Travestiye aşık oldum bu gün offff nasıl olcak ?

Lezbiyen olduğum için bana çekici geldi

Kadın gibi olması ne bileyim davranışı ...

Sarı saçlı mis gibi

Ama travesti olduğunu öğrendim

Aşık oldum resmen çok güzeldi hoş birisiydi

Nolucak ama offff?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Olayı zamana bırakın bir süre sonrada aynı şeyleri düşünüyorsanız yapacak birşey yok size kalmış artık,İyi tarafı tavesti ve lez kişilerin birlikte olmasının avantajı iki tarafın beklentilerinede cevap verebilmesidir.Lez kadını iyi anlar ve nasıl davranılması gerektiğini bilir travesti bunu arıyor zaten Travesti de erkeklikten geldiği için erkeği tanır erkegin beklentilerini bilir ve elinden geldiğince dişileşmeye çalışır kadınlık rolünü devreye sokar bu anlamda her bir birey bir cinsel kimliğe sahipken bu durumda her iki cinsel kimliğini kullanabilir yani siz kadın o erkek o kadın siz erkek rolünde olmuş oluyorsunuz bu durumda yani çifte kavrulmuş oluyor daha ne olsun onun seçimi ile sizin cinsel yöneliminiz arasında zaten bir fark yok aktegori aynı gerçek var olan kimlikten yönelim farklı sadece. Hayırlısı olmasını temenni ederim Herşey gönlünüze göre olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• travestinin bile aşığı var,biz hala..

0|2
    1|1
  • Tencere kapak misali.

0|1
    0|0
  • çiftleşin ve sonucu da burada yazın. bir travestiyle bir lezbiyenin aşkı nasıl oluyormuş bizler de öğrenelim.

0|1
    0|0
  • Lezbiyensin ama travestiye mi aşık oldun? Büyük ihtimalle kestirmemiş birisi ve aşık oldun ha! Sen lezbiyenim deme o zaman en kısa zamanda git hastaneye hatta akıl hastanesine git ya.

0|0
    0|1
  • Travesti lezbiyen aşkı nasıl olur bilmem ama travestilerin sohbeti ve arkadaşlığı çok keyiflidir

0|0
    0|0
  • ne olacak açıkla kendisine zevklerin tadina varın.

0|0
    0|0
  • Araban var mı?

0|0
    0|0
  • o kişi ne diyor bu duruma.. konuşabildin mi onunla?

0|0
    0|0
    • Az konuştum baktım sadece offf harikaydı

• Ebru sen msin :)))

0|0
    0|0
  • Aşkına sahip çıkmalısın ,aşkın yaşı başı rengi olmaz ...

0|0
    0|0
    • Tekrar gördüğümde aşık oldum sana desem yalnış mı anlar?

• Sevgilisi yokmuş

• anladım bu iyi haber ancak onun kadınlara karşıda ilgisi olup olmadığını öğrendin mi sonra hüsrana uğrama bazıları her cinsle ilgileniyor bazıları ise sadece erkeklerle

• vay beee sevişirken seni de s*** ker tam olur yani sesli güldüm ln :D

0|0
    0|0
  • komik ve trajik...

0|0
    0|0
  • Bence devam et senin için çok heycanlı olur

0|0
    0|0
  • Eyvahlar olsun dünyaya safkan bir piç daha gelecek

0|0
    0|0
  • way anasini lezbien dusurmek icin kadn kilina gircezz

0|0
    0|0
  • eğer bir penisi varsa süper olacak ortaya karışık.lez kadın penisli trans off :D

0|0
    0|0
  • neden lezbiyen oldun

0|0
    0|0
  • Git yanina iste ne guzel

0|0
    0|0
  • size mutluluklar dilerim birbirinizi bulmuşsunuz

0|0
    0|0
  • travesti sana bakmaz ki

0|0
    0|0
  • Haklı olabilirsin, geçen bende bir tane gördüm. Yemin ederim evlenirdim yani. O derece, ben hayatımda bırak böyle güzel kadın görmedim. Bizim kızlar, dar paça pantolon, ayağınada converse bitti işte ...

0|0
    0|0
  • onu kadın sanıyordun ama erkek cıktı yanı travestı oluyor ve asık olmusta bulundun ama nasıl sevıseceksınız kı penıs sevmıyorsan

0|0
    0|0
  • Ne olacağı var mıhem lezbiyenler gibi sevişirsiniz hemde sikişirsiniz gecinir gisersiniz işte her zaman bu fırsat ele gecmez ikisi bir arada :)

0|0
    0|0
  • ne diyebilirm ki

0|0
    0|0
  • mahmut abi?

0|0
    0|0
  • Nerde gördün ki onu?

0|0
    0|0
    • Özel bir yer:)

• Sonuçta penisten hoşlanıyor musun?

• sizlerden hiçbir farkı yoksa çok güzel çekici ise giyim konusunda da zevkli her yönden kadınsılığı seven ve kusursuz ise bende aşık olurdum

0|0
    0|0
  • daha iyisi olamazdı işte, aktif pasif çalıştırır kölen yaparsın :)

0|0
    0|0
    • Dokundum saçlarına:)

• bana kadın lazım ya ;) 150 TL de veresim gelmiyor ki bir düzenli manita yapamadık anasını satim

Kızlar Ne Diyor 4

• bence cok zor

0|0
    0|0
  • bence bu senin için bulunmaz bir fırsat tek kişiyle her iki cinsle ilişki yaşamış olacaksın

kısacası akışına bırak

0|0
    0|0
  • hahahahahah :D boşver başkasını bul

0|0
    0|0
  • durum vahim :D:D:D

0|2
    0|0
    • Aşık oldum ama

Gözlerimi alamadım

• yaş kaçki