Bekaret yalanı ... nedir bu memlekette ?

senelerden beri bir bekaret yalanı var . sanki bakire kızlar evleniyor diğerleri evlenemiyor gibi . şimdi ben yakın çevremden yola çıkarak bakıyorum bakire olan kızlar var hepsi bekar . bakire olmayan ya da kızlık zarına sahip çıkıp herşeyi yapanlar evlendi . bir erkek bunu anlamaz mı ? anlarda anlamaz ayağına mı yatıyor . herkese sorarsan bakire kızla evlenirim deniliyor . ben dikkat etmem diyenlere lafım yok . ama ortalarda ben bakire kız isterim diye dolanıp bakire olmayanlarla evlenip sonra bakire olanlara çamur atan tipler var . ekşi sözlüğüe bakmaınız yeterli . nedir bu hazmedeme durumu . ya sen bakireyle evlenmedin ok birşey dediğimiz yok eee evlenenlere ne sataşıyorsun . yok herşeyi yapmış yok arkasından yapmış çüşş ya . ha yapan vardır tabi her bakire böyle mi ya yazıklar olsun bu ülkenin iki yüzlülüğüne .

0|0
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanı insanyapan nedir,Aklı zekası,Duyguları oluşudur değilmi,sonrasında sosyal,Kültürel,ve kişilik karakter yapısı ile ilgilidir,tabi ilk etapda fiziki görünümü duruşudur ilk başta sonrasında diğer yanalrını tanırız,nsanın bir insan ile brbirbirisini beğenmesi ,sevmesi,ve tabiatiyle sevişmeside son derece doğal bir durumdur o halde bukadar doğal birşeyi,neden bir kadının namus ölçüsüimiş gibi algılar veya böyle biryönden dğerlendirmeye çalışırlar,sığlıktandır ,bilgisizliktendir,Çok bilen çok yanılır ,bıraklım çok yanılsınlar ki doğruları düşünmeye anlamaya başlasınlar,Bunun asıl nedeni erkek egemen toplum yapısındandır aslında sanki bekaret diye tutturup egemenliğini devam ettirecekler,herşeyin üstünde hükmünü devam ettirecekler,bütün mesle kişilik ve karekter meselesidir,Görgü ,kültür,zeka mesli aslında bunu anlıyan bilenler için sorun yok .

0|0
    0|0
    • ben bakirelere laf atanlar için yazdım . sen önemsemezsin o şekilde yaşarsın . ama hem böyle düşünüp hem de bakire kızlarda arkadan yapıyor haha deyip dalga geçmek nesi ya .

• evet herşeyi biliyorlar ya . belki o tür kızlara denk geldiler belki bulamdılar diye böyle karalama yapıyorlar . çok sinir oluyorum . bu tercih meselesi ya . madem bekaret önemli değil önemsiz ne irdeliyorsun milleti sen kendine bak otur aşağıya . bakire kızlardan ne istiyorsun ya deli olucam ne manyaklar var

• Ya işte kendi düşünüş biçiminden kaynaklı kendi çarpık sağlıksız düşüncelerinden kaynaklı içselelştirdiği sorun ettiği şeyleri başkalarınada atfederek kendisini rahatlatmaya çaışıyorlar desek acaba doğru olurmu sizcede.

Erkekler Ne Diyor 30

• Bide heryerini yediren anal yapan ama önden asla vermeyenler var bunlarda bakiremi sayılsın şimdi?

0|0
    1|0
    • kimmiş öyle yapanlar hiç gördün mü

• önce doğru konuş aşkım maşkım falan ne oluyoruz . iki tane kötü örnek görmüş olabilirsin ama hiç bir deneyim yaşamayan insanlarda var azda değil bunun sayısı

• Aşkımı sana demedim akıllı insan cümleyi bir daha okursan anlarsın belki

• evet gerçekten çok banal bir olay .yani insan doğuştan bakire değilse ne olacak .bu ,aslında eşler arasında sevginin pekişmediği için yaşana olumsuzluklar..fakat genellikle doğu kültüründe ilk defa evleneceği erkekle ilişki yaşamak için bazı zevklerden mahrum olmamak .veya aile baskısı içinde herhangi bir üzücü olay yaşamak için genellikle böyle .yapılanlar oluyor..biliyormusunuz.aslında.en önemlisi eşler her ne olursa olsun birbirlerini gerçekten büyük bir aşkla seviyorsa bunlar hepsi hikayedir.gerçek olan budur.

0|0
    0|0
    • sen böle onla bunla yatmış her birşeyi yaşamış sonrada seni bulmuş evlenmek isteyen bir kızla evlenirsin yani . hmm olabilir .

• Bu analiz seni keşfedememiş erkekleremi? Sana bir tiyo vereyim erkekler kendinden akıllı kadın istemez.

0|0
    0|0
  • sana kısa bir cevap yazayım:

kimsenin derdi kimseyi germiyor. herkes kendi işine bakmalı. kimseyi bakire olduğu veya olmadığı için eleştirmeye hakkımız yok.

0|0
    0|0
  • Ben daha eşi bakire olmayan erkek görmedim

Gereksiz gurur yapıyorlar , bu yüzden erkekler Jenna Jameson ile bile evlense en önemli seçim sebebim eşimin bakire olmasıydı diyorlar

0|0
    0|0
  • aynen ya la namusu bacak arasında arayan zihniyete sahibiz mesela bence yanlış namusu insanların düşüncelerinde kalbinde aramak gerekir bence insan olsun da ne olursa olsun ha bide sevsin :)

0|0
    0|0
  • dünyada 2 yüzlü yani seninde deyiminle her helti yiyen ama kendini iyi tanıtan cilveli olan evlenir ama daha cekingen masum olan evde kalır bu da dünyanın adaletsizliği ama su var o masum olan evde kalan evlenirse daha mutlu olur tabi sansı varsa

0|0
    0|0
  • Aşk gelip çattımı,bakirelik falan sökmez :)

0|0
    0|0
    • ben bakire olsun illa diyenler için yazdım . haa bakire olmayanla evlenincede bakirelere çamur atmayın bazı şeyleri hazmedemeyip

• Banane ya ne çamur atacağım :) Beni ilgilendirmezki; namus beyinde biter. Aldatanlara çamur atarım ben. Yoksa benden önce biriyle yatmış yatmamış,beni igilendirmez. İyikide yapmış, bişeyler öğrenmiş olur en azından. Benimi bekleyecek, :)

• 404 found erorr :D ne diyon lan

0|0
    0|0
  • bakir erkeklerin de bu yüzden kıymeti bilinmiyor bir platform kursak orda bakir ve bakireleri bir araya getirip evlendirsek hem sevap işleriz hem de parayı kırarız:D

0|0
    0|0
  • 2. el sonucta :)

0|0
    0|0
  • genelde güzel kızlar ve seksi kızlar bakire olmuyor nedense

0|0
    0|0
    • olabilir . seksi olduysa artık o kız bakire eğildir tabi

• yok genelleme yapmak istemiyorum ama genelde öyle oluyor

• haklısın canım benim

0|0
    0|0
  • Yapsanda anlamı yok git doktora diktir

0|0
    0|0
  • konu flört ya da kişilik kategorisine uygun buranın konusu değil ki buranın konusu cinsellik sadece

0|0
    0|0
  • Anladım sen bakiresin ..

0|0
    0|0
  • hala bekaret konuşuluyomu

0|0
    0|0
  • tutturmuşar gidiyorlar

0|0
    0|0
  • Bu dünya adil değil. ..

0|0
    0|0
  • bakire istaen memesinin nedeni ilk zarı delmek amaç

0|0
    0|0
  • 2. el almam hiçbişeye

0|0
    0|0
  • pardon konu neydi?

0|0
    0|0
  • kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş.

0|0
    0|0
  • erkekler salaktır , ah siz kızlar varya bizi yediniz bitirdiniz , biz safız kızım hangi kız bize iki yalan soylese inaniriz , şimdi bakire olmayıp 1500 kişi ile yatıp da bakire olup ya da her neyse bu kızlar cin oluyor erkekleri tavliyorlar , ama digerleri saf kaldıkları için canlarım malesef sap kalıyorlar boyle benim mantığım , diğer fikirlere de saygı duraım benimkine de saygı duyun !

0|0
    0|0
  • Daha önce ilişki yaşamış evlenip boşanmış kızlar rahat oluyor sevgili tanışma aşamasındada bunu yansıtıyor dolayısıyla azgın erkekte bunu avantaj görüyor durum aynen bundan ibaret

0|0
    0|0
  • bilmem kaçıncı milyon kez soruluyor bu soru sordun noldu :P hiç bişi değişmeyecek günlük tut oraya boşalt içindekileri :P

0|0
    0|0
  • soruyla alakası yok ama olsun. namus bacak arasındaki zarın sağlam olması değil... bir kız zarını saklayıp yemediği halt kalmadıysa bu bakirelik değildir ben namusluyum diyemez... ben zarını koruyup yemediği halt kalmamış kızla evlenmektense en azından ne yaptığını bildiğimle evlenmeyi isterim. namus dürüstlüktür... herkes namuslu kızla evlenmek ister. ama namus zar değildir... ben bakire değil diye bir kızı reddetmem... taki birlikte olduğu erkek sayısı 3 ü 5i geçerse o zaman uzak dururum...bi erkekle yapmıştır. hata yapmıştır pişman olmuştur bişi diyemem... 2 erkekle yapmıştır bişi diyemem ama ne zaman sayı bir elin parmaklarını geçerse orda dururum... önüne gelenle yatmakta namus değildir çünkü... bir erkek gerçekten erkekse bunu hazmedemez sevse dahi...

0|0
    0|0
  • benim evleneceğim kız bakire olacak anal yapmayacak oral yapmayacak sevgilisi olmayacak hayatına giren ilk erkek ben olmalıyım , aksi halde evlenmem hayatımın sonuna kadar da bekar yaşarım, ha bana tertemizim deyip evlendik ama yalan söylemişse er geç yalanı ortaya çıkacak elbet işte o gün hangi gün olduğu fark etmez boşanırım isterse gerdek gecemiz olsun sabahına boşanırım isterse yirmi yıl sonra beş çocuk babası olayım o gün öğrendiğimde o gün boşanırım , boşanırım boşanırım diyorum ama cinnet geçirip karıyı kesmezsem yalan yok boşanırım

0|1
    0|0
  • Ben bakirim ve hakli olarak bakire istiyorum. Ama sadece zar anlaminda degil, ruhu da bakire olmali. Cinsel anlamda cok tecrubesiz, heyecanli ve utangac falan. Bakire olmayanlara namusuz gozuyle bakan biri degilim. Sadece kendimi mustakbel esime sakliyorsam, o da bir bayan olarak saklamak zorunda. Ama %100 kati kuralim degil yani asiksam kabullenirim.

0|0
    0|0
  • tanıdığım her 5 kızdan 4 ü bekaretini kaybetmiş. bilin bakalım evde kalanlar kimler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• namus sadece onunla mı ölçülmeli bu nekadar doğrudur tartışılır bakire olan evlenir bakire olmayan evlenemez diye bir şey mi var iki kişi birbirini seviyorsa bu ne kadar önemli namusu sadece bacak arasıyla değerlendirmeyin artık

1|2
    0|0
    • Bir insanın değeri nasıl anlaşılır veya neye göre değerlidir,Ne için sevilir,nasıl sevgi duyulur,vücuduna göremi,ve vücuduna dokunuşmuş,birisi ile sevişmiş,vaginasına penis girmiş diye bir bakış açısı olablirmi nasıl bir bakışdır bu nasıl bir değerlendirmedir bu o zman bırakalım çok bilen çok bildiğini zanneden çok yanılsınki doğrulara düşünmeye başlasın ne yapabiliriz<zki.

• ne yazıkki böyle ata erki toplum olunca bunu anlatamıyorsun hırsızlıktan dedikodudan fitneden fesattan laf taşımacılıktan kadınalrımız nerdeyse rekor kıracak bunlar namussuzlukolmuyor ama sekse sıra gelince namusuzluk oluyor oysa namus seks le kıyaslanmaz kızlık zarı zaten kadının namus algısı için oraya koyulmamıştır .

ama bu konuda erkekelrden çok kadınalrmızı birbirni ayrıştırıyor ve ötekileştiriyor çünkü zarı olan kendini diğerine göre çok daha namuslu sanıyor ne yazıkki .

• anlamadiginiz şey insanların seks için değil sevdiği icin evleniyor olması.

1|3
    0|1
  • Bekareti olmayan ilk bulduguyla evleniyor mecburiyetten..

bekareti olan kendini agirdan satiyor secici oluyor..dogrusu da budur..

bunun muhasebesini yapmayin artik..

0|2
    0|0
Yükleniyor...