Bekaret sadece eskiden aranan birşey miydi?

şimdiki zamanlarda bekaret sadece eskiden aranan birşeydi.. Sizce...

• Bence kesinlikle olması gerek..
    38% (10)67% (33)57% (43)Oy Ver
  • Namus iki bacak arasında değildir..
    54% (14)31% (15)39% (29)Oy Ver
  • Her ikiside..
    0% (0)2% (1)1% (1)Oy Ver
  • Nefes alsın yeter :))))
    8% (2)0% (0)3% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|27

En İyi Erkek Görüşü

• bence bekaret iki bacak arasında değil insanın ruhunda olmalı...

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Namus iki bacak arasında değildir. ne kadar da saçma bir laf, konuştuğum çoğu kız bunu diyor. sen iki bacağının arasına bile sahip çıkamıyorsan geri kalan namusuna nasıl sahip çıkacaksın. haa türlü sebeplerle kızlığı bozulmuş olabilir, eyvallah ama cinsel ilişkiden dolayı bozulduysa o zaman dur kardeşim namus iki bacak arasında derim..

1|5
    0|0
  • Çünkü eskiden tanrılara kurban edilecek genç kadınlar gerekiyordu. Seçim yapmak için bir kritere gereksinim vardı ve bekareti bulmuşlardı. Artık kimseye bakire kadın kurban etmiyoruz.

Kadının, erkeğe göre şekillendirildiği, öteki cins sayıldığı, kısıtlandığı ve sınıflandırıldığı bir dünyaya HAYIR!

1|0
    0|0
  • hala aranıyor

1|1
    1|0
  • Ben bakire olduğu halde ne seks deneyimleri yaşayan kızlar biliroyum. Kız bakire ama spermin tadını, anal ilişkiyi hepsini ama hepsini yaşıyor. Ondan sonra da imza attıracağı enayiye bakireyim diye kendini kakalıyor. Bekaret diye direten erkekler de saf ve temiz bir kız ile evlendiğini sanıyor. Aslında bekaret arayanlara acıyorum.

1|0
    1|1
    • bence sen evlenme. temizlerede laf atma

• o dediklerini yapanları eğer bir erkek anlayamıyorsa onun zaten temiz bir kızla evlenmeye hakkı yok derim..

• Bu dediklerimi erkeğin feriştağı gelse anlayamaz. Kadınların zaten ailelerinden ve yetiştirme tarzlarından gelen otomatikman bir yalan söyleme mekanizmaları gelişmiştir. Temiz dediğiniz kızlardan var mı, evet var ama çok azaldı. Ben ne türbanlıların arabaların arka koltuklarında ne oral seksler yaptıklarına şahit oluyorum biliyor musunuz?

• Aramakla bulunmaz ama bulanlar da arayanlardır.

0|1
    0|0
  • ben ce her zaman aranmalı şöyle düşünmek gerek eğer kız bakire değilse erkekler ciddi düşünmezler çok afedersiniz kullanıp atarlar peki kızlar neden sizce evlenmeden yaşasın cinsel deneyimmi önemli sizce özel ve hassaiyetlimi olmak bence bekaret bayanlarımızın en önemli değerii ...

0|0
    0|0
  • Herkezin hayatina bagli ! Müslüman hata yapar ama önemli olan o hatayi bilmek ! Basdan umursamayipda sonra pismanim diyenlere acimiyorum ! Ama altda bi arkadasin yazdigi gibi öpüsme falan olmus ama hic bi cinsel olay yasamamis ve cok pismanim diyor tabikide bekaretini kaybetmemisdir :)

0|0
    0|0

0|2
    0|0
  • tabiki bekaret hala ön planda canım benim. tabi artık kültürümüz batılasma yonunde. .sence bunu sana sormalı bekaretini kaybetmek istermısın evlenmeden

0|1
    1|0
  • A seçeneği.

0|2
    0|0
  • kızlardan beklenen cevap gelir. (B)

ama ben A şıkkı diyorum.

"Bence kesinlikle olması gerek"

ben yaşamadıysam o da yaşamasın.

1|0
    2|0
  • bu soruya , farklı sosyal ,sınıfsal ,kültürel çevrelerde yetişmiş erkeklerden, farklı cevaplar alırsın...benim değer yargıma göre , cinsellik ayıp değildir...kadını da erkeği de yaşaması gerekir ki evliliklerinde sorun yaşamasınlar...

0|0
    0|0
  • göreceli , bazı şeyleri yaşayanlar ılımlı yaklaşıyor nasıl olsa bende yaptım diye. Yapmayanların zoruna gidiyor kendileri gibi olmasını istiyor. Ne ekersen onu biçersin sonuçta.

0|0
    0|0
  • halen aranıyor. evlilik dışı ilişkiye girenlere, nikasız birlikte olanlara iyi gözle bakılmaz.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Olmalı...

0|1
    0|0
  • ben köyden kız alacam

0|1
    0|0
  • hayır halen aranan bişey

0|1
    0|0
  • yazık . bekarete sahip çıkan kızların yorumlarında 6 dislike falan filan . gerçekten yazık

0|0
    0|0
  • dürüst olsun bekaretmi onu temizler türlü yolları var

1|0
    0|1
  • Hala arıyanlar var

0|0
    0|1
  • hayır kesınlıkle şimdide aranmalı bence her şeyın ilkı güzel ve kiymetlıdır.

0|0
    0|0
  • B seçeneği...Hayatta herkes hata yapabilir...Önemli olan senle hata yapmaması

0|0
    0|0
  • şimdi aranıyor fakat bulunmadığı için kabul ediliyor

0|0
    0|0
  • eskidendi bitti o devirler

0|0
    0|1
  • N şıkkı diyorum.Ben bekarım ve evlenmeyi düşünüyorum ama evleneceğim bayanda kesinlikle bekaret aramayacağım çünkü çok saçma buluyorum kız erkek hepimiz eşit özgürlüklere sahip olmalıyız ben nasıl bakir değilsem evleneceğim bayanda bakire olmayabilir

0|0
    0|0

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence onemli degil ama yinede benim sinirlarim var yani ortada bi resmiyet olmadan aileler tanismadan falan olmamasi gerek...

1|0
    0|0
  • A diyorum çünki Bence kesinlikle olması gerek..

1|3
    5|1
  • yani burda 23 yıldır boşuna mı tutuyoruz kendimizi diyelim sana

1|2
    2|0
  • B dedim. Hala aranan bir şey mi bilmiyorum ama karşımdakini değerlendirme kriterlerimden değildir.

0|1
    0|0
  • bekaret önemli aga

1|1
    4|0
  • evet yine aranmalı

1|1
    4|0
  • ziyniyete göre

0|0
    0|0
  • kiminkini ariyoruz?

0|0
    0|0
  • erkekelrin yorumalrına cidden gülüyorum

sorsan kimsenin umrunda değil kızlarada bunu inandırıp beraber oluyosunuz sonra kapının yolunu gösteriyosunuz daha sonra 3. sayfa haebrlerinde kızlarımız

inanmayınnnnnn !

2|0
    0|0
  • cevapları okudum da türk kızlarının hali içler acısı.

1|1
    0|0
  • arayan belasını da bulur, mevlasını da.

aramaya inanın.

ara beni, öptüm seni.

serbest çağrışım negzel şey.

0|0
    0|0
    • Bir başka bekaret sorusunda görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın

• eskiden bekaret olması gerkti şimdiyse değil nedeni ise artık diktrme dye bi olayın ortaya çıkması yani erkek bekaretinin olup olmadığını yne tam bilemez bu yüzden bi kadının geçmişi önemlidir geçmişi temizse ve kendide dürüstse gerisi önemli değildr.

0|0
    0|0
    • ama olay bu kadar basit olmamalı

• nasıl basit olmamalı anlamdm şimdi çoğu kızlar gidip sürtünüyo öpüşüyo sevişiyo sonra bekaretleriyle kocası olack insanla evleniyolar sence de önemli olan bi kızn geçmişinin temizliği değil mi? geçmişte bi halt yememşse kimseyle bi yakınlşması olmamşsa o kız doğru seçimdir bak bunu bi kız olark söylyrm.

• Geçmişini bu kadar ayrıntılı bilmen için, istihbarat ajanı kullanmak gerekir. Sen nerden bilecen?

• bakireyim demek doğru olur mu bilmiyorum oral,anal ve normal ilişki,sürtünme yaşamadım ama seviştim ve çok pişmanım :(

0|4
    0|0
    • kendini bakire hisseddiyomusun peki ?

• bakire olmamak insan mı olmak demektir?

• ben istediğim için olmadı baskılar sonucu oldu ayrılmakla tehdit etti yapmadım diye ayrıldı da

Yükleniyor...