Bakir/bakire olmak ya siz?

Erkekler sizin için milli olmak niye bu kadar önemli ben mesela evleniceğim adamın bakir olmasını isterim sadece benim olsun bana ait olsun, kendimde öyleyim kocama ait olmak istiyorum. Bu milli olma niye önemli ?

0|0
1|40

En İyi Erkek Görüşü

• merak etme bakir olup bekareti ile gelecek eşleri olacak insanı tüm saygısıyla bekleyenler dişe dokunur bir düzeyde hala mevcutlar. o milli olmayı bir halt sanan her çiçekten bal alırım sonra bakire birini bulur evlenirim diyenler bacılarını ya da doğabilecek kız çocuklarını düşünmeden gereksiz bie egomonya peşindeler ki bugün yarın bacısı çocuğunun başına yaptıkları terbiyesizlik gibi bir olay gelince o egomonyayı görürler tersten

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Kesinlikle doğru düşünüyorsun. Ben de böyle düşünüyorum ve bununla gurur duyuyorum. Sen önüne geleni sik, ama kızın bakire olsun. Nerde lan o suyun bolluğu ? Bakire karı arıyosan bakir kalacaksın, net.

2|0
    0|0
  • Önemli falan değil.

Gün içerisinde ben milli oldum, bugün buna çaktım, şu kız bana verdi! gibi cümlelerle göğüs gere gere övünen beyinsiz embesilleri anlamıyorum zaten.

Kendi haline bırakmak gerek.

Hala istediğin gibi birileri mutlaka var.

3|1
    0|0
  • Önemli falan değil aslında.Şahsen ilk deneyimimi eşimle yaşamak isterim.İnsanların bunu bir gurur meselesiymiş gibi öve öve büyüte büyüte göğsüne gere gere anlatması da çok saçma ve anlamsız geliyor bana.Sonra her haltı yiyip bakire kız aramasını da biliyorlar.Aynı şey iki taraf için de geçerli aslında.

Bu arada sana karşı yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim.Gerçekten istemeden olmuştur.Kusura bakma lütfen.

2|0
    0|0
  • boşver milleti gerçekten istediğin hayat neyse onu yaşa sevişenşe sevişmeyen arasındaki fark zihnin dısında hıc bıyerde yok

1|0
    0|0
  • benim içi çok da önemli değil. ha bakire olmasını isterim tabi ama değil diye de terk etmem. ben daha çok kalbinin bakire olmasını isterim. benden önce ne yaptıysa yaptı geçmişte kaldı. yeter ki benden sonra uslu dursun sadece beni sevsin. fazla bir şey istemiyorum bence

0|0
    0|0
  • Önemli değil. Sözde bir gurur. "Kanka ben bu kıza -afedersiniz- çaktım yaa" diyebilmek. Bu erkeklerin komik tarafı ileride başka bir erkek kendi kızına yapsa aynı şeyi "nerde lan o o* çocuğu" diye sokağa çıkar. Komikler yani. Evlenmeden seks yapabilirsin, sevmişsindir, sevilmişsindir ; ilişkiniz uzayınca karar vermişsindir. Ama bu kız düşürme peşinde koşanlar sadece erkek. Adamlıkla pek ilgileri yok

0|0
    0|0
  • içine edeyim sizin bakirliğinizin de bkireliğinizin de. seks öcüdür öcü uzak durun

1|0
    1|0
  • milli olmak değilki sorun zevk mmeselesi bu ihtiyaç biyolojik ihtiyaç 20 yaşında evlenemeyeciğime göre

0|0
    2|0
  • Bu, bakir/ bakire olma durumları erkeğin ya da kadının elinde olan bir şey değil çoğu zaman; seversin geleceğinde o olduğunu düşünürsün, çok toysundur daha ve her şeyi yaşarsın. Erkek içinde kadın için de öncesinin olmaması daha hoş olur ama öyle değilse çok sorgulamamak gerekir.

0|0
    1|0
  • sen bir ciğersin o kedi.Değerli olduğunu bil ama çokta önemli sanma bunu.Ne kaybı olacak ki bir erkeğin?Peki ya kız ?

0|0
    0|0
  • evlenene kadar bakir kalma hedefim var inşallah şaşmam.

1|0
    0|0
  • rkadaşım, mesela sen eşin o lacak o meçhul kişi için düşün; hiç bir tecrübesi yok, kız arkadaşı olmamış, karşı cinsin bedenini hiç tanımıyor, ilk gece de ne yapacağı hakkında hiç bir bilgisi yok olduğunu düşünelim. böyle bir durumda zaralı çıkan ve zorlanan kişi sen olursun bence.

0|0
    1|1
    • Tamam haklısın ama hiç bir insan anasının karnından bilerek doğmuyor , o zaman kızlarda bu konuda özgür ?

• Sorunda o zaten cinsiyet ayrımı :)

• ama şunu kabul etmek gerek bence; ülkemiz şartlarında erkeğin cinsel özgürlüü daha fazla. bir bayan erkek gibi cinsel özgürlüğü yaşamaya çalışırsa ülkemizde adı o*ospuya çıkar. bir bayan bayan olduunu unutmadan tecrübesini kazanacak, bayan kendisini erkekmmiş gibi görüpte bişeyler yaşamaya açlışırsa işler karışıyor işteee.. onun için sekste tecrübeyi erkelere bırakın.

• ah erkek oldugum halde Bir anlasam cok sacma

0|0
    0|0
  • Milli olma tamamen thal birşey. Ve bir erkeğin kadından bekaret isteme hakkı varsa, bir kadının da erkeğinden bakir olmasını isteme hakkı vardır.

0|0
    0|0
  • Tecrübeli ve işi bilen kişi olmak..

Merak ve abazanlıktan kurtulmak.

Biz istemesekte şeytana uymak.

0|0
    1|0
  • erkeklerin gösteriş merakıdır bu övünür bununla ben 25 yaşında bakirim ve kendimi eşime saklıyorum :D bunlada gurur duyuyorum...

1|0
    0|0
  • bakir erkeğe kızlar gerizekalı gözü ile bakıyor .. bende buna ayar oluyorumm

1|1
    1|0
  • Al sana bakir erkek link

0|0
    1|0
  • bende bakirim ama nedense bakire kız bulmak çok zor

1|0
    0|0
    • İşte erkekler milli olma derdiyle kızları süzgeçe çeviriyolar sonra bakire kız kalmıyo

• bu dediğin örneğin aynısını yanımda bir kız arkadaşım varken oldu kız zaten istekli tip herkese iş atıyordu zaten bişey yapmadım ama sevgilim varken baksa o adamı yaşına bakmam pataklarım

• arkadaşlık isteğimi kabul edermisin acaba

• bakirim ama bunu asla dalga konusu yaptırmam :)

1|0
    0|0
  • bakir erkek = mal erkek

0|0
    1|2
  • o insanın kendi islami alakalı bir şey.her erkek milli olmaz.

1|0
    0|0
  • isteyen istediği gibi olmalı tercih meselesi

0|0
    0|0
  • iyidir ya milli olmak...ben severek olmuştum..bakir erkek zor bulursun..yapsn yapsın erkek yapar...

0|0
    1|0
  • asik olmak sevmek onemli ruh onemli beden teferruat

0|0
    0|0
  • bende herşeyi ilkim ve sonum olcak kişiyi bulup onla yaşamak istiyorum hayırlısı

0|0
    0|0
  • Herşeyin ilki önemlidir de ondan

0|0
    0|0
  • millilik filan hikaye.dürüst olan ne istiyorsa aynısını vermeli

0|0
    0|0
  • sen bakiremisin?

0|0
    0|0
  • Erkeğin yönetimi ele alması lazım bunun içinde tecrübe gerekiyor.milli olmak bundan önemli güzelim

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...