Ayrildigim erkek arkadasima dogum gunu

ayrildigim erkek arkadasimin dogum gunu.benim dogum gunumde kecen haftaydi.beni kutladi.bende onu kutlamak istiyorum.iyi romantik bir mesj istiyorum sizden.lutfen yardim edin

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrıldığın erkek arkadaşının doğum günün için seni arayıp kutlaması gayet medeni ve takdir edilesi. Demek ki ayrılmanız sevgi saygı çerçevesinde gerçekleşmiş.

Ancak, karşı tarafından kutlaması normal bir kutlama ise ve herhangi extra bir mesaj vermiyorsa romantik bir şekilde kutlamak seni zor duruma düşürebilir ve istemediğin konuşma ve yanıtları duymana sebep olabilir.

Nacizane tavsiyem, eğer karşı taraftan gözünün içine alenen yakılmış romantizm farları yoksa, onun kutladığı yol ile ( ne 1 eksik ne 1 fazla) kutla. Konuşma olursa, çok sevdiğin bir erkek ahbabın ile konuşuyor gibi konuş.

Haa çocuktan da bildiğin romantizm sinyalleri varsa ortada, komik bir doğum günü anınızı, bir hatıranızı vs paylaşıp konuyu yeni yaşa bağla. Çocukta niyet varsa topa girer zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• neden romantik bir mesaj ayrılmışsın sonuçta

0|0
    0|0
  • gıt kollarına bırak kendını boyle daha romantık olur . mesajla zaman kaybetme !

0|0
    0|0
  • iyide neden romantik tekrar birleşmekmi istiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Bitmiş gözüken zamana inat...Bitmeyen anılar hatrına iyi ki doğdun...

0|0
    0|0
  • bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim

bin yıl benim olsa bin yıl daha isterdim.

O-N-U-R

0|0
    0|0
    • vauuuuuu superrrr..nerden buldunuz bunu?ama ikinci satir biraz garip cikiyor..bin yil benimn olsa bin yil daha isterdim nedemek?

• ayrıldıysan nıye romantık mesaj atmak ıstıyosun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi.İyi ki doğdun.

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun yaz yeter bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...