Büyük bir boşalma sonrası düşünceler;

“Boşalma” demiş. Cinsellikle alakası olmaya bilir, beklide. O zaman okumam ki ben bunu. Zaten kategoriden belli. Okumayın, gerçekten çok saçma. Yazmamak için çok zorladım ama olmadı. Bir yerden destek bekliyor herhalde ya da takdir. Düşündürmek mi acaba amaç? Ya da gel yalanımıza isim koyalım diyor. Bilemedim!

Bak bu ilk paragrafı yazmasının sebebi de beğenilmeme korkusundan. Böyle bir amacı olsa bu satırları niye yazsın ki? Beğenilme kaygısı yoktur beklide. O zaman niye paylaşıyor bu a..koduğumunçocuğu?

Başlar hocam;

İnsan beyni gerçekten muazzam. Kendini korumak için yapamayacağı bir şey yok. Bütün vücudu kendini korumak için kullanabiliyor. “Ben” diye adlandırdığımızı da öyle bir kandırıyor ki anlatamam. Bazen darbe yapıyor. “Ben” uyuyor. Uyumaktan öte bayılıyor. Beyin diyor ki “Seni salak, böyle vücut mu yönetilir! Bana kan gelmiyor. Aptal!” ve bütün kuvvetiyle tüm sistemi çökertip kan yönetimini ele geçiriyor.

“Ben” bir gün yaşamanın anlamsızlığını çözerse sonumuzu getirir, yargısının bilincinde olan beyin, sürekli olarak “Ben’i” kandırır. Herkesin beyni kendi “Ben’ine”, özgün yalanlar, söylemiştir. Bu parmak izi gibi bir şey bence. Bazılarının izleri birbirine çok benziyor. Bu benzerliğe bir ad bile koyuyorlar. Yalan olduğunu anlarlarsa bu adları sunuyor beyin onlara. “Ben” öyle gururlu ki sözünden dönmez. Dönemez (sorun çıkartmasın “ben” diye, bu beyinin kandırması bence). Hatta başka “benler” bizim “ben’e” “Böyle böyle de böyle böyle. yaa” diyip koydukları adları hatırlatıyor. “Ben” her şeyi kendim yaptım zannederken aslında derin devlet kararlar alıp, ülkeyi ayakta tutuyor.

Tamam diyelim ki doğru (beyin devreye girdi yalanlara bak şimdi), ölsen ne olcak? Evet diyelim ki ben sana yalan söyledim; bizi korumak için. Bak kendini bana bırakırsan gül gibi geçiniriz. Sana anlattığım masalların (duyu organlarımızın oluşturduğu algılar ve hormonsal hislerin) tadını çıkar.

Evet, beyinin gücü malum ortada. Ortada mı? (“Ben” kabul etmiyor)

Beyin ona öyle masallar anlatmış ki “Ben’in” canı sıkılmış ya da acımış. İsyan ediyor beyne. “Neden bana bu hisleri tattırıyorsun?”. Beyin biraz kızmış (sevgilin ısırırken acımıyordu ama, yavşak) ama yine güzel yalanlarını hazırlamış;

“Beyazı görebilmen için siyahı da bilmen gerek. Bak sana ne dicem “ben”, siyah görmek istersen beyaz bile sana siyah olur ya da tam tersi. Sana bu hakkı veriyorum. İstediğin gibi oyna. Ama karanlıkta çok oynarsan aydınlıkta gözlerin kamaşır. Belki bir daha göremezsin. Eğer karda çok yürürsen siyahı görünce algılayamazsın. Öptüm ya da ısırdım. Tadını çıkar.”

Ey siz tanrıcılar tanrı bunun neresinde?

Ey ateistler bunu da açıklayın a….?

Nasıl geldik buraya? Haa sokakta yürüyorduk :D

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynalar da bazen yalan söyleye bilip beni kandırıyorsa,

bırak beynim biraz kanıp şımarsın ona ihtiyaç var ki hemen ona yöneliniyor.

Yalnız nickinle çok uyumlu soru olmuş.

0|1
    0|0
  • beynim durdu :s

0|1
    0|0
  • ve beyin eror verir :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu kadar uzun b i soruyu anca kafam güzelse okurum 6 snedir kafam hiç güzel olmadı :D

1|1
    0|0
  • Erindim okumaya a.q

1|1
    0|0
  • bu ne nan hep karsima cinsellikten soru cikiyo bu saatlerde buralar böylemi hep artik erken yatarim :D

0|1
    0|0
  • Güzel olmuş bence :)

0|1
    1|0
  • suan nedense seni bezbol sopamla dövmek istıyorum :D

1|1
    0|0
  • beynini müthiş entegre gördüm:)

1|1
    0|0
    • estağfirulla

• Entegrenin anlamı bende saklı. Şaşalı durduğuna bakma. Küfür içerir aslında.

• entegre olmuş uyum sağlamış gibi düşündüm ben.sen yine de öyle şeyler deme kendine boşver

Yükleniyor...