Kadın-Kız Farklılığı.

Bakire Olana Kız deniyor. Olmayana Kadın deniyor yani saçma değil mi? Dün yarın evlenecek diyorken 1 gün sonra bakire olmuyor o zaman 1 gün yüzünden dolayı kadın mı oluyor? Bence bu çok yanlış. Aslında Kız sadece Genç olana kadına'da yaşını almış olgun bireye denmeli.. Koskaca kadına vücudu yuzunden kız diyenleri de gördük..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bazen türkçede kelimeleri içnide bulunduğu cümleye göre anlamlandırırız... burada kadın - kız kavramının da içinde bulunulan muhabbete göre değerlendirildiğini düşünüyorum, yani normal zamanda bu kavramlar sizin dediğiniz anlamda kullanılmaktadır, örnek veriyorum, erkekler bir yere oturmuş kız kesiyor olsunlar genç gözükene kıza bak ya fıstık gibi, olguna ise kadına bak taş ya resmen gibi ;) aslında bakir bakir değil demek yerine(çünkü bahsedilirken hoş şeyler olmuyor bunlar) de bu kelimeleri kullanıyorlar, mecaz anlamında kullanılması gibi bir şey bana göre,

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tamamen haklısın bunu daha dün okulda bir kız arkadaşımız ve bir kac erkek arkadaşla tartıştıt haklısın bence

1|0
    0|0
  • Kadın ile kız arsındaki fark erkekliği tatmış penisi içerisinde hissetmiş yani kadınlık duygusuna ulaşmış kişi oluyor.Kız dediğimizde erkekkiği tatmamış birbeir erekek ile cinsellşiğini yaşamış içerisine penis girmemiş kendisini bu manada hissetmem,iş oluyor aradaki fark bu .

0|0
    1|0
  • aynen öyle olmalı yaşa göre denmeli bu

1|0
    0|0
  • 70 yaşındakinede kız mı diyelim istiyorsun :D

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum, benden de 5 puan

0|0
    0|0
  • degişik bir soru gerçekten ne yazacagımı şaşrıdım yarışmacı arkadaşlar abaşarılar diliyorum

0|0
    0|0
  • 1 gun yuzunden denmiyor carpitmissin ben ce konuyu 1 den once 1000 i olmadigi icin kiz deniyor sen bir kere yaptiysan evlelene kadar haklasin bide millete bak istersen 1 mi 1000 nmi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İşte zaten ben de sırf bu yüzden ilk cinsel ilişkiyi "Bekaretini kaybetmek" olarak değil de "Kadınlığını Kazanmak" olarak adlandırıyorum ya...

0|0
    0|0
  • Ata erkil toplumun yobaz dusuncesidir iste sorsan biz saygisiz onlar saygili nerde yaziyo bu kadin kiz ayrimi nerden geliyo yani bende sinir oluyorum yakinimiz evlendi geven kadin 45 yasinda anneme dedim dulmu yok diyo genc kiz:D boyle bir dusunce olabilirmi ya ben evlensem kadin o bekarken genc kiz bukadar sacma iste

0|0
    0|0
  • bence genç yaşlı değil de ergenlik ve sonrası için ayrılabilir. kadın çekicidir doğurgandır şefkatlidir annedir zariftir bakımlıdır sevimlidir asildir.. 18 yaşında ve bakireyim ama kendimi kadın olarak görmek daha çok hoşuma gidiyo. kadın kelimesini kaba bulanlar varmış bayan denmesi gerekirmiş... kadınım ben ve kadın olmaktan çok mutluyum :)

1|0
    0|0
    • şimdiiki tarzlar öyle kadınsı ve daha bir çekici bence genç kızlık basit kalıyor

• ama 18 yasındaki bireye de kadın dense o da garip olur valla bir tuhaf :D

• bilmem bence öyle :)

Yükleniyor...