Bekaret korkusu...

...Arkadaşlar yaza düğünüm var ama korkuyorum. Ama acımasından veya başka bişeyden değil.. Kan gelip gelmemesi gerçekten kabusum oldu. bir zar parçasına mı takıldın kaldın demeyin. Benim içinde karşımdaki insan içinde önemli bir durum. Esneklik bir şekilde ortaya çıkar ama ya daha önce kazayla kendim kaybetmişsem bekaretimi.. ya da adet döneminde ters bir hareket yaptıysam korkusu var..Çocukken merakla bişey yapmış olsam hatırlardım öyle bişey yapmadım . Yani bu bekaret çabuk kaybedilebiliyor mu arkadaşlar?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Ayni beni anlatmissin bende de ayni korku var.Benim su an ufukta evlilik yok ama evleneegim zaman ne yaparim bilmiyorum.Hemde hicbir sekilde cinsellik yasamamis olmama ragmen.

1|1
    0|0
    • o zaman korkmana gerek yok arkadaşım sen kendini biliyorsan karsındaki insanda senin nasıl biri olduğunu anlar zaten essek değil ya. biz erkekler ya da en azından ben diyeyim öyle bir zara takılıp kalmam. Küçük bir not. Namus bacak arasında aranmaz. ;)

• Keşke düşman olsaymışsın.. Bu benim için önemli karşımdaki insan içinde önemli..İnşallah sende bu korkunu yenersin canım..

• Karsina öküz biri cikmazsa acimaz canin

Erkekler Ne Diyor 15

• Kızlık zarı, kadınların bekaretini kontrol için yaratılmamıştır

Bebekken kakamızdan, mikroplardan, pisliklerden korunmamız için yaratılmıştır

Tuvalet eğitiminden sonraysa işlevini yitiren

Ve olmasının hiçbir faydası, anlamı ve gerekliliği olmayan küçücük bir zardır

Ve bu zarın varlığı erkekler tarafından keşfedildikten sonra

Sizin namusumuz olarak üzerinize etiketlenmiştir

Onun için gerekirse öldürüldünüz, o varsa saygı duyuldunuz

Yoksa katledildiniz, bir parça zar için “iyi mal”, “0 kilometre” olarak görüldünüz

Ve cinsel ilişkiden sonra çarşafta kan lekesini gören erkeklerin

İlk ben “becerdim” anlamında “gurur”lanmasına ve övünmesine sebep oldunuz

Bekaret beyindedir, bacak arasında değil

Namus beyindedir, bacak arasında değil

Orospuluk beyindedir ve erkeğin de o*su olur ... !

Biraz sert oldu ama aslında olay bundan ibaret.

4|0
    2|1
    • Bu sizin düşünceniz. Ama bu düşünceyi biz kızlara empoze edende Hemcinsleriniz...

• Ayrica icine birsey sokmadigin surece patlamaz.

• Bebekken kakamızdan, mikroplardan, pisliklerden korunmamız için yaratılmıştır. Cevap Bu aslında

• Sen kendini biliyorsan dert etme.

1|0
    0|0
  • Zar oyle cam plastik degilki ters bir harekette yirtilsin zar esnek bir yapi oyle icine bisey sokmadiysan kolay kolay yirtilmaz yirtildigindada ufakta olsa bir aci hissedersin yani yirtsaydin hatirlardin merak etme hic korkma olurmu

1|0
    0|0
  • belli bir döneme kadar çabuk kaybedilmez ama ergenlik yani 13 yaşından sonra incelmeye başlar

1|0
    0|0
  • Bakir bir erkekte ilk gece ereksiyon olabilecek miyim, Eşimi mutlu edebilirmiyim, uzun süre erekte olabilir miyim endişesi varken Bayanlarda da kan gelecek mi, acaba yanlışlıkla bozdum mu endişesi hep oluyor.. Bunları unutun ve birbirinize konsantre olun. İnan bu şekilde çok mutlu olacaksınız

0|0
    0|0
  • senin zarının içine s.çayım ben. hakareti hak ediyosun savunma hemen. yerin dibine soksun seni o erkekte anca öyle akıllan

0|0
    0|0
  • biz aynı ülkede mi yaşıyoruz?

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • saçma sapan kafanı bulandırma psikolojini bozma o gün kan gelmezse o zaman düşünürsün

0|0
    0|0
  • bişey yapmadıysan korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • çok kasma kendini bişey yok dostum;)

0|0
    0|0
  • şöylşe bişey yap: nete gir, bekaret kaybından önce ve sonraki fotoları araştır. ona göre karar ver.

0|0
    0|0
  • bisiklete bindiysen gitti senin zar

0|0
    0|0
  • disardan müdahale görmediyse hic bir sey olmamistir merak etme bukadarda takma bu stresle ilk geceyi yasayamassin birlesme bile olmaz kasma kendini.

1|0
    0|0
  • Çabuk kaybolan bişey değil gönlünü ferah tut sen bile bile bişey yapmamışsan bişey olmamıştır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oraya bir şey sokmadan yırtılmaz. yok yere düştüm, yok bisikletle gezdim kanadı gibi şeyler şehir efsanesinden başka bişey değil. parmak soksan bile yırtılmadan kalabilir. yani sonradan penis girdiğinde yine kanar. penisle parmağın kalınlığı arasında çok fark var biliyosun. endişeye mahal yok.

0|1
    0|0
  • O kadar korkuyorsan kadın doğum doktoruna git kendini yeme bu kadar

0|0
    0|0
  • Serçe parmağın kadar girerse evet gidiyor.
    Bu kişisel birşey. Seninki esnek olabilir.
    Benimki biraz ilerleme ile bozulmuştu.

0|0
    0|0
  • Benim esnekti ne olur ne olmaz enjektör le eşimin kolundan kan alip çarşafa döktük.3 saat sonra çok az kanamam olmustu sonuçta bekaretini bu sekil gosterdim

0|2
    0|0
    • Ovv Aman Allahım.. Kapının önünde bekleyenler mi vardı da enjektörle kana ihtiyaç duydunuz?

• Yooo kendi evimde yalniz dik sadece ne olur ne olmaz zaten gerek kalmadi çarşafa

• Bekaretini kaybederken anlarsın kolaymı zormu. Canım bu öyle zorki kolay olmuyor ağrısı sancısı doğum sancısı gibi :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...