Evleneceğiniz insandan cinsel anlamda beklentiniz nedir ?

benim evleneceğim kız bakire olacak daha önce anal yapmayacak oral yapmayacak sevgilisi olmayacak hayatına giren ilk erkek ben olmalıyım , aksi halde evlenmem hayatımın sonuna kadar da bekar yaşarım, ha bana tertemizim deyip evlendik ama yalan söylemişse er geç yalanı ortaya çıkacak elbet işte o gün hangi gün olduğu fark etmez boşanırım isterse gerdek gecemiz olsun sabahına boşanırım isterse yirmi yıl sonra beş çocuk babası olayım o gün öğrendiğimde o gün boşanırım , boşanırım boşanırım diyorum ama cinnet geçirip karıyı kesmezsem yalan yok boşanırım

Güncellemeler:
eğer başıma böyle bir olay gelirse bütün türkiye ne psikolat ne manyak olduğumu o zaman anlar

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• nisanlim bu sansi yasadi / yasiyor

ilk sevgilimdi ve ondan önce hic birsey yasamamistim, öpüsmede yasamamistim

söylediklerinde sana kismen katiliyorum, tabi anal oral yasayip hic birsey yasamadim diyen kizlarin amacini bende anlamis degilim, kimsenin kimseyi bu sekilde aldatmaya hakki yok

ama ilk erkek ben olcam vs yoksa bosarim gibi cümleler kurarak cok büyük konusmus olursun

sonucta her sevgilisi olmus insan yakinlasma yasamiyor ve farz et öyle bir kiz buldun ama anlasamadin ve ayrildin, simdi o kiz seninle bir zamanlar görüstügü icin kirlendi mi namussuz mu oldu ?

bazi konularda hakli olsanda mantikli olmaya calis ve cok büyük konusma

1|4
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne kadar saçma biz kızları sadece 2 damla kandan ibaret görüyosunuz. Ne kadar aşağılayıcı bu Sizin bu aptal düşünceleriniz yüzünden aşağılanıyoruz gereksiz hakaretlere maruz kalıyoruz. Geçmişini napıcaksın abi bir hata yapmıştır ya da memnundur sen senden sonrası bak senden sonra kıçı başı oynamıyosa her şeyini sana adıyosa gerisi teferruat

0|1
    0|1
    • ben geçmişi geçmişte bırakmam kafamı kuma gömerek görmemezlikten gelmem, mesele sadece iki damla kan değil siz de bunu anlayın artık

• soracam neler yaşadın diye soracam ben böyleyim kıskancım ahlaksızlığa dayanamıyorum hele yalan söylesin de yalanı ortaya çıksıın o zaman alem manyak kimmiş görür

• Sen buna ahlaksızlık diyosan ben burada boşuna gırtlak patlatıyorum neyse pardon

• bakir olmalı

0|0
    0|0
  • Cok cahilsin,Keşke ölsen (:

1|1
    0|0
  • Robot varsa ondan al sıfır falan manyaga bak ya çıkar ilişkisi arıyorsun sen kalple değil senin gittiğin bu yol

2|0
    0|1
    • başkasının altına yatan kızı sevemem sevmem sen önce bunu anla ,

kalbmiş ne kalbi ya başkasının salyasının bulaştığı dudaklarla evlenmem başkasının okşadığı ... neyse ya kime ne anlatıyorum

• kiminle çıkmışsa gitsin onunla evlensin benden uzak dursun

• Of allah icin hata yapmamış adam buldugunda bunu da bekle milletten

• isteklerinde gayet haklısın bence. kimisi dior bu devirde hiç birkız öyle değil diye. bence hendi adlarına göre konuşsunlar.

ben 19 yaşındayım bırak cinselliği hiç öpüşmedim bile. herkes aynı değildir. bunu bilin...

0|3
    3|0
    • biliyorum melek gibi kızlar var ve sayıları da az değil

• Öyle kızlar kaldı mı diyenler genelde o tarz kızlarla gezdikleri için bu şekilde düşünüyor :)

• olabilir. eksi verenler niçin diye sormak isterim?

neyse saygı duyarım..

• Hicbir sey yasamadim ama senin gibi biriyle asla evlenmezdim.

4|5
    1|1
    • olabilir , ben başkaları gibi geçmişi geçmişte bırakmam , her haltı yiyip beni keriz yerine koyacak kızlara hayatı zindan ederim

• Dogrudur ama ben bu tarz biriyle evlenmezdim onu soyledim sadece.Karakterime ters yani o anlamda.

• sana katılıyorum +

• öyle birini bulursan bizede haber ver şimdiki kızlar her b.ku yiyo üstüne bide masum kız ayaklarına yatıyo ayrıca bekara karı boşamak kolay derler büyük konuşma bence boşarım boşarım diye

1|1
    1|0
    • o masum kız ayaklarına yatan kızın hayatı burnundan getiririm, kimse kimseye yalan söyleyip keriz yerine koyamaz

Erkekler Ne Diyor 5

• sana kolay gelsin hacı.anca 12 yasında birini alman lazım yoksa beklersin daha

2|0
    0|0
    • 12 yaşındaki bir kıza da siz bebekken babanın arkadaşı mehmetle el ele tutuşmuşsunuz der

• sen git ellenmiş okşanmış öpülmüş nefessiz s**miş kızla evlen tutan yok seni, ne de olsa artık pişman ne de olsa geçmişte kaldı sen önüne bak değil mi senden sonrasına bak

• enazından insanla evlencem.örümcek beyinli bir koyunla değil

• Eğer sen hayatında hiçbir kızla ilişki yaşamamışsan bu isteklerin normal bro, bende senin gibi düşünüyorum. Ama eğer sen evlenmeden önce birşeyler yaşadıysan o zaman bunları istemeye hakkın yok demektir.

0|0
    0|0
  • koçum benim

0|0
    1|0
  • Evleneceğin kız da senden bunları istersen ne halt edeceksin

0|2
    0|0
  • şunu insan oğlu iyi öğrenmeli büyük konuşmaları sadece büyük olanlar yapmalı ALLAH gibi büyük lokma ye büyük laf etme dostum...

1|0
    0|0
    • büyük konuşmuyorum abi insanların bu halleri her şeyi yapıp yapıp sonra sevdik cahildik bilmiyorduk demeleri beni kahrediyor, kimisi hiç pişman dahi olmuyor olması lazımdı oldu diyor daha neler neler

Yükleniyor...