Gerdek gecesi ....lutfen samimi ve seviyeli cevaplar verin.

Evlendiginiz gun esinizden kan gelmedi naparsiniz .not.kiz bakire. kan gelmedi hemen doktora mi yoksa babasinin evine mi yollarsiniz

0|0
6|48

En İyi Kız Görüşü

• Allah gostermesin kotu bir durum kəndimden ne kadar eminsem bile dugunden once doktora gider baktiririm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• hemen ne doktora ne babasının evine. eşek değiliz ya. önce konuşuruz. zaten zar dışarıdan görünür. duruyorsa bakiredir yırtıksa değil. eğer baktım zar duruyorsa eğer, acı çekmemesi için ya kendim elle yırtarım ya da doktora götürürüm. ya değilse her ilişkide canı yanar.

diyelim ki zardan falan anlamıyoruz. yine de hemen kötü tepki verilmez. insan asla püşman olacağı şeyleri yapmamalı. önce oturur konuşuruz. gizlenen bir şey var ise açığa çıkar. eğer k masumiyetine biraz inanç oluşmuşsa doktora giderek teyyit edilir. apar topar ne olduğunu bilmeden kızı alıp babasına göndermek eşeklik olur

0|0
    1|0
  • Bakireliği dert etmeyen sözde erkeklerin mezhebini merak ediyorum doğrusu... Telefon alırken bile sıfır olmalı, kutusundan ben çıkarmalıyım diyen canlı, giren çıkanın haddini bilmediği birini HAYAT ARKADAŞIM, NAMUSUM diyerek alacak ha? Bu arada aynı şey Bakirlik için de eksiksiz geçerlidir...

3|3
    1|0
  • kız bana bakireyim dediyse bitmiştir kanın önemi yok

3|0
    0|1
  • bu konuda bilinçliyim .kan gelmemesi doğal .eşime hissettirmem .o endişe ederse normal olduğunu söylerim

2|1
    0|3
    • Normal olan ?

• Neden. O zaman neden adetlerde kanli carsaf gosterme die birsey var

• o cahilliktir .ahlaksızlıktır başka bir şey değil .büyüklerin aptalca cahil adetleridir .sanki oğullarına eş olan bayandan namusundan emin değillerdi o zamanlarda .tertemiz bir aile kızından ne şüpheleri vardırki çarşaf görmek adet olmuş

• Bir kaç damla kanı sorun edecek değilim.

2|0
    0|2
    • yani diosunki ben geniş adamım kızın daha önce anal oral ve benzeri yapması benim için sorun degil vay be 25 senelik hayatımda ben senin kadar genişini görmedim kardeş bravo

• Sevdiği insanla yapmışsa sorun yok.

Geçmiş geçmiştir. Önemli olan gelecektir.

Her insan hata yapar. Anal oral seks yapıp bakireyim diye gezinen sayısız kız var.

Dürüstlük önemli. Sevgi saygı önemli. Kan akmış ya da akmamış banane.

Geniş değil. Tabularını yıkmış diyelim. Her önüne gelenle yatmış bir kızla çıkmam.. Evlenmem. Ama sevdiği aşık olduğu insanla yapmışsa geçmişte ve gerçekten seviyorsa beni saygı duyarım.

• seveceğim insandan eminsem neden babasının evine göndereyim ki...yapacağım ilk şey ilk önce ona sormak sağlıksız bir durumun var mı diye varsa hastaneye oda sevdiğim için şüphe için değil sonrada evimize.kanmı istiyorlar.veririrz sıkıntı yok...TATARİ73

0|0
    0|0
  • İlginç doktora götürsün ön yargıya gerek yok

1|0
    0|0
  • bazen kan gelmeyebilir. zar esnektir. ya da başka bir durum vardır.

2|0
    0|0
  • ben ççok takmam kan gelmiş gelmemiş seviyosam bitmiştir herzaman söylerim allh bile affederlen bize cezanlandırmak düşmez

3|0
    0|3
  • gelene kdr devam :p

2|1
    3|0
  • kişiden kişiye değişen bir durum nişanlıyken seviştik ters ilişkide yaşadık o gece kan gelmedi sordum kendine yok dedi yemin etti bende tamam dedim doktorada gitmedik sonrasında sıkıntı çıkmarmadım kimseye de söylemedik aramızda uutuldu ha öyle birşey olsa söylese onu o şekildede kabul ederdim

0|0
    0|0
  • Merak etme o kan gelir! Gelmezse getirilir :) öyle ya da böyle! sıkma canını! ha baktın gelmiyo, herif sinir yapıyo! "seninki küçükse ben napim" dersin, hem damadın, hem kaynananın azını da kapatmış olursun :D

0|0
    1|0
  • her kızlık zarından kan gelmez bazıları elastıkı olur

kızın halı tavrı zaten bellı eder

hıcbı kadın sonsuza dek bekaret rolu oynayamaz

zaten acık ve durust olması ıcın gereken cesaretı verırım

0|0
    0|0
  • esnektir gelmez

dogustan yoktur gelmez

kaza gecirmistir bilmiyordur gelmez

bilmeden parnak degdirmistir gelmez

gelmez yani...

1|0
    0|0
  • 1- evlenen kişi zaten güvenerek evlenmiştir.

2- o işi yaparken erkek biraz olsun biligiliyse anlar penisin başı değdigi zaman kız acı hisseder zaten penis öyle kolay girmez

1|0
    0|0
  • kız güveniyorsan sorun olmazki güvenmiyorsan nediye evleniceksin

1|0
    0|0
  • Kan gelmedi diye sevdiği kızı babasının evine yollaya bilen erkek yoktur.Evlenmeden zaten bu işler konuşulur. gelir gelmez çok önemli değil.

0|0
    0|0
  • hangi devirdeyiz anlamadım ki sanki zaman makiensiyle 40 yıl öncesine ışınlandık :) dr a git ne babası

1|0
    0|2
  • ya şimdi kızdan şüphem yoksa babasının evine falan göndermem sebebini sorarım. güvenmediğim için değil bir anormallik mi var diye doktora giderim ;)

0|0
    0|0
  • Kanla evliliğin ne alakası var yatın yatakta illa bir yere mi gitmek gerek

1|0
    0|2
  • yatar uyurum be deliiiiii

1|0
    0|2
  • öyle bişey var mıbu devirde babasının evine yollamak gibi. ki artık görücü usulude kalmadı evlenene kadar neyin noldugu anlasılıyor zaten.bnce artık bir önemi yok bakireliğin.bi ömür gecirebilmeyi gözealabildikten sonra

1|0
    0|2
  • kollarımla sararım ne dr ne baba evi o benım karım işte bu kadar

1|0
    0|0
  • yani bakire olduğuna kesin güveniyorsam ve inanıyorsam tabiki doktor ama güveniyorsam doktora bile gerek yok bence

0|0
    0|0
  • baba evine yollamak neymiş yaa kaldı mı hala? okadar karaktersiz mi bizim insanımız? hala...

1|0
    0|1
  • hemen doktora :P

1|1
    1|0
  • 1960 mi yill kacc

2|0
    1|1
  • erkekler bu kadar p.ç mi la harbi

2|0
    1|4
  • doktora gideriz olurmu hemen babasının evine ya

1|0
    0|0
  • benimki çok büyük ve kalın oldugu için mutlaka bozmasi lazım her ilişkiye girdiğim kız çünkü hepsi beğendi çoğu bazen ilişkimiz olmadığı halde seks için buluşuruz

0|0
    0|3
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 5

• hala bakireysen yinede korumaya devam et,kan gelmezse iki seçene var ya esnekmiş deyip sineye çeker ya da dünyayı sana zından eder

0|1
    0|0
    • Inanmazsa doktora gitmeyi bir secenrk olarak gorur dimi

• sizde mal gibi susarsınız. sizin gibi kızlara lanet olsun

• mal sensin angut.sende kazık yedin anlaşılan

• Cnm kanla alakasi yok bunun yaparken orayi zorluo ve adam girerken anlio bunu sen kafaya takma adamlar tecrübeli;)

0|2
    0|0
  • Kan gelmesede belli olur yani ilişkiden rahat olmaz ilişki

Erkek bunu fark edr ve sesizce dr a götürür problem yoksa kimsenin dyması bile

GerekmeZ...

0|0
    1|1
  • Benden gelmemisti ama aramzda hic bir sorun olmadi tabiki bakire oldgmu biliyodu zaten vajina genisler bir iliskide bile anlasilir yani delikten

1|0
    0|2
    • Ohh tamam öyle ise

• Ne diyosun sen be malmidir nedir ya bir derdin varsa once onu soyle ne demek istedgini anlatamadankufur nedemek oluyo yani simdi cevabimin nesine takildin g*t herif bir sktir git yorumumun altindan hadee

• Ya doktor ya babasinin evi yani güvenmek diye bir secenek yok! sırf o yüzden beni doktora goturen adamı benim gurumu hiçe sayan adami koca diye koluma takmam takana da soylyecek laf bulamam ha esimin içi rahat etsin diye kendi rizamla ben bir zaman giderim ama bana bunu teklif eden adamin suratına da tukururum..

3|1
    0|4
Yükleniyor...