Eşimle boşanmam mı gerekir?

daha önce dört kişiyle yatmıştım kızlığımı diktirmek istemedim adet kanımı bekaret kanı diye yutturdum eşime.bakır olduğu için anlamadı..2 aylık evliyiz ama yatakta çok kötü sevişiyor zevk alamıyorum. eşim varken cinsel sebeplerden daha çok annesiyle hiç anlaşamıyorum ayrılma isteme sebebim birazda bu.1 ay sonra kendi evimize çıkıcaz yanlarından ayrılıp. Sizce ayrılmalımıyım ondan yan gelip yatıyo annesinin lafına çok bakıyo nasılsa artık boşanmış bir kadın olucam evlenirken bekaret sorunu da yaşamam artık.sizce sabretmelimiyim bunlar aşılabilcek sorunlar mı?

0|0
20|34

En İyi Kız Görüşü

• Ay inanmıyorum ya herkes sana neler neler saydırmış yok utanmaz yok ahlaksız vs.vs görünce şok oldum yani yok artık dedim öyle diyenlerin hepsine de eksiyi bastım merak etme ;)

Evlenmeden önce başkalarıyla birlikte olmayı hala hayasızlık olarak gören gerikafalı adam sayısı çokmuş bunu gördüm valla hayretler içinde kaldım. Canım sen hiç onlara bakma sen kötü biri değilsin seks yapmak kötü bişey değil erkekler için olduğu kadar bizim içinde ihtiyaç. Ne yazıkki hala bunu ahlaksızlık olarak gören gerikafalılar var üzülüyorum valla. Sanada üzüldüm keşke bakir bir adamla evlenmeseydin tecrübeli sekste iyi bir adamla evlenseydin o zaman eşinin işten eve gelmesini dört gözle beklerdin. Tamam sevgi falan da önemli ama seks hayatınız kötü olursa eşinden soğuman çok normal. Annesi konusunda bişey diyemicem o düzelebilir bir orun ama seks hayatınız çok önemli. Bir süre daha sabret ona seksi öğretmeye çalış baktın olmuyo o zaman boşanmayı düşünebilirsin. Sen kötü ahlaksız biri değilsin bunu sakın unutma tamammı buradakilere bakma

14|4
    20|51
    • Bu arada bende 18 yaşındayım ve bekaretimi 1 ay önce kaybettim eski sevgilime verdim. Hiç de pişman değilim artık seks hayatım çok renklendi çok zevk alıyorum. Sen buradaki geri kafalı erkeklere bakma canım seks güzeldir :)

• Ben ne igrenc insansin diye bakire olmamasina degil evlendigi kisiyi kandirmasina dedim. Sende ayri igrencsin bir farkin yok.

• Immm mesaj atın bana kızlar :D

Erkekler Ne Diyor 34

• annen baban gurur duyuyordur senınle! cocuklarında duyacaktır!

uckur sevdası ıcın boylesı pespaye hayat yasayacagına beton doktur kızım

ne ıstedın lan elın adamından allahsız!

4|5
    5|0
    • bisey uapmadim ben esime istedigi kani verdim iste :)

• veren verdi sen üzülme canim yaa :) bu zamanda bakire b. k bulursun :D hepsi dikili olcak ya da hepsi zarina enletmedrn her halti yemis olcak :D

• senın bedenınde dıkılmez artık vucudunda, deşilmişssin sen her turlu,1 ay sınramı aklına geldı cevap yazmak, kacıncıyı dehledın kacıncı dehledi seni:)))

• millet bu kadının hiç mi suçlu değil ? adamı resmen kandırmış keriz yerine koymuş sizler de tutup nasihat veriyorsunuz Allah ıslah etsin

2|8
    3|0
    • ruhun bakireliginden cok bedenin bekaretine önem verilen bir ülkede kandirmak zorundaydim canim zaten bunu herkis yapiyo artik bakireside bakire olmayanida yapmadim diyen yalan söyler

• ne alaka bedenimin bakire olmasini istiyo du kan aksin istiyordu illa akti işte Al sana bakirelik

• iğrençsin iğrenç.

• Eşini kandırırken aslında kendini kandırmışsın..

Ona bakireymişsin gibi yutturmaya çalışacağına evlenmeden önce ilişkiye girseydin, adamın kötü seviştiğini anlayacaktın.. Resmen kendi kalene gol atmışsın..

Mutsuzsan ayrıl fakat sakın yüzsüzlük edip nafaka falan isteme.. Adam zaten bir sürü masraf etmiş, sen ayrılınca yaşayacağı travma da cabası..

3|4
    1|0
    • yok cinseligi öğretcem ona zaman gecsin onu seviom bu sebeple birakmicam

• Bu düşünceni takdir ettim..

Sonuçta biz de bu işi doğuştan bilmiyorduk.. Tecrübeli sevgililerimiz sağolsun.. :)

• genelde bu kategoriyi yanıtlamam ama kesinlikle boşan şerefsizliğin başkalarına da bulaşmasın

3|6
    4|0
    • seni alnindan optum cevabin icin.

• yaw bu yaptığınla şerefsizsin zaten su götürmez gerçek o cepte :)))

• sana göre :) bana göre de sen oylesin :)

• yuh yaa kadını kevgire çevirmişsiniz amma meraklısınız kötülemeye ne yapmış yapmış herkesin iyiliği kötülüğü kendine yazar takılmayaın bu kadar herkes kendine baksın, sana gelince soran sen kafaya iyiden iyiye takmışsın o adam istedğin gibi olamıycak mutlu olamıycan dolayısıyla mutluda edemezsin kendinede onada bir iylik yap yol yakınken bırak o da kendi gibi birini bulsun sende

3|2
    0|4
    • yok o bana yeticek çünkü onu seviyorum zamanla da asariz

• yaa madem aşacağına inanıyorsun niye boşansammı diye soruyorsun ne cinssin ya :)

• Valla burada en iyi cevabı sen vermişsin diğer erkekler gibi gerikafalı değilsin sonunda adamakıllı fikir veren biri çıktı şu kıza :)

• yatıcak yerin yok ancak yatıcağın yatak çok

2|5
    4|0
    • dinimizde evlendigin kisinin gecmisisini bilmesi gerekmiyo dini hocalarlan dinledim kackere TV'lerde arastirdim o yüzden onu ilgilendirmez gecmistekiler

• ben olayı dinsel anlamda değerlendirmedim etik olarak değerlendirdim

• ben yanlis bise yapmadım gecmis onu ilgilendirmez zaten zari olsun yetee diyo soylesem kaldiramicak birakcak beni tabikide bekaretim var gibi davrancam

• Allah layığını versin:

"adet kanimi bekaret kani diye yutturdum eşime.bakir oldugu icin anlamadi."

Bu sözün için umarım tüm erkekler seni evlenecek değil, eğlenecek kadın olur görür. Yetmez, her evlendiğin erkek seni 2nci günde boşar. Temennim budur.

:)

1|6
    5|0
    • ben artik evlenmiş bir kadinim o yüzden kafam cok rahat :)

• hristiyanlikta 7 büyük gunah vardır islamda değil sen once dini ogren :) yalan soylemissem ne olmuş herkes yalan soyler hayatında hic yalan söylemedigini söyleyen kisi yalan söylüyordur zaten :)beyin fakiri yalan söylesem de bilmesi gerekmedigi icin söyledim onane gecmisimden :)))))

• Hristiyan olmadığım için bilmem, ama google hazretlerine sor "kebair-i günahlar" diye oradan öğren. Yeni yetmelik hallerini bana hakaret ederek kapatmaya çalışma. Entelektüel bakış açın gelişsin biraz, benden feyizlen.

:)

• eşinin yüzüne nasıl bakıyorsun ? göz göze gelebiliyormusun çok merak ediyorum ?

4|4
    1|0
    • bakiyorum tabikide niye bakamicam cok sacma.

• totosuna güveniyorsa onun bunun latına yatıp kendını bana yamamaya kalkısmıyorsa başı dik bişekilde benimle gelir.

not:(kızlık zarı peşinde biri değilim ama bu arkadaş gibileri insanın midesini bulandırıyor)

• beni zarim icin seviosan birak der. bakire olsa kabul etmez gelmeyi bu esine guvenmemektir der bana inanmiyosun igrencsin der agzindan cikan söze inanmamaktir hic bir kiz asla kabul etmez bunu seni dksina birakir :)))

• eşinle cinsel hayatından zevk alamaman evliliğin temel taşlarından biri olan cinsellik konusunda boşanma sebebi olabilir mi... olur mu olur. kanunlar hakkında pek bilgim yok. ama ilk başta eşini kandırmış olmasaydın ya da bekarete çok takılan bir eş adayı tercih etmiş olsaydın sende zor durumda kalmazdın arkadaşım.

1|0
    0|0
  • Bence sende iş yok kocani azdiramiyorsan istediğin tempoyu yakalatamiyorsan bence bu senden kaynaklı seks esnasindan kontrolü eline al bazen taktik öğren tabi kocanin penis boyu senibtatmin etmiyorsa o ayri bir şey kaynamaya gelince o iş zaten hallonmuş takma kafaya

1|1
    1|0
  • sen maşallah çok iyisin ya baya yatmışsın aferin sennn gibi düşman başına bile gelmesin hayasız

1|5
    3|0
    • hayasiz degilim beden bekaretine onem verene zarim varmış gibi davrandım sadece :)

• günah be kızım yaşın kaç öyle yapacaksan evlenmene kımseyi kandırmana gerek yok adamın annesi anne atılmaz sorunları sen çözecen

• Hiç çakırma abla, devam et.

2|0
    0|1
  • Bence ayrıl yani yalanlar üzerine kurulmaz böle şeyler bide aldatırsında sen ilerde tatmin olamıyorsan

0|2
    1|0
    • yok aldatmam o anlamda seviyorum esimi sevmesemde aldatmam ama sevismek belkide yeni diye böyle daha once hicbise yasamadi diye.ben o yüzden ona zaman taniycam

• yok o beni aldatamaz bende onu aldatirsa bosarim.ama zaman tanicam

• ee evet ozaman karar aldın :)

• ayrìl adama yazik sen bide ilerde anne olucaksin demi.. Igrenç mahlukat.

1|4
    4|0
    • niye anne olamıyim ki gecmiste seks yaptım diye cok sacma konusuyosun evlenince her gece seks uapilio o zaman hickimse olmasin anne

• Ekonomik özgürlüğün var mı?

1|0
    0|3
    • yok lise terkim kapali bir bayanim zaten

• ya opusurken dudaklarımi vücudumu isiriyo opusemoyo ogretcem ama bende anlamasin diye bilmiuomus gibi yapiyorum.

• Anladım.Sonra görüşelim istersen.Şimdi çıkmam lazım.Hoşçakal...

• karar senin ama durust ol

1|1
    0|0
  • tatlım bunlar aşılır bence sen sabret kendi evine çıkınca herşey hallolur...

2|0
    0|1
  • evet arkadaşlar bu enişte gibi olmak istemiyorsanız en az evlenmeden önce 1-2 ingiliz-rus kızla pratik yapın.antalyalılar için zaten sıkıntı değil.ve kesinlikle bakire bir kızla evlenin.

0|3
    6|1
    • esimde beni bakire bilip evlendi ahahahah kendisinin ilkim oldugini saniyor

• bunu aşabilirsiniz birlikte ya

2|0
    0|0
  • Bu konuyu eşinle konuşmayı denedin mi?

1|0
    0|0
  • anlaşılan sen onu kullanmışsın sana öğüt verecek halım yok bence ayrıl alacağın almışsın

0|0
    2|0
  • ne istiyorsan onu yap, ama dürüst ol busefer.

1|0
    0|0
  • eşin ana kuzusu daha belli sen benim eşim olmalıymışsın sabah akşam ilişki tadımlık değil doyumluk

2|0
    1|2
  • Köyden geldim a.. ları. deldim (boşluğu tamamla )

0|0
    0|0
  • aşmanız zor ... ayrıca yanlış kategoride açmışsınız soruyu

0|0
    0|0
  • ayrıl canım sonuçta mutlu olamazsın

0|0
    3|1
  • Pavyon açıcaz... Cv ni ulaştır bize bir ara...

0|0
    0|0
  • bir vuruş kaç kuruş ?

sanki müşteri arar gibi gördüm senii.

1|1
    2|0
  • evlilik ytakda baslar yatakda biter bende aynı durumdayım ve bosanmaya karar verdim saatlerce sevisiyorum herseyi yapıyorum defalarca titreyerek orgazm oluo ama bana yapılan tek sey bacaklarını acıo bende cok uyardım ama olacak gibi değil ömür boyu devam etmez yaaa eşimden ayrı bir sevgilim olacak benim sehvetime ayak uyduracak ya da bosanacam

2|0
    2|1
    • konuşarak çözümleyin. ayrılmak çok kolay olanı seçmek ama..

• üzüldüğünüzü, beklentilerinizi konuşun. sizin bu derece içselleştirdiğinizi belki tahmin edemiyordur.

• sosyal hayatınızda anlaşıyorsanız bunun için ayrılığı düşünmeyin... düzelir inş..

• Allahın sopası yok güzelim, adamın günahına gir kandır, sonra da dört dört seks hayatı bekle, bu da sana düdüklü tencere kapağı olsun, beter ol, çalıya çırpıya sürtünürsün inşallah:D

4|2
    1|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 19

• boşanmak isteme gerekçeniz sadece ve sadece şu olmalıydı.

''yalan söyledim eşimi kandırdım, deli gibi pişmanım ve ölesiye vicdan yapıyor getirdiği bir dilim ekmeği bile hak etmediğimi düşünüyorum. bu yalan benim tüm hayatımı sorgulattı''

4|19
    5|0
    • gecmisimi bilmesi gerekmiyo niye pisman oliyim ki sonra onun laflari ile ugrascam bide

• seviyesizliğinize daha fazla alet olamıycam. midemi bulandırıyorsunuz...

• merhaba..baya önce yazıştığımız için ne konuştuk tam hatırlamıyorum

• madem evlenmeden önce başkalarıyla yattın eşine adet kanını bekaret kanı diye yutturman büyük bir terbiyesizlik ve yalancılık öncelikle. bir abla olarak sana nasihatim daha fazla üzmeden o adamla kendi isteğinle boşan zaten memnunda değilsin isabet olur. Rabbim ıslah etsin seni

3|4
    2|0
  • sana laf yapanlara bakam en çok sevişme meraklısı onlar bastırılmış duygular ve toplum baskısı yüzünden ne var biyile yatabilirsin 4 biraz fazla ama olsun zamnında olmuş bir hata gencken olur öyle şeyle ama adet kanını yuturmana gerek yoktu esnek derdin yatıtan sonra gidice ztn doktor biişi diyemezdi az kanamış anlamamışın der geçerdi kızlık zarınn amacı namus bekçili değil ey cahil toplum sana seslenirim kızlık zarı vajinayı korur başak bir işe yaramaz namus ise başka bişiydir* dünyasında karıyı erkek aldatsın yatsın kalksın hovardsa karı yapasa ooooroospu olur aldırma sen kadersim o geri kafalılar karıların götüne bakmayı parmaklamayı çok ii biliyolar fcelerden kızlara penis foto yollamayı biliyorlar sarkmayı bakji,remsn di,e sormayı biliyorlar çok bileni o* yapıyorlar çünkü kendileri cehaletitn öyle içindelerki ne bişi öğrenmeye hevessli nede öğrenen saygıları daha uzar gider ... buradsa bir çok erkek bu şekil de sorsan kızla yatar* şerefsizi ama namuslu kız arar dangalak senn gibi herkes yapsa kimse kalmaz töbey ya kocana gelince ona sekss öğretmeyi çalış diycem ama bu saate kadarf olamzsa olmaz hem ana sözü dinleyren erkekten iş çıkmaz erkek mi o be ana kuzu sefil erkek değin yumrunu vurcak neyse kara senn ister ayrıl ister devama*bana sorarsan bir kaç ay sekss öğretmeye çalış al karşına kendi kararlarımızı vermeliyiz felan de konuş bikaç dene baktın aynı boşan tek sekss değil* annesi sizi sokar sekss öğrense o kaynanayla allah yardım etsin kardeşim sana ...

2|0
    1|3
  • Sen nasıl bir pisliksin? Hiç utanmıyo musun bunca insanın sana bunları söylemesinden? Zoruna gitmiyo mu hiç? Hayır yani insanın önce kendine bir saygısı olmalı ama o sende aramaz cünkü sen insan değilsin.

2|6
    4|0
  • Kocan bakir olsa dahi anlamistir he deyip geçmiştir sen kimi kandiriyon kanla ne alaka girerken zorlama olmasi lazimdi pat diye girince anlamadimi adam bu degil diye..sen zaten bulmuşsun mal adami o da anasina bakar tabiii

Bence boşan keyfine bak:)))-

2|2
    3|2
  • Aşılabilecek sorunlar kesinlikle. Sandığın kadar basit değil hayat.herseyden önce dul olucaksın artık bekar değil. İyi bir öğretici olmaya çalış herşey mükemmel olur o zaman gör bak

3|0
    0|1
  • mala baglamissin.

0|1
    1|0
  • İçinden ne geliyorsa onu yap.Mutsuzssan başkasınıda mutsuz etme çocuk olmadan boşan madem

0|0
    3|0
  • Ne igrenc insansin

0|0
    0|0
  • seks için eğitebilirsin de kaynanayla gözden ırak gönülden de ırak olur mu kocan için bilemem

0|0
    0|0
  • Kapaliysan birde haram olsun kildigin namaz.bir bok yemisin garib esini niye kandiriyorsun o.pu

1|4
    1|0
    • hahahah sanane kandiririm kandiririm zaten herkes kandiriyo :D sen cok mi kiz oglan kizsin sanki :D

• sijkrgt basin ak alnin dik cinsellik kategorisinde ne ariyion o zmn oruspu. namuslu kız ayaklarina yation bakire kizda namusku kizda yok bu drvirde herkiz yatar bu zamanda yatmasada sevisir erkeklerk kandir sen bakireyim diye bana sokmez tatlimm

• Her kirli camurlu önündekini kendisi gibi sanarmis :Ddd
      Sende onlardansin seni allah cezanu verecek ben sadece uyardim gule gule cehennemde iyi yanmalar bebisim

• seks önemli bence de keşke denyimli biriyle evlenseydin. bakireliğe bakan gerikafalı biriyle neden evlendin ki zaten :(

1|0
    0|1
  • Eşini seviyorsan öğretmeye çalış ama birlikte film izleyerek cinsellik hakkında yazılar okuyarak yap bunu çünkü eşinin aklına farklı şeyler gelir üzülür sev,yorsan onu üzmek istemezsin diye düşünüyorum yorumları okumadım sinirim bozulmasın diye ama tahmin edebiliyorum ahlaksız eteşekküretini yapıştırmışlardır burada ileri geri konuşan 10 erkekten en az 9 tanesine vercem desen olmaz demez ama ver deseler sen olmaz desen namussuz olursun onunla yaptın benimlede yap derler aldırma sen ne güzel yaşamışsın hayatı bitmiş ve şimdi evlisin şimdi mutlu olmaya bak ben bakire evlendim bişey bilmyordum sonra merak ettim ve eşimin ilgisizliği kesilince aldatma isteğim doğmaya başlamıştı neyseki ayrıldım bir kaç kişiyle birlikte oldum ve artık cinselliğin sadece sevdiğinle güzel olduğunu biliyorum

2|2
    0|0
    • yok onu seviyorum zaten aldatma gibi bir düşüncem de yok zaten baska birini hayal etme edebilme gibi durumumda yok ona severek ogtetcem :)

• En iyi cevabı okudumda buradakilen tepkisi evlenmeden önce seks yaptın diye değil kocanı kandırdığın ve bunu rahatça söylediğin için..

Seks yapmak ahlaksız yapmaz insanı ama birini kandırmak çok çirkin.

Bende evlenmeden seks yaptım, tabiki bizim bedenimizindr buna ihtiyacı var ama adet kanımı Bekaret kanı diye yutturdum diye göğsümü gere gere anlatman ahlaksızlık işte.

Soruna gelince eşine nasıl sevilmelerden keyif aldığını anlat konuş neyi sevip sevmediğini bilsin. Acemiliğini atınca oda istediğin kıvama gelecektir.

1|2
    2|2
    • canim kandircaksin baska yolu yok yoksa kapali bir bayanim evlenmek icin mecburdum yalan soylemeye beni olduğum gibi kabul etcek adami bekleyemezdim

• Niye başka yolu olmasın ben kandırmadım.

Ama yorumları okudum da ar damarın çoktan çatlamış senin kaale almıyorsun söylenenleri..

• nasıl yutturdun çok merak ediyorum. bende sanırım bu tarz bir yola başvurmak zorunda kalıcam

1|0
    2|9
    • bakirrse deneyebilirsin zaten anlamiyo eger cinsellik yasadiysada diktir hic bise kilde anlamazlar canim

• nasıl anlaşılıyor ?

• canim kizlik zari vajinanin 1.5 cm icerisinde anlama sansi yokr çoğu kiz bunu yaptirio tavsiye ederim hem daraltip hem diken kalici kizlik zarı var ben diktirmeye gerek duymadım kandiririm diye rahat arastir bulursun elbet

• Sen var ya sürtüğün önde gidenisin bide kapalısın öyle mi? Seni Allaha havale ediyorum acıdım sen ve senin gibi insan görünümlü, namussuz, şerefsiz, haysiyetsiz, onursuz yaratıklara!

8|20
    5|0
  • adamı keriz yerinemi koydun birde. bence dürüst olmalıydın bu konuda

1|9
    1|0
  • bosanmalisin tatlim

0|1
    3|0
  • yağmurdan kaçarken doluya tutulmada tavsiyem sabretmem bir süre daha devam ederse o zaman düşünürsün bütün bunları

3|2
    0|0
Yükleniyor...