Bayanlar siz erkek arkadaşınızın cinselliği hakkında ne düşünürsünüz?

Bayanlar sorum size

Erkek arkadaşınızla uzun süreli bir ilişkiniz var fakat hiç bir cinsellik yok.Tabi erkek olarak bu kişi p*rno izliyor ve cam dan karışılıklı tanıdığı ayda tanımadığı bayanlarla orgazm oluyor bu erkek.Ve siz bunu yakaladınız.Ayrılıklarda her kavgada erkek başka kızlara durumu acıklayıp arkanızdan atıp tutuyor + ve erkek arkadaşları ile erkek muhabbeti yapıyor(Sizin hakkınızda değil)

(muhabbet şöyle:Olum şu kıza açtım oda açtı beni çok tahrik etti ve karşılıklı işimizi gördük ne dediysem yaptı... gibi)

Siz bunu doğal karşılarmısınız?Afedermisiniz?Yada bundan sonraki cinsel hayatınız nereye varır?Ne koşullar öne sürersiniz?

(erkekler siz olsanız nasıl barışma taktikleri denerdiniz?)

E şıkkı sizlere ait.Farklı düşünenler için yorum bekliyorum

• Ayrılırdım.Sonuçta ayrılmaya meyilli!
    100% (7)25% (1)73% (8)Oy Ver
  • Doğal karşılar karışmazdım.Devam ederdi(k).
    0% (0)75% (3)27% (3)Oy Ver
  • Doğal karışlar fakat karşılığında yapmamasınız ister taviz verirdim.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilmiyorum ama taviz verirdim bunca yılın üstüne.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1:Şimdi bayan arkadaşlar p*rnoya itirazları yok ama iş kamera olunca neden işler değişmekte?

Bu arada konuma 1 puan veren arkadaş kim acaba :)
Herkes hem fikir fakat sevgi aşk olsa deli gibi baglı olsanız kızlar değişmezmiydi görüşleriniz?
Hmm her türlü aldatmadır diyoruz kısacası ortak fikir bu

kızlar özellikle tekmeyi basma taraftarı teşekkürler puanlarmısınız peki konuyu

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin bu tür ihtiyaçları olduğunu biliyoruz ama bir erkekle yatmak güvenip namusunu ona teslim etmek de kolay değil.Erkeklerle ben bu kızı cart curt diye konusmalar da kıza iyi ki yapmamısım aynısını bana da yapabilirdi gibi kızgınlıklar ortaya cıkarır.He anladıgım kadarıyla affedip seni anlayıp bazı seylere taviz vermesini istiyorsun.Ama bu şekilde olmayacagını düşünüyorum.Daha güvenini kazancaqına çapkınlık yaptıgını öğreniyor kız nasıl kendini bıraksın sna.Seviyorsa affeder ama doğru şekilde af dilenirse.Sen de taviz verseydın o zaman demeden etmeden...Ben sevgilimle bir şeyler yaşamamış olsam da seneler sonra bana bunu yapsaydı üzülürdüm çıkmazda kalırdım.Taviz versem diye tam düşünecekken kızlar hakkında ne konustuğu aklıma gelirdi.Güvenimi sağlasın onun yerine bana hep hayatımda olcagına sadık olcagına dair kanıt göstersin...

0|1
    0|0
    • Bu konuda kanıt olarak uzun süreli ilişkide hiç cinsel acıdan birliktelik olmamış buna güvenilemez mi?Ve kız sezmeli idi bence uzun suredir tık yok yani ne yapacaktı ki?Bir erkek için günlerce yanında yatıp da dokunamamak ne kadar zor tahmin edilebilir sanırım.(Haa bu konuda ufak tefek şeyler oldu elbette ama evlilik bekleniyor gibi o zaman kadar camera muhabbetlerine izin verilebilir mi?)

• Ufak tefek şeyler yaşamışsınız işte sevgilin sana elinden geleni yapmaya çalışıyor.Cameradan görüşmeler baska kızlar hakkında konusmalar...Sevgilin de bir kız olarak ister ki sen sadece onunla ilgili hayaller kur.Ama o da doğru olanı doğru zamanda yasamanızı bekliyor.Onu bu konuda cezalandırma.Bence izin vermesini bekleme,sadece onu istediğini söyle.He seni bir kız olarak anlayamıyorsam ve gerçekten ihtiyacın varsa izin almadan yap.sevgilini seviyorsun belli ki,bir şeyler yap işte affettir.

• Çok ufak şeyler ama :)

Zaten ben cinsellikte son noktayı evlilikte yaşamayı düşünen biriyim

Peki olurya ilerde ayrıldın ne olacak onca yaşanmışlık?Bu yüzden seven erkek yaklaşmak istemeye bilir yada acı vereceğinden.Hele sevdiğin kız böyle seyleri daha önce birileri ile yaşadıysa?Neyse ilğin ç ve hoş bir yaklaşım tşkler

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben olsam kaldıramazdım ve ayrılırdım ama şuda var. Yakın bir arkadaşım var 3 yıldır çıkıyorlar.. aralarında cinsellik yok ve sevgilisi gidip başka kızlarla birlikte oluyor ve bunuda ona söylüyor oda kabul ediyor.. yani kişiden kişiye değişebilir ona durumu izah et eğer sen yapamıyorsan ortak bir arkadaşınız araya girip ikna etmeye çalışsın seni seviyor sana sokunmak istemiyor o yüzden böyle yapıyor gibisinden ne bileyim.. ama yine söylüyorum ben olsam affetmezdim karşındaki kıza bağlı.

0|1
    0|0
    • Af olayı aslında kolay gibi.Ama geleceği nasıl ilişkinin?

İzin alınır mı bu tip duurmlarda (Belki ilerde gerceklik aranacak ve bu durumalrda mekteplere yada sadece cinsellik yaşanabilecek biriyle birlikte olunacaktır?)Yada taviz mi verilir.

• Geniş görüşlülermiş açıkcası tebrik ederim onları.

Tek gecelik hatta gece uzun saatlik ilişki bile olsa bazı kişiler aldatma sayıyor

Ama iş başa düşünce farklı oluyor bilemiyorum.Yorumun içn tşkler

• rica ederim.

• E şıkkı : Ağzını kırar öyle ayrılırdım. Ben yapsam aynı şekilde o beni kabul eder miydi ? Hayır..

Tamam ihtiyac anlıyoruz, bu sadece erkeklerin ihtiyacı değil. Duygularını bastırabilir, seviyorsa bastırır zaten. Kendi kendini tatmin eder olmazsa. Bir nevi beni aldatmıs, bana ihanet etmis olurdu. O yüzden ayrılırdım.

0|1
    0|0
    • Ağzını kırarım derken.Bir temiz tokat hak edilmiş olabilir ama az da mantıklı düşünülmeli.

Uzun süreli ilişki ve ilişme yok.Güven sağlanmadı mı?Temassız görüntü sadece karsıdaki farklı ülkeden yada farklı şehirden fark eder mi?Kendi kendini tatmin etme yöntemidir kamera.

• Yok kesinlikle abartmış değilsin sadece kaç kiş ile aynı fikirde oalcağız kac kişi nasıl düşünmekte diye bir araştırma sayabilirsin bu konumu.Tşkler ayrıca güzel yorumun için

• peki, rica ederim

• A dedim. böyle biriyle bi ilşki yürütebileceğimi sanmıyorum.

0|1
    0|0
    • Aslında kısmende olsa kız verilen söz tutulmamış mı burada?İlişilmemiş sevgiliye.

Ve birliktelik yok hiç bir şekilde sadece sanal ortamda.Görsel.P*rno izlediğimiz farz edilemez mi?Canlı yayın olunca değişiyor mu herşey?+ kız arkadaşımın arkasından konulmuş olması normal bayan arkadaşlar (yavşama da var gibi mesajlarda) sizce sorun değil mi?

Sadece canlı olması mı sıkıntı

• Hayır sen bu konuda çekiniyorsun.Bende senin çekincelerini anlayıp başkaları ile kaçamak yapıyorum..Hani bazen derle

r ya evlenmeden olmaz o tarz düşün.Yorum için saol

• rica ederim.

• Sıcardim agzina yok oyle sey sevgilimsen benimsin demektir.Cinsellik bir ihtiyac tabiki sevgilinle sevismek isteyebilirsin ama 2 tarafta isterse 1 istemediyse ona zorla bu isi yaptiramazsin ve o sana vermiyor diye sen gidip baska kadinlarla yatamazsin.

1|0
    0|0
    • Baskalarıyla birlikte olmuyor (EN azından bedensel olarka değil sadece görüşülüyor)

:)

• sonucta baska birisini hayal ediyor ve dusunuyorsun ne fark eder? sonicta sen onu dusunuyorsun.

• tşkler :)

• yazindan alıntı yaptım: "Olum şu kıza açtım oda açtı beni çok tahrik etti ve karşılıklı işimizi gördük ne dediysem yaptı" bir adam böyle konuşuyorsa orda burda başda kullandıgım "adam" kelimesi için özür dilerim

1|0
    0|0
    • Ya samimi arkadaşları ile konusuyor ve konustugu kızlar genelde yabancı(Farklı ulkeden ve tanımadıgı kişiler)

Agır olmuş :) ama şunuda bil eger öleleri varsa ve bu kişi yapabiliyorsa adam olmayabilir o kişi evet ama o işi yaptıgı kişilerde insan mıdır acaba?

• tabiki ama o yaptıgı kişi beni alakadar etmez.sevdiyim adam beni bu kadar küçük düşürecek şeyler yapıyorsa adam degildir..kusura bakma:)

• temem :D tşkler

• öyle bir karaktersize kadar düşüceğimi sanmıyorum öyle biriyle çıkıcağıma yalnız kalırım daha iyi p*rno bir yere kadar da elaleme gösterecek kadar ortalık malı bir erkek arkadaş da istemem

1|1
    0|0
    • Hmm mantıklı ve ilginç bir yaklaşım.

• aklında sevgilin varken nasıl başkalarıyla o muhabbetleri yapabiliyorsun ki erkeğin ihtiyacı olayını anlamıyorum p... izle ve kendi işini hallet kamera olayları hoş değil bence

0|1
    0|0
    • Kameraya neden bu akdar taktınız anlamadım ki?

Ne fark var ki?

• ben olsam ne yapardım hiç bilmiyorum:(

• Bilmiorum bugüne kadar seven erkek o konularda hiç öyle şeyler düşünemedi diye bilmekteyim belki de yaşadığım yer ve yaşam tarzı ile alakalı.Çevremle alakalı.Madem sevmiyorum bu bağlantı neden?Bağlılık neden

Erkekler Ne Diyor 1

• En İyisi Evlen Ve Vuruş

0|0
    0|0
    • Daha okuyoruz be ya.Askerlik var iş var yani 3-5 yıl sürer evlilik.

Yükleniyor...