Evli bayanların aldatması daha mı kolay ?

evli bayanların aldatması daha mı kolay ? bakirelik korkusu olmadığı için daha mı kolay aldatırlar? bayanlardan cevap bekliyorum.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• malesef öyle dullarda daha çok diye tahmin ediyorum

giden gitti bundan sonra istediğimi yaparım,diye düşünüyorlar heralde

0|2
    1|1
    • ben de aynısını düşünüyorum senin gibi. sen evli misin ?

• sana ne

• sadece merak ettim. dul olmakta zor bu ülkede. herkes kötü bakıyor sonuçta

Kızlar Ne Diyor 3

• Bekar birisinin korkusu vardır. Bakireliği onu engeller.
    Evli birisi daha rahattır. Bu vicdan konusudur aslında.
    Ben bekar bir insanım bakireliğim gitti ama ben asla birlikte olduğum kişiden başkası ile birlikte olmam. Benim kaderimde kısmetimde o varmış. Evlenmeden önce oldu ama sonuçta oldu ben asla ama asla düşünmemeişimdir başka birisini. Onunla evlenmesem bile yine kimseyle birlikte olmam.
    Ben biriyle o zinayı yaptım büyük günahlara girdim sadece o kişiyle kalır bu. İlerisi olmaz.
    Dediğim gibi kişilik meselesi.

0|0
    0|0
  • ben asla aldatmam başkasını bilmem.

0|0
    0|0
  • aldatmak bekarete göre degil karaktere göre değişir :) bakire olmayip eski sevgilisi tarafindan terk edilip karsisina sonradan onu kabullenen her haliyle seven bir erkege kadin bir ömür boyu sadık ve bağlı kalabilir.Veya bakire oldugu halde iki erkeklerde birden görüşen kiz bana göre cok daha kasardir.çünkü bu aldatmaktir bugün bunu yapan yarin obur gun esini aldatir.O yüzden en önemli seydir sadakat dürüstlük ve güven.

0|2
    0|0
    • o kesin ama aldatmak istemek bekar ve evli olmak arasında kıyaslarsan fark vardır.

• gecmisinde de muhakkak birini aldatmistir eminim buna tamamen karakter :) evet öğrendi bosandiar

• sen bekarsın sanırım :) okuyor musun ?

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...