Denizin içine neden prezervatif atarlar?

Bugün arkadaşlarla sahilde gezelim dedik. Denizin içinde bir tane prezervatife rastladık.

Tabi kahkahalar gülüşmeler falan. İleri doğru yürümeye başladık. Ve en az 200 tane atılmış prezervatif vardı denizin içinde. Tabi aynı yere atılmamış hepsi farklı farklı yerlerdeydi.

Bunu hangi gerikafalı yapar?

Kullanıp mı atmışlardır sizce yoksa paketle mi atmışlardır.

Çeşit çeşit birde. Tırtıklı falan. Bir kaç tanede pembelerine rastladık böğürtlenli mi onlar? :((

Gizli senden şüphelenmiyorum değil.

0|0
9|40

En İyi Kız Görüşü

• Bence biri koleksiyon yapmış onları, farklı farklı kişilerle birlikte olmuş ama daha sonra düzenli kız arkadaş edinmiş kendine. Onları da atmış oraya saklayacak bir yer bulamayınca veya sıkıldığı içün. Belkide arkadaşlar arasında ben bunları bir sahile bırakıp geleyim demiş, arkadaşları da hazır gitmişken benimkileri de götür demiş. Herşey olabilir knx.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Biz buna sex on the beach diyoruz, güzel aktivite ama çevreye zarar vermemek lazım,

o latex doğada kaç yılda çözünüyodur...

1|1
    0|0
  • Onlar balıkların yanılıyorsun.

2|0
    0|0
  • Acaba kanalizasyonlardan mı geliyor.Çok sayıda olduğunu söylemişsin çünkü.Kimse gelip atamaz o kadarını denize.

0|0
    0|0
  • Denizler niye tuzlu sanıyorsunuz :)

4|2
    0|0
  • seyahat gemilerinin limanları ziyareti esnasında atık depolarını daha ucuza getrmek için boğaza yada limanın bulundugu yere boşalmasının sonucu bunlar ...

devletin bu konuda denetimi çok zayıf .. bir tek prezarfatif değil bu gemiler sistinelerine doldurdukları sular le doğal ortamlarının dışına taşıdıgı balık türleri denizlerimizin gerçek sahiplerinin tükenmesine yol açmaktadır ..

çok kitapsal bir yorum oldu bu ..

1|0
    0|0
  • iki nedeni var. Birincisi arabada ilişkiye girenler atıyor olabilir, ikincisi de şu düşünceye sahip olabilir "şimdi çöpe atsam, atarken biri görürse, gelip suratıma bakıp aaaa sen seviştin mi derse ne yaparım ben, en azından denize atayım bari"

2|0
    0|0
  • Lise yıllarında okuldan kaçıp gezerdik sahilde... Ve epey vardı doğru. Sigara izmaritleri ve bira şişesi de epey fazla.

1|0
    0|0
  • belki de uğur getirsin diye. bilemezsin ki.

1|0
    0|0
  • denizin altında işletme kurulmuş olabilir :D

3|0
    0|0
  • gunuumuzde bi cok atık denize dokulurken pilezelfatif gormek normal :D guluncek bişey değil ama daha neler neler dokuluyor atılıyor denize...sende iyice incelemişssin heeeee yok ayvalı (=

1|0
    0|0
  • Malbronun nasıl ünlü bir marka olduğunu hatırlayalım;

(zamanında bos paketleri burşturup uçakla ulaşabileceği her yere atmışlar yerlerde bos paketleri gören insanlar zamanla bu markayı benimemişler)...

aynı mantık olabilir dermişim :))

1|0
    0|0
  • millet tuvalete atıyor fossssss...:) sifonuda çekince doğğğğruuuuu denize...:) balıklara vitamin..sonra balıklarda pazaraa...pazardan eve..geridönüşüm...:)

1|0
    0|0
  • o bişeymi be ben kaktüslü atmışlar onu gördüm.dikenli dikenli.

1|0
    0|0
  • balıkların da korunması şart.

1|1
    0|0
  • prezervatif olduğuna eminmisin denizanasını prezervatiflemi karıştırıyorsun :)

1|1
    1|0
  • hocam tek tek saydınız galiba?

1|0
    0|0
  • balıklar falan mı kullandı ne yaptı acaba :) ?;

1|0
    0|0
  • Sudan alıp inceledinmi koptumya tırtıklı diyo onuda incelemiş :D:D:D:D:

0|1
    1|0
  • hepsı bır kısıye aıt olmasa gerek, bır gruplasma var sankı

1|0
    0|0
  • Belkide Başka Biyerde Grup Yapılmış Ordanda Oraya Kadar Gitmiştir :D

1|0
    0|0
  • adam tekne malı götürmüş olabilir o pembeler ise çilekli olur genelde onlar tercih edilir zaten.

1|0
    0|0
  • balıklara aile planlaması öğretiolar heralde :D

1|0
    0|0
  • şimdi sandalye bıle cıkan yerden bunun cıkmasını hor görmemek lazım.. greenapeace...

1|0
    0|0
  • Denizanası olması o?

1|0
    1|0
  • daha önceki iş yerim iski atıksu tesislerinde idi büyük ihtimal ana drenaj hattında veya sistemde bir sorun var ki kendi sahil hattına vermişlerdir hattı bu da sahilde deniz anası yerine prezarvatif olarak dolaşır C=

iskide çalışırken siz 200 demişsiniz biz onun içinde florya küçükçekmece kanarya avcılar vs yerlerin atıksuları geliyordu prezarvatifte lafmı kaba ızgaraya sandal bile gelmiştiC=

0|0
    0|0
  • Aile planlamasi baliklarada lazım bir katkıda bulunmak istemiş olabilir :DD

1|0
    0|0
  • Eğer o sahhil kuytu ve sakin biiryerse geceleri çekişmeli maçlar oluyordur bukadar basit,adamda işi bittikten sonra cebine koycak değil haşşşırt denize...:):)

0|0
    0|0
  • çok komiksinn prezervatifler genelde sürü halinde takılırlar tırtıklısı düğümlüsü,sanırım sana kimse kanalizasyonların denize döküldüğünü söylemedi öğrenmiş oldun

0|0
    0|0
  • Boğazda istavrit yerine bol bol prezervatif yakaladığımdan beri ne balığa gittim ne de boğaz balığı yiyorum. Yav biz de gidiyoruz deniz kenarına çalışmaya ama çöp torbasına koyup atıyoruz, zormu bunu yapmak.

0|0
    0|0
    • Oldu denizin içine girip toplayalım mı? Milletin artıklarını toplayamam ben. Çok meraklıysan gel topla.

• Kimse toplasın demiyorum canım benim, yiyorsan bu b.ku işini bitirdikten sonra koy bir çöp poşetine at diyorum. Çalışmadan kastım hatunla gidip ikili görüçme yapma arabada :D

• kuvvetle muhtemel tekne sahipleri teknede seks yaptıktan sonra denize atıyordur. Bir ara arkadaşımın istinye koyunda teknesi vardı oda kız arkadaşından gizli başka kızlar getirirdi yata. yakalanmamak için en büyük çözüm açık deniz:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence onları kayaların üzerinde bırakmışlardır.Denizin dalgalarıyla sürüklenmiştir.Büyük ihtimal de kullanılmıştır..Yapılmaması gerekir.

0|0
    0|0
  • arabanın ıcınde sevısıp,camdan denıze fıydırmıslardır...

1|0
    0|0
  • Recep Ivedik aklima geldi. Elizabetin teki alip balon yapip patlatip denize atiyordur.

1|1
    0|0
  • ne salak insanlar vvar yaa denıze mı atmıslar ata ata

1|0
    0|0
  • hele sen şu terbiyesizlere bak hele

1|0
    0|0
  • ülkemizde bu gerikafalılardan geçilmiyor maalesef.

1|0
    0|0
  • bögürtlenlimiymisler?

1|0
    0|0
  • onlar büyük ihtimalle son kullanma tarihi geçmiş prezervatiflerdir :) biri eğlence olsun diye atmıştır. veya hergün aynı mekanda sevişen gruplar vardır veya veya veya ordap*rno çekiliyordur geceleri farklı bir efekt katmak amacı ile yapılmış olablır

0|0
    1|0
Yükleniyor...