Kız arkadaşım beni aldatıyor, ne yapmalıyım?

Birkaç gündür eşcinselliği üzerinde tartışıyorduk, lezbiyen mi biseksüel mi olduğunu tartıştık ama en son da kuran üstüne yemin etti ki, ne lezbiyen değilim ne de biseksüel normalim, ama bugün ben 2 fake hesap açtım, hem kız hem erkek mesaj attım, kız profille yazdığımla sevgili oldu ve beni kullandığını yazdı, erkek profile ise resmini at normal olmak istiyorum dedi. Ne yapmalıyım şimdi? bunu biraz daha sürdürüp tüm yüzünü ortaya mı çıkarmalıyım?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım kusura bakma ama sizden bir bok olmaz. Sen fake profil açıp kız arkadaşını deneme ihtiyacı duyarak ona duyduğun güvene ihanet etmişsin, o da fake hesaptan yazdığın kişiye olumlu cevap vererek sana.

Ayrılmanız en doğru karar olur, özellikle senin için. Yani o kızdan lezbiyen olduğuna kanaat getirse de bir cacık olmaz açıkçası. Önüne gelene mesaj ata ata önüne gelenle yatıp kalka kalka bir yere gelemeyeceği çok açık. İşin kötüsü böyleleri yüzünden bizim ilişkilerimizde sapkınlık diye betimleniyor.

Kaç kurtul bence. Sherlock Holmes'çuluk oynamanın lüzumu yok.

1|1
    0|0
    • ben onu denemek istedim, çünkü ben bana yazan kızların hiç birine cevap vermiyordum ama o neler yapıyormuş neler, hele bir de bana, sana asla yalan söylemiyorum diyor

• Bunun cinsel yönelimle falan alakası yok. Onun karakteri bozuk kardeşim. Kurtul bir an önce.

• Öyle yapıcam, başkası ile konuşmasını görsem daha farklı olurdu ama benimle böyle konuştu, bana neler dedi yahu

En İyi Erkek Görüşü

• sen nasıl bı boka batmıssın oyle

yuh kurtul dostum hemen

kosarak degıl UÇARAK KAÇ

0|1
    2|0
    • ah keşke zamanında dinleseydim

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayrıl gitsin bee bu ne biçim bişey

0|1
    0|0
  • bu ne lan yuh yane kıza bak sen :D biraz daha oyala o hesaptakiyle, daha sonra yüzüne vur gitsin .p

0|1
    1|0
  • yuh oha * bu ne lan kızın bildigimiz gay olmadıgı kalmıs bence yüzüne vur ve bırak

0|1
    2|0
  • Erkek olandan biraz asıl bakalımm ne cevap vericekk kız olandanda soguk davran

0|0
    2|1
  • İkinizde birbirinize güvenmiyorsun çok net.

sonuç olarak ayrılmanız çok mantıklı.

0|1
    0|0
  • Hiç bir açıklama yapmadan ayrıl

Kurtulmaya bak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç birşey olmamış gibi devam et bakalım bir süre.. Ne yapacak.

0|1
    0|0
  • yol ver gitsin.

0|1
    0|0
  • At yatağa kullanabildiğin kadar kullan. Bedava ekmek işte.

0|1
    2|1
Yükleniyor...