28 yaşındayım ve bakireyim uzaylı mıyım ben?

28 yasındayım ve bakireyim şimdi ben uzaylımıyım? iş yerimdeki evli bir adamı çok beğeniyorum ama hayal etmek istemiyorum çünkü aşık olursam diye korkuyorum hayatımda kimse yok zamanında çok üzüldüm ve artık kimseyle çıkma da istemiyorum evlenmeyi dsunumuyorum p*rno izlerim ama bazen sırf erkeklerden nefert ettiğim zamanlarda beni üzdüğü zamanlarda lezbiyenlerin sevişmelerini izliyorum erkekelere muhtaç olmadığımı duüsnmek istiyorum beni üzdükleri zamanlar gelio aklıma kesinlile lezbiyen biseksüel değilim duygularım biraz karışık yardımcı olacaklar var mı?

0|1
6|51

En İyi Erkek Görüşü

• Sen gerçek ve duygusal bir insansın, şimdilik güven yetini kaybetmişsin ama sana güven verecek bir karşı cins çıkacak. Çok mutlu olacaksın. Bundan 4 yıl evvel, 33 yaşlarında aynı duyguları ben yaşıyordum ama şimdi ise çok mutluyum. Salma kendini.

0|2
    0|0
    • umudumu yıtırdım

• nerde?

• Sevmeye çalış, bak etrafına...

Erkekler Ne Diyor 50

• Cinsellikle kafanı bulandırma sen doğru yoldasın. Bir gün çok seveceğin biriyle tanışacaksın ve o kişi senin için doğru kişi olacak. Ona evlatlar vereceksin. O vakit geldiğinde bu düşüncelerinin beyhude olduğunu anlarsın. Ama zamana ihtiyacın var senin de. Hem de çok zamana. Tıpkı benim zamana ihtiyaç duyduğum gibi.

0|0
    0|0
  • siz kadınlar gerçekten yaşamı kendi kendinize harap ediyorsunuz aşağıdaki pembelerin yorumalrınıda bakarsak durum böyle , olur olmaz takıntılarla kafanızın içini doldurursunuz sonrada psikolojiniz bozulur .

sex yaşamak için vardır bunun için yok nikah olmalı yok evli olmalıyım yok aşık olmalıyım bilmem neler neler saymakla bitmez bu teraneler , böyle diye diye yaşı 40 ları aşmış kaç tane bildiğim bayan var halan daha aynı hikayelerle gidiyorlar .

bu tarz şeyler güvenle yaşanır güven olunca gerçekten harikadır ama gel görki bizim kadınalrın güvenden anladığı şey tanışıp cıkmaya başlayınca evlilik demektir , hemen geleceğin hesaplarını yapmak demektir işte asıl kaybettiğiniz nokta burası .

bir ilişkide gelecğin garantisini kim neye göre verebiliyor bunu hala anlamış değilim , ilişkide güven demek taraflar arasında yaşanananların ölüme dek onların arasında kalmasıdır benim güvenden anladığım şey budur .

ve uyumlu olabilceğin bir partnerin olursa her şey güzel olur sen erkeklerden nefret ediyorum diyorsun bu çok tezat bir durum .

1|0
    0|0
  • Herkesi kötü olarak düşünme öncelikle.İyi kişilerde vardır mutlaka.

0|0
    0|0
  • arada kalmışsın o kadar dürüst olmasan bunları kendine (ve bize) itiraf etmezdin...geleneksel ve modern yaşam beraber olunca insan bir o tarafa bir bu tarafa ait hissedebiliyor kendini.ama sende bu durum aşırı önyargılara dönüşmüş ama nasıl bir yardım istiyorsun ki?

0|0
    0|0
    • kafa karışıklığım bıraz olsun azalmalı mesela

• şimdi bir psikiyatriste gidip derdini anlattığında -olur öyle takma kafana... demesi gibi olacak bizim tavsiyelerimiz

• Guclu bir bireysin cinsiyeti koy bir koseye 28 yasinda olman demek herseyi yasayacaksin demek de degil gecis donemindesinşu anbiraz zaman ver kendine insallah sana deger vericek uzmeyecek bir adam gibi biri cikar karsina ..

0|0
    0|0
  • Yardıma ihtiyacın yok gerçekten kendine yetebilen ve mantıklı karar verebilen iradeli bir kadınsın.. Umarım doğru kişiyle doğru bir ilişki yaşarsın..

0|0
    0|0
  • evet durumunuz benimki,de aynı insanın karşı cinsten ağzı yandımı her an kuşkulu oluyor.acaba sonuç ne olur.diye.bana sorarsan .kendine çok iyi bir dost bulmalısın.nasıl.olur evlenmek istemiyorsun.fakat seks ihtiyaçını karşılamak için .seni herzaman ve her şekilde yardımçı olacak bir dost bulmalısın.ben.arıyorum.fakat bulmak zannediyorumki çok zor.kendimi avutmaya devam ediyorum.belki birgün ...

0|0
    0|0
  • nereye kadar giderki düzgün birini bulmaya bak bence

0|0
    0|0
  • 28 yasına kadar bakıre kalmayı basarabılmıs bı bayan vay be . ımkanım olsa yemın ederım senı tavlar asık eder evlenırdım .

0|0
    0|0
  • Olabilir :) 28 nedir ya. zaten 30dan sonra hayatın tadı çıkmıyor :) Evlenmemekle iyi edersin. Bana kalırsa zaten iyi bir ilişki olmaz,28 nedir ya. Bana göre insanlar 25 den sonra evlenmemeli.

0|0
    0|0
  • 31 yaşındayım ve bakirim.

Ama kadınlardan hoşlanıyorum. yani bir problem yok.

Evliliği beklediğim için bakir kaldım.

Bence elenmeyi düşünmediğin için anormalsin :)

0|0
    0|0
  • uzaylı değilsin ama hayatının en güzel döneminde kendini bazı mutluluklardan mahrum bırakmış olman kötü. yaşamadığın için neleri kaçırdığını bilmiyosun tabi. umarım kendine uygun, güvenilir birini bulursun yoksa hayat böyle kendini kapatarak yaşanmaz.

0|0
    0|0
  • özelden yazalım sana bak neler anlatıcam eğleneceksin ve ...

0|0
    0|0
  • bence uzaylı degil cok normal ve tebrik hak eden birisin sadece sansın olmamıs uygun biri ile evlenmemişsin ve ruhsal çöküntü anlarında yaptıkların karakterini yansıtmaz bu sebeple çok takma o anları

0|0
    0|0
  • Peki erkekler ne yaptılar sana bu kadar nefret ettirecek.

Hala bakire olduuna göre seni kirletip gitme durumuda yok,

bu kadar yıkım yapmış olan ne olabilir

0|0
    0|0
    • duygusal olarak cok sey

• Tabiki insanlar duygusal olarak bazı yıkımlar yaşamış olabilir ama bunu tüm erkekler alemine maletmenin anlamı yanlış.

kadınlardanda bir sür sıkıntılar olabiliyor ama tüm kadınlar böyldir nefret ediyorum gibi düşünceler çok yanlış.

bence sevmeyi dene ve dengine evlilerle falan değil bir yıkım daha yaşama.

• pireye kızıp yorgan yakmak seninkisi

ayrıca neden kullanmıyorsun turşusunumu kurcan kaç yaşına gelmişsin zaman geçip gidiyo doğru insanla ilk beraberliğini yaptıktan sonra bu zamana kadar neden yapmadım diye kızacaksın kendine

0|0
    0|0
  • evlenmek istemiyorsan neden cinsellik yaşamıyorsun ?

0|0
    0|0
  • seve seve yolda kalmışların ve mağdurların yanındayız her türlü destek bizzat itina ile yapılır ekleyin görüşelim bebişim :)

0|0
    0|0
  • değilsin rahat ol en güzeli bakire bir eş istiyorsan önce sen bakire olacaksın

0|0
    0|0
  • Niye uzaylı olasın ki ? bu bir tercih , istediğin anda kadınlığa adım atabilirsin

0|0
    0|0
  • mantıklı ama can sıkıcı bir hayatın var sanırım

1|0
    0|0
    • mantıklı kısmına katılmasam da can sıkıcı olduğu kesin

• mantıklı derken doğru anlamında demedim hep mantıkla hareket eden manasında dedim can sıkıcı konusunda fikrimiz ortak görünen buuu

• Açık ve net helal sütü emmiş bir abimizle evlenmen lazım artık :)

0|0
    0|0
  • yaw ist. at kendini de kurtul ne bu bea? cimcime değil artık senin ki içi geçmiş karpuz

0|0
    0|0
  • bende bakirim yani hayatımda hıc biri olmadı benden 3 4 yas buyuk bayanları arzuluyorum nedenini bilmiyorum ama daha cekici ve seksi gozukuyorlar onları hayal ediyorum genelde

0|0
    0|0
  • Bu yaşına kadar birini bulup evlenmdiğinden bakire olman normal

Değer yargılarına göre davranmışsın. Zaten artık evlilik yaşı 30 larda

Ama başından geçen olay nedeni ile erkeklere sekse küsmen yanlış

Arı soktu diye balyememek gibi bir şey seninki

0|0
    0|0
  • O evli adama kapilma önce. Baska birilerine yonel

0|0
    0|0
  • uzaylısın canım maalesef :)

0|0
    0|0
  • 28 yaşına kadar sabretmişsin biraz daha sabret ve evlen yoksa hayatını yakabilirsin

0|1
    0|1
  • messi uzayli ise sen değilsin :)

çok derin mevzulara girerimde neyse ..

0|0
    0|0
  • :D yardimci olalim sana :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 6

• Bakire olmanda sıradışı veya kendini kötü hissetmene neden olacak bişey yok.Senin gibi bir çok arkadaşım var. Belkide yaptığın daha doğru. Duygusal anlamda uyum sağladığın güvenebileceğin biriyle yaşaman daha iyi olabilir. Eşcinsel ilgi duymanda belkide sadece meraktır.Zamanla bunu çözeceksin.Her koşulda seni ve merağını anlayışla karşılayabilecek biri çıkar karşına umarım.

1|0
    0|0
  • arkadan verdin mi hic peki?

0|1
    0|0
  • bende 29 yas ve bakıreyim evlılık dısı düşünmüyorum.bende senın gıbı üzüldüm ve uzak kaldım bir süre sımdıde hala ıstedigım bırı cıkmadı

1|1
    0|0
    • bir nevi kendinizi cezalandırmıyor musunuz böyle yaparak?

• onunla birlikte oldun mu peki? ondan mı böyle çekingen davranıyorsun?

• hayır onunleykende evlılık dısı düşünmuyordum zaten o da aynı fıkırdeydi

• bekaretin yaşla alakası yok ki, nikahla var.

evli değilsen bakire olman kadar doğal ne olabilir ki canım?

1|7
    0|0
  • ben 19 zum ama benimde gittiğim nokta,şuan senin olduğun yer ve bundan dolayı hiç rahatsız değilim,hiç umursamıyorum. belkide hayat böyle daha bile güzel

1|7
    0|1
  • Benimde sonum senin gibi olacak muhtemelen.

1|3
    0|1
Yükleniyor...