Tercihiniz nasıl olurdu?

Sorum bayanlara.

erkekler genelde bakire kızları tercih eder. Toplumumuz böyle şartlanmıştır. Peki ya siz bayanlar. Tecrübeli erkeğimi yoksa ilk sizinle olacak erkeğimi tercih edersiniz.

• Tecrübe her zaman tercihimdir.
    35% (8)39% (7)37% (15)Oy Ver
  • Benim erkeğim her şeyi ilk benimle tatsın
    65% (15)61% (11)63% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

• Nedense bu soru sorulduğunda kızlar da erkekler de "ilk ilk ilk" der büyük çoğunlukla. Ama ileriki yaşlarda hayat gösterir ki önemli olan sevdiğin kişinin "ilki" olmak değil "sonuncusu" olmaktır.

0|1
    0|1
    • Aşağıdaki benim yazdığım cevaba yazdığım yoruma dair yazdım...

Keşke anlasaydınız...

Kızlar Ne Diyor 17

• Tecrubeymis bilmem neymis kocami aliyruz muhasebecimi ilk olsun tabiki baska kadinda tecrube kazanacagina benle birlikte tecrube kazanir tecrube mecrube yalan bunlar erkekler sekse bahane uydurmus kizlarda yemis pehh

2|1
    0|0
    • Önce terbiyeli olmayı öğreneceksin. Bir erkekle ve bir büyükle nasıl konuşacağını öğreneceksin. Senin egonu ben tatmin etmeyeceğim, zaten bu tavırda olan birinden de çok kolay iğrenebileceğim için bir daha terbiyesizce yorum yazma, o yazdığın kelimeleri ben olmasam da bir gün birisi sana yedirir.

• "kullanıcısanal'dan alıntıdır

Bir saat önce

He sonra ne istek kalsin ne arzu bikkinlik geldin dimi cok guzel tavsiye vermissin devam b ok unu cikarin seksin"

O 3 harfli kelimeyi şimdilik görmedin sayıyorum, yoksa yedirecekler çıkar.

• O kelimeyi sanami soyledim ben ya ne kit beyinli insansin bir git ya amcamisin dedemisin

• İlki olayım tabii ki

1|1
    0|1
  • ilk ilk ilk <3

koreyi sevmemin sebebi de bu asdfhjff

1|2
    0|1
  • ilk ama azda tecrübe olsun :)

0|0
    0|1
  • ilk.

1|1
    0|1
  • ilk olcak yüregim sadece onun için atacak.

1|1
    0|1
  • Sorun bende heralde ben tecrübeli olsun isterim

0|0
    2|1
  • beraber öğrenmekten güzel bişey var mı

0|1
    0|0
  • ilk benimle tatsın o zevki

0|0
    0|0
  • Davul bile dengi dengine demisler onunla bununla yatip kalkmis Erkeyi napim her taraftan bir cocugi cikacak. Eger onun ilki ben olmiycam oda beklemesin benim bakire olmami adaletli davranmali insan.

0|0
    0|0
  • ilk benimle yaşasın

0|0
    0|0
  • tecrübe konuşur derim yatakta kötü olan aşkta da beni kaybeder net ;)

0|0
    0|1
  • B: Benim erkeğim her şeyi ilk benimle tatsın

1|0
    0|0
  • ilkim olsun :)

1|2
    0|0
  • Tabiiki ilk olmali.

1|2
    0|1
  • tabiki herşeyi birlikte öğrenmek . bizimki öyle oldu yani ...

1|2
    0|1
  • Açıkcası bende bakir olmayan biriyle ilişkiye başlamam.Bende de erkek zihniyeti var :)

0|1
    0|3
    • nasıl yani ya ? biz erkekler bakire olmayan kız mı istiyoruz ? tam aksine bakire olsun isteriz , siz mi delirdiniz ben mi delirdim arkadaş :)

• Hayır yani sizin zihniyetiniz bakire kız istemek.Benimkide öyle dedim.Bu eksileyenler bakir değil heralde ahahha :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadınlar ilk benimle tatsın derler ama yatakta kendine türlü türlü tatlar yaşatan erkekleri hayal ederler.

Bunu unutma.

Eğer ikiside bakir ve bakireyse; cinsel hayatları hiçbir zaman gelişmeyecektir.

Ey erkekler, evlenmeden önce dolu dolu varın cinsel hayata.

Hem maymun iştahınız kaybolur, bu şekilde hemde eşinize mutlu anlar yaşatırsınız ve aşık olarak evlenirsiniz.

Bu doğru bir tecrübe; ta Adem babadan.

0|0
    2|1
  • ne ilk ne de son. bunların önemi olmuyor. aşk bunları görmez. aşık olan bunları umursamaz.

0|0
    0|0
  • kız milletinde genelde mide yoktur benden önce başkasıyla yatmış olsun derler bana gelince tecrübeli olsun falan isterler işte böyle midesizlerdir

0|1
    6|1
    • alala genlde erkekler ole.

• erkekler nasıl ? karılarının başkasıyla yatıp kendilerine tecrübeli olarak mi gelmesini istiyorlar ? bunu mu söylüyorsun

Yükleniyor...