Bakir erkek mi? Deneyimli erkek mi?

Erkekler bakire kız istiyor, peki ya kızlar gerçekten bakir koca mı istiyor? Ben olsam istemem:) Erkek dediğin işini bilecek.

İki taraf da birşey yaşamamışsa bence cinsel zevk de yaşanamaz... Deneyim deneyim deneyim:):) Sizce?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek için deneyim şart.yoksa komik görüntüler ortaya çıkar.Karşındaki erkek tecrübesizse ilk başta seni cinsellikten soğutabilir.

2|1
    1|3

Erkekler Ne Diyor 8

• ne kadar saçma ya erkek deneyimli olcakmış deneyimli olmak fark ve ayrıcalık mı yaratıyor. komik görüntüler çıkıyormuş ortaya. kaç erkekle yaşadında bunu bildin diye sorcan kıza. ayrıca sen kızmısın yaa geçmiş bide erkeğin bayatını tazesini ayırt ediyorsun. erkek deneyimli olacak diyorsun.

ve böyle birşey ben hayatımda bilmiyorum. erkeğe zaten yaratılırken verilir o duygular fantaziler. evlendiğinde yada ciddi bi kız arkadaşı olduğunda ilk cinsel deneyimle beraber yavaş yavaş vucud birbirini tanımaya başlar ve haz duygusuda artar.

erkekler nasıl ki bakire kız istiyorsalar yapmamayı bilcekler, bekleyecekler.. kızlarında hayata bakış açısı nasılsa ona göre layığını isteyecekler bekleyecekler. bi kız deneyimli olmalı diyorsa jigolo ile evlenebilir ki tabi kendiside böle olması lazım. kendilerine biçilen değer ise yaptıkları cinsellik kadar ya bi adım önde ya bi adım geridedir.

ve bu işin bide dini boyutuda var onuda ele alırsam sınıfta kalırsınız kızlar.

özellikle deneyimli erkek isteyen kızlara sesleniyorum. o ki deneyimli erkek istiyorsun abaza diye bi erkeğe bağıracağına beraber olda adamı bu durumdan kurtar. hem tecrübesi artar hemde senin gözünde değeri. nasıl beğendin mi :) kendi fikirlerinizi ve beklentilerinizi ortaya atıpda sizin için doğru olanları konuşmayın. o sadece senin doğrundur başkası için geçerli olmayabilir.

adam boşuna demiyor kirlenmiş ve yobaz bir toplum. neyse ben kendi fikirlerimi yazdım isteyen istediğini alır. bu topumda bakir erkekde kızda çok. siz bu düşüncenizle onları suçluyorsunuz ama kim suçlu kim haklı onu allah bilir

saygılarr...

1|1
    0|0
  • Sana katılıyorum...! Bayanlar da genelde böyle düşünüyor gibi geliyor bana ama şunu da gördüm tecrübesiz ürkek tipleri de bazen seçiyorlar. Ama ülkemiz de çok ünlü bir adet var zaten çocuk 18 girdiğinde muhakkak bir abi veya büyüğü ona kıyak yapar ve ilk deneyimini genel evde en kötü şekilde yaşatır bu bağlamda bakire erkek bulmak 18 yaş öncesi gibi geliyor gerçi günümüzde bu durum artık biraz daha farklı yeni dönem çocukları daha hızlı artık kendi işlerini kendileri görüyor benim gözlemim böyle.

0|0
    1|0
  • Bence iki cins de evlilikten önce bol bol deneyim yaşamış olmalı ki kendisinin ve karşısındakinin sınırlarını kavrama yetisi gelişsin.

0|0
    0|0
  • bence sevgi önemli cinsellikten öte... çünkü seks beyinle yapılan bişey uzuvlarımız beynin sadece aracı... ben ilk deneyimimde gerçekten severek yaptım aşık olduğum kızla... kıza deneyimim olduğuna inandıramadım:) yani beyin işi bu... 50 kızla da yatsan içinde bişey yoksa boş iş... deneyimle alakası yok aslında derim...

1|0
    0|0
  • Daha önce en az 50 kızla birlikte olmuş olması şart size iyi bir koca olabilmesi için.

0|1
    2|4
  • bence de tatmadın bir duygunun güzel oldugunu başka türlü nasıl anlıyacaksın yada en güzelinin hangisi oldugunu nerden bileceksin bence tecrübe , tecrübe , tecrübe iddialı olabilmek için mutlaka lazım ki en güzeli bulup en iddialı oldugunu ortaya koyabilesin

1|0
    1|1
  • selam evet dediğin gibi deneyim olduğu zaman çok değişik sıcak saatleri yaşamak mükemmel olur ama deneyimsizle olmak da çok acayip olur. ama dediğin gibi bi zevki olmaz. deneyim tecrübeeeee ;))

1|0
    1|2
    • erkekleri suçluyoruz bakire kız istiyorlar ama kendileri bakir değil bilmiyorum hiç değilse karşımdaki bakir olmasında birşey anlıyım doğru değil mi ama:):)

• evet çok haklısın seni yönetebilmeli bence bu ilişkide zevki hissetmelisin erkekleri suçlamıyoruz ben misal dediğim gibi deneyimli ve tecrübeliyim çünkü birgün karşıma gelecek bu konu ;)

• Tecrübe Konusacak Aga...

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk cinsel deneyiminde de zevk verebilenler var. ve açıkçası benden önce bir sevgilisiyle yaşadıkları kalbimi acıtacaktır. ya eskiyi özlerse tarzı düşünceler. ama herhangi bir cinsellikse yani sadece fiziksel yakınlaşmaysa olabilir

yine de kesin fikrim deneyim kazanacaksak ikimizde birbirmizleyken kazanalım

5|7
    0|0
  • dişi sinek bile görmemiş olsun

1|5
    0|0
  • şahsen bir erkek bakirse açık açık gülerim. bilmiyorum neden ama saçma ve komik o adamın yanından direkt uzaklaşırım :)

1|0
    2|3
  • Bence bakır erkek çok komik. Geçen bir arkadaşım bana nedense çok utanarak itiraf etti; 32 yaşında bakır..."Neden" dedim, "buna inanıyorum" dedi..."Aşk , evlilik olmadan bir kadına haksızlık etmektense hiç yapmamayı tercih ederim" diye düşünüyormuş.Ne diyeyim , o buna inanıyor, halinden memnun, sonra düşündüm ki onunla olmak ister miydim içimden ciddi hayiiirrr çığlıkları yükseldi..Beni çeken hiç bir yer bulamadım bu bağlamda. Ki sağlıklı da gelmiyor açıkçası... Sonra da bizim şu meşhuuurr ben bakire kız isterim grubu erkekleri aklıma geldi. En azından bu diğerlerine oranla daha dürüst, diğerleri gibi kendinde olmayanı karşındakinden istemiyor diye düşündüm..

0|0
    1|4
  • deneyimli erkek isterim ben bakir erkekle olmaz o iş!

1|0
    2|5
Yükleniyor...