Homoseksüeller için erkeklik tedavisi öneren nasıl biridir?

homoseksüellerin tedavi ile erkek olabileceğini,bu yönde eğitim ve tıbbi tedavi dini telkin yapılmasını öneren bireyin kişiliği nasıldır?

aynı kişi erkekler için de homoseksüel yakıştırması yapar mı?zira gerçekler üzerinde maniplasyona meyilli.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• eşcinsellik bi tercih meselesi değil kromozom ve hormn bozukluğudur. modernleşicez çağdaş düşünücez diye işin suyunu çıkarıyosunuz.

kendini karşı cins gibi hissedip binbir bunalımdan sonra kabulleniyolar bunu. sen erkek veya kadınsın. bu benm tercihim mi diyosun? hayır

biyolojik olarak o zorunluluğu taşıdığın için öyle hissedysn. bnde erkek gibi baskın olmak istyrm bu benm tercihim ama olamıyrm, olmuyo. bunu tercih de tercih diye abartıp saçmalamayın.

homoseksüllere karşı değilim ama en azından psikolojk ve hormonl tedaviler görebilirler.

din tamamen ayrı. isteyen inanır isteyen inanmaz. ama var olan 2 cinsiyettir.

0|0
    0|0
    • ama hormonlarla bi ilgisi yokki simdiki escinsellik anlayisinin. yani biyigi cikan kadinlarinda hormonlari bozuk oluyor ama sirf böyle bi sorunun var diye escinsel olmazsin. daha cok piskolojik bisey bu ve cocukluktan beri nasil egitildigine bagli. ki bu tedavi edilebilir eger meyilliyse insan. ama birde su var yine piskolojik: insanlar karsi cinsle iliskiye girmekten bikar herseyi denemistir yeni heyecan arar kendine.bununda illaki tedavisi vardir.en azindan umuyorum cünkü kötü bisey

• Mesela bu arpad miklos bir gay p*rno yıldızıdır. Ve gerçek hayatındada gaydir. Kadınsı bir taraf ya da bir hormon bozukluğu görebiliyormusun?

link

www.realjock.com

Buda vücut geliştirme, fitness yapan eşcinsel erkeklerin paylaşım sitesi. Ordaki erkeklerin resimlerine bak. Çoğu kaslı, yakışıklı erkekler.

• salla.nasıl olsa kimse hormon kromozon nedir anlamaz etmez.

Kızlar Ne Diyor 1

• eşcinseller erkektir.

0|0
    0|0
    • erkeklerin%55 i kadınların%85 i biseksüel tip eşcinseldir desek bilimsel olur.cinsiyet mezhebi karışık olmayanın, kromozona hormonlara bağlaması başka türlü mümkün değil.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence akılsız bir insandır ve muhakeme yapmayı da bilemeyen biridir. Çünkü homoseksüellerin kendi cinsiyetlerini inkar ettikleri yoktur. Sadece cinsel tercihlerini hemcinselirinden yana kullanmışlardır. Bu onların cinsiyetlerinde ya da insanlıklarında herhangi bir değişmeye yol açmaz.

0|0
    0|0
  • Neyin kafasında bu arkadaş? Bu bir tercih ve bu bir kimlik. Kişinin ruhsal cinsiyeti, onun kişiliğinin bir parçası. Bu bir hastalık değil ki tedavi edilsin. Bu fikri üreten kişi, insanları fiziksel cinsiyetleri ile sınıflandırıp, ruhsal boyutu yoksaymış; lakin ruhsal boyutla bir telkin ile düzeltilebileceğini savunarak ne dediği belirsiz şeyler söylemiş.

Aynı kişi, benzer çılgın düşünceleri ile değil erkeklere homoseksüellik yakıştırması, herşeyi diyebilir.

Kişisel yaklaşımım, kaale almamak olurdu. Kimse zorla homoseksüel olmadığına göre, bu bir hastalık omadığına göre, kişi kendini öyle hissettiğine göre, kime ne kimin neyi tercih ettiğinden?

0|0
    0|0
  • valla tv de izlemiştim

bir sabah kalkın aynaya bakın ve karşı cins birisini görün aynada

ben kadınım ama erkek bedenindeyim diye ağlıodu

böyle durumdaki insanları aşağılamak kadar iğrenç bir şey yok

hastalar mı değiller mi çok önemli de değil

sonuçta ergenlikten sonra hormonla falan düzelmediğini okumuştum

çok genç yaşta tespit edilirse ancak engellenebiliyormuş

ne diyim valla tedavi varsa denemekten zarar gelmez

ama yoksa da buna artık hastlık olarak bakmamak lazım o insanlar için

0|0
    0|0
    • Bu transeksüellik, eşcinsellik değil. Eşcinseller kendi cinsiyetlerinden memnundur. Ama duygusal ve cinsel olarak hemcinsine ilgi duyarlar. Kendi cinsiyetinden memnun olmayıp, kendini karşı cins gibi görenler transeksüeller.

www.realjock.com/

Bu vücut geliştirme, fitness yapan eşcinsel erkeklerin paylaşım sitesi. Ordaki erkeklerin resimlerine bak. Çoğu kaslı, yakışıklı erkekler.

• Dinletin iki dakika insan olsun;

link

Bu arada; eşcinselliğe hastalık diyenler; kirli gömleğe boşalırsanız fareler oluşuyor di mi? <3

1|0
    0|0
    • eşcinselliğe hastalık deyenler aptal değil.biseksüel tip eşcinsel kişiler..bu nedenle objektif olamadıklarından hormon ve kromozonlara bağlamaya çalışıyorlar.öyle bir hormon ve kromozonun olmaması problem olmuyor.

• elini tutmuşsun daha ne olacak.dansın amacı dokunarak haz almak.spor olsun diye dans edilmez.

• Hayırdır elini tuttum diye nerede yazıyor?

Yükleniyor...