Ilgi çekici başlık bulmak ne zor yaw..

neyse gelelim soruya. bu sorum beylere... bakire olmayan bir kızla evlenir misiniz?

Güncellemeler:
erkekler yapınca suç olmuyor da neden bayanlarda suç?

0|0
1|25

En İyi Kız Görüşü

• Ya pardon da namusu iki bacak arasinda arayan butun erkeklerin erkekliginden suphe ederim ben.

1|0
    0|2
    • Müdür, bu toplumsal bir bakış açısı ne yazık ki. Olayı anne bazında düşünecek olursam ben de annemin eline babamın elinden başka el değmesin isterim. Bunu herkes ister.

Erkekler Ne Diyor 25

• evet evlenirim hatta bakire olan daha kirli gözükebilir de gözüme.

elime erkek eli değmedi ama her gece kıvanç ı düşünüyorum ile inandığım insana dokunurum arasındaki fark cesarettir,kaşarlık değil

0|0
    0|0
  • illa zar olmasımı gerekiyor sogan zarı olmazmı ? :)

3|1
    0|1
  • Seviyorsam aşıksam evlenirim fakat birçok kişiye mal olmuş,adı çıkmış bir gözü bende bir gözü sağda soldaysa o iş zor.Bu mesele çok tartışılır mesele hemen karar verilemez kadından kadına değişir.Bakire olupta diktirenleri ve anal oral yapanlarıda biliyoruz asıl onlar tehlikeli.

0|0
    0|0
  • evlenirim yeterki dürüst olsun .pişmanlığını söylesin .bundan sonra kendi özel hayatına dikkat etmesi gerektiğini bilsin

1|0
    0|0
  • erkek bakirse evlenmek isteyebilir.ama erkek bakir değilse böyle birşey istemeye hakkı yok.Madem kadın erkek eşit

1|0
    0|0
  • Elbette evlenirim aşkla bekaretin ne alakası var

1|0
    0|0
  • İlk çok büyük önem taşıyor bilemiyorum bu konu hakkında çok düşündüm hala düşünüyorum ama bilmiyorum düşünmeye devam bir cevabım yok henüz :)

0|0
    2|0
    • Bakire olmayan bir arkadaş iş başında sanırım ver eksiyi ver nahh koca bulursun sen ;)

• zorunlu olmadıkça hayır, neden başkasının zevk duyduğu ve ilerde karşısına çıktığında bu zevki hatırlayacağı bir erkeğin olduğu insanı seçeyim?

0|0
    0|0
  • evlenirim çünki bakir değilim

1|0
    0|0
  • Evlenmem çocuklarımın anası bakire olmazsa olmazim kime verdiyse onunla evlensin :)

0|0
    1|0
  • bu soruyu soruş amacın şu an bir sevglin var seviyorsun ve sen bakire değilsin ciddi düşünüyorsun erkek arkadaşına söylersen ne olur diye merak ediyorsun sevgilinin fikirlerine bağlı olan bişey bu onun için sana bişey diyemem bence direk ona sor

0|0
    1|0
  • neden evlenmeyelim

1|1
    0|1
  • dürüst olursa evet

0|0
    0|0
  • evlenirim heralde. evlenmem diyenlere bakmayın. sevdikten sonra gerisi bahane:)

1|0
    0|1
  • bakire olsa daha iyi olur ama insan olduktan sonra neden evlenmeyelimki

1|0
    0|0
  • "Sevişti bir bakir ile bakire, erkeğe milli dediler, kadına fahişe..." Cemal Süreya

0|0
    0|0
  • yaşamak istediğin ne varsa yaşamalısın

0|0
    0|0
  • emin ol bu başlık sorudan daha ilgi çekici tabiki evlenmem

0|0
    0|0
  • Evlenmem hatta test bile yaptiririm evleneceğim zmn

0|0
    3|0
    • Bakire değilsin demek anlaşılan. Eee herkes hakettigiyle evlenecek bu dünyada .)

• benim için bir kriter değil

0|0
    0|0
  • miletin orosbusu banami kalmis amina koyim erkekler baska kizlar baska kizlarinki biliniyor ondan kuzum akili ol sende bizi karistirma biz bol bol sikeriz kimsenin haberi olmaz anlamazdarda ama sizi hemen ele veriyo :D

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • Yok evlenmem. Çünkü benim elime kız eli değmedi. Yasımda tahmininden daha büyük.

0|0
    0|0
    • İkiside suç arkadaşım

• epey düşünmüşsündür ilgi çekici bu soruyu sormak için.. enteresan bir soru.. birden şaşırdım yani ne cevap versem diye...

0|0
    0|0
  • ne konuda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...