareti bozulan kızın ilişki sırasında kanlar vajinasına dolduğu için sanki çok çişi gelmiş gibi hissetmesi olacak. Bir de çarşafın altına birşeyler daha mutlaka serin. Hatta bu sereceğiniz şey naylon olsun çünkü yatak da batıyor. Biz sevgilimle işi bitirdikten sonra sabaha kadar çarşaf yatak yıkamıştık. Kolay gelsin.

0|0
    1|1
    • ciddi olamazsın...

• yaw dayı git işine allanı seversen, bence senin hatun seni kandırmış adet kanmasını sana bakireyim diye yutturmuş olurmu öyle şey yaw.

• Sanırım sen hiç bekaret falan bozmadın ya da seni yemişler. Bekaret kanaması öyle bir iki damla falan olmaz. İstediğine de sorabilirsin. Ben başka bir tartışmaya da girmeyeceğim. Oradaki zar yırtılacak ve sadece bir iki damla kan akacak? Bunu heryerde söyleme gülerler. Neyse tak sepeti koluna herkes kendi yoluna.

• yok hacı kan aktıktan sonra olay maahalini terk edip dağılıyoruz. inceleme ekipleri falan gelecek. ama burada asıl amaç kan akıtmak.

1|1
    0|1
  • ılk seferden sonra bır sure bekle. hatta gırıs yapmadan sadece sevısın. sonucta sana bekaretını vermısse o ısın devamı gelecektır oyle dusun. ılk seferde cok yaparsan yara da olabılır. korka da bılır. tekrardan ıstetecek seyler yapmaya calıs mumkun oldukca.

0|0
    0|0
  • ben bi belgeselde izlemiştim .d adam devam ediyordu bi sorun gözükmüyordu ama tabi bayan üyelerin cevabı daha makuldür bnce sonuçta onlar biliyor ne olucağını

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey olmaz Sevgilimle ilk birleşmemizde tahmin ettiğimden daha fazla kanama olmuştu kanama olayı biter bitmez sekse devam etmiştik ama yinede aradan 2 saat falan geçmişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...