Tam da cinsel hayatım kötü gidiyor diye düşünürken başıma gelenler

Kızlar merak ettiğim konu şu.

geçen hafta sonu arkadaş ortamımıza yeni bayan arkadaş takılmaya başladı. samimiyetimiz arttı gece geç saatte eve geldik.

İçeri girer girmez beni duvara yaslayarak penisimi dışarı çıkarttı ve yalamaya başladı. Tamamen sertleşene kadar oracıkta bekledim.

Kucakladığım gibi yatağa attım. Bakire de değilim özel günümde değil ama sabaha kadar yalayacağım dedi. Çokta başarılıydı. Sizce neden böyle davranmış olabilir. Neden ilişkiye girmek istemedi. Çokta sorun değil şikayetim yok gerçi ama :)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• senle iyi sanal yapılır bu kadar başarılı anlatan görmedim uff canım çekti pislik

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• azmissiniz siz.

0|0
    0|0
  • sen kaç dakikada boşaldın?

0|0
    0|0
  • Vajinasi killidir utanmıştir

0|0
    0|0
    • dilime tek bir tüğ bile gelmedi

• şikayet etmedim. neden böyle bir istek olabileceğini sordum.

hımm nedendir sence?

• Mikrop kapmistir kesin sanada gecirmesin diye ola bilir

Erkekler Ne Diyor 6

• bu hikayeyi 1998 yılında hustlerda okumustum cok basarılı demekkı bidaha yazmıslar paylastıgın ıcın tesekkurler :)

2|1
    0|0
  • Uzun zaman cinsellik yaşayamayan bazı bayanlarda libido erkeksi davranış sergilettirebiliyor; yani seni b.ceriyor hissini yaşamak istemiş. Tabi öyle olmadığını bütün dünya biliyor.

:)

0|0
    0|0
    • yokbe arkadaşım erkeksi davranış filan değildi. uzun zaman cinsellik yaşamamış olması konusunu bende düşündüm. çok istekli. çok başarılı. vajinal veya anal bir birleşme yok.

• ahçı hünerlide kepçede bitiyor olay.

o keçeki tabağı bir kerede doldurur.

o kepçeki dibi kazır.

o kepçeki karıştırır...

• Atıl ahçım, bir kefal geldi gibi. Pişirmeye başla.

:)

Eğer 2 veya 3 kişilikse balığı bende severim.

:P

• şu an bunu okuyan bütün erkekler senle beraber 31 çekiyoruz. fantazin süpermiş.

0|0
    0|1
  • aç tavuk kendini tahıl anbarında hayal edermiş :D seninki omisal bence

0|0
    0|0
    • kıskandığını düşünüyorum.:)

• tamam işte aç olan sensin. karınla bunları yaşayamadığın için burada ilgini çekiyor çekemiyorsun.

• alttaki atıp tutmalar benim dikattimi çekti ondan olabilirmi aceba hem bukadar tatlı atışma yeter başarılar alımaca yok ama ha

• Atma recep tutmuyo

2|1
    0|0
  • Sorsaydın ya kıza :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...