Cilt bakımı hakkında

Arkadaşlar benim cildim bir acayip kuru pürüzlü ve yanaklarda kızarıklıklar var az birşey yanaklarım Tombul ve bu kızarıklıklar sabah kalkınca oluyo yatacağım zaman geçiyor dışarıda felan fena belli oluyor sanki tokatlamışlar gibi oluyor bunu geçirecek cildimi canlandıracak maske tarifi var mı ev de yapabileceğim jiletle traj olur gibi yapınca yüzüm pürüzsüz oluyo ama hemen eski haline donuyo belli aradan sonra cildimi nasıl ayakta tutabilirim canlandırırım

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kremle. Yüzünün nemli kalmasını sağlamalısın. Yüzünün neme her zaman ihtiyacı vardır. Çok nemsiz kalınca kurur ve bakımsızlaşır.

0|1
    0|0
  • nemlendirici krem kullanmalısın ..

0|1
    0|0
    • nivea nın kremi var ama gene aynı gene aynı daha beter ediyo dışarı çıkarken felan

• bi eczaneye filan sorsana baklaım nivea tahriş ediyor hassas ciltler için ne önerirsiniz diye..burda bisüre maske yazanlar filan olur belki ama cilt tipine uygun olarak bir dermatologa gitsen ya da eczaneye ugra istersen

• Bepanthol diyeni ne krem vardı kullandım eczaneden almıştım hiç bir faydası olmadı sabah kalkınca başlıyor bakımsız cildim ama şuan hiç bir şey yok sabah yüzüme bir damla su deysim başlıyor kızarmaya

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...