Bakire olmayan biri ile evlenir misiniz diye sorular geliyor

Bakire olmayan biri ile evlenir misiniz diye sorular geliyor ... Ya şimdi şöyle ki bir kız bakireliğini kaybetti miydi, tabi yeni eş araması için bakireliğini kaybettiren kişinin onu terk etmesi gerekiyor... bakireliği gitti ve aldatıldı mı, genel verici gibi oluyor... ben belki 1 kere yapılan bir hata için bakireymiş değilmiş bakmam, yalnız özür dileyerek söylüyorum motor olmuş bir kızla da evlenmem... Bakire olmayan bır kızın o hataya sadece bir kere düştüğünü anlamamızın yolu var mı ? bu konuda söylediklerine güvenmeli miyiz

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar çok profösyneldir bu tür konularda.
    Birçok kişi ile birliktede olsa senin karşında aptala yatabilir. Anlamazsın.Bu senin karşındakini ne derecede okuyabildiğinle alakalı birşeydir.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakir olmayan adam bakire kiz istemesin.

1|0
    0|0
  • Aylardır girmiyordum tesadüfen giriş yaptım değişen hiçbirşey olmamış hala aynı sorular bakirelik tipim nasıl hamilemiyim ...

0|0
    0|0
    • yalnız ben burada klasik soru sormadım ki, hoşlandığım biri var ben bir hata yaptım diyor... 1 kez mi hata yaptığını nasıl anlayabilirim diye sordum, fikriniz varsa yardımcı olmanızı isterim

• aynı şekilde bende karşımdakini bakir beklerim.

1|2
    0|0
    • şimdi ben seviştim ama seks yaşamadım, bakir olmuş oluyor muyum erkek olarak

• ama benim hoşlandığım kız yapmış işte sorun o, ona şans verme mi diyorsun tonytr

• ben neden bakir erkek isterim önceden dayananmamış yapmış,e bizimki sanki istek değil.ben dini yönünden bakmıyorum.ben sadece seveceğim kişiyle ileride özel olsun diye böyle istiyorum ve öyle olucak.ama karşımdaki yapmamışsa ona sürekli önyargılı yaklaşırım.kendini tutamayan ilerde de böyle devam eder..

• sizi anlıyorum. buna güvenmek çok zor işte.. o yüzden keşke evlenmeden teslim olmasalar erkeğe. zevk için değmez. kocayla yaşamak çok daha anlamlı her şeyi.

1|0
    0|0
  • Bakire bir kızın anal ve oralda usta olmadığının da bir garantisi yok. Bekarete değil, kişiliğe bakın, en doğrusu budur.

2|4
    0|1
    • Erkeklerin usta oyuncuları olduğu gibi, kadınların da usta oyuncuları var... töbe yanlış bir şey de söylemek istemem ama, her boku yiyip sonra kapanıp da kişiliği düzgün görünen kızlar var ...

• haklısın katılıyıyorum tüm içtenligimle

Erkekler Ne Diyor 2

• dün burada adet kanını kocasına bakirelik kanı diye yutturdum diyen insanlar var gerisini sen düşün

2|0
    0|0
  • bakire olayı karışık zevk için yapanı var-sevmiş,güvenmiş olup erkeğin yavşaklığı yüzünden yitiren var.birde motor dediğimiz şöyleleri var link

1|0
    0|0
    • benden çok yaşayacaksın

• linki inceledim durum vahim... ben erkek olarak patlatırsam evlenirim, ama sevişme yeterli benim için... bir tane hoşlandığım kız var ben bir hata yaptım falan diyor, 1 kez mi işte ona emin olmam lazım

• o iş çok sıkıntı ya.biz de evleneceğiz bakalım neler olacak.

Yükleniyor...