Seni hep seveceğim asla vazgecmeyeceğim diyen erkek?

Sevgilim sürekli seni çok seviyorum senden asla vazgeçmeyeceğim diyor ve benimle evlenmek istediğini söylüyor. Fakat ilişkimiz ileri boyutta yani cinsellik var. Çok da güzeldi ama son günlerde "sana sarılmak ve uyumak da bana huzur veriyor tabii ki seni arzuluyorum onu da yaşıycaz ama bu da yeter bana" diyor. Sizce beni seviyor mu:(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için sevişmek güzeldir ama sevdiğim kadının kollarında sarılıp yatmak daha bir güzeldir.

Sürekli aynı şeyleri yapıyorsanız sıkılmış olabilir, cinsel hayatınızı renklendirin; hatta tüm ilişkinizi renklendirin ki soğumayın.

Çok sık birlikte oluyorsanız biraz ara verme ihtiyacı hissetmiş olabilir.

Duygusal bir dönemden geçiyordur, gerçekten sarılıp uyumak istiyordur.

Kafanı bu düşüncelerle boğmadan önce bir bak bakalım sadece yatakta mı uzak, yoksa tüm ilişkinizde mi? İlişkide böyleyse sorun var demektir; değilse yeni heyecanlara yönelin ve sarılıp yatmanın tadını da küçümsemeyin.

0|0
    0|0
    • yoo ilişkıimiz cok sıcak benı arzuladıgını ozledıgını herseferınde dıle getırıyoo sadece cınsellıık cok onemlı deıl senınle uyumak bıle huzur verıyo dıyo buna sevınmelımıyım yaa of ne bılım ben onu cok sevıyorum kesınde:D

• Stres, can sıkıntısı falan cinsel isteği azaltır. Bu aralar yorgun ve kafası dağınık olduğu için huzura ihtiyacı var, minik öpücüklerle sarılıp uyursanız daha mutlu olur. Bu dönemi atlatın yine onu baştan çıkarırsın; şuan senden kaynaklı bir sorun yok. Kendini boşa üzme. Onun yanında olduğunu hissettir. Biraz kendini toplasın libidonuz yine artar.

• tesekkur ederım gercekten cok ıc rahatlatıcısın:)sevdıgıne ınanıyorum herseyın hayırlısı tabı ama onun gıbıı ıyı ve tatlı bırını kaybetmek ıstemem bu yuzden bıraz korktum acaba benı o yonden ıstemıyomu dıye ama hareketlerı ole gstermıyo ole olsa hıssederdım tesekkur ederım tekrardan destek olucam ona :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Cinsellige kadar yaşamışsın ve sordugun soruya bak beni seviyor mu ? ilginc... Üzgünüm ama duygusu sadece cinsellikse ve cinsellik olmadan sevmiyorsa kullanmış sadece seni işte seni ve sevgini kullanmış

0|1
    0|0
    • 2. el mağzası mı açsak ne :) Epey çoğaldılar dimi hacı.

• pat dıye evlenılmez heralde bunun ıcın bı cok seye ıhtıyac var tabııkı nıyetın ne olduguu onemlı

• Niyetini ne zaman anlayabailirsin?

• bencee siz cok birlikte olmussunuzz artık seni arzulamıyor ondan dolayı sarılmakda yetiyor diyor biraz sexe ara verinn derım hatta cok sık göruşmeyin özlesinn yoksa sonu ayrılık ;)

0|0
    0|0
  • yalancidir. elbet herkesin vazgecme nedeni olur. kac yildir birliktesiniz ve onun yasi kac? bunlar cok onemli bu tur ucuk sozlerde

0|0
    0|0
  • bu sözleri her buluşmanızda bıkmadan söylüyorsa tehlike var bence

0|0
    0|0
  • bence seni seviyor seviyorda daha ileri gidersen karnin burnunda sevecek dikkatli ol

0|0
    0|0
  • o seni seviyor. ama sen onu sevmiyorsun şüpheye düştüğün için.

0|0
    0|0
    • hayır tabiiki seviyorum sadece sarılmak bıle yetr dıyo ya oraya takıldım

• yada sole sorım sevdıgınıze sarılıp uyumakta yetermı tabııkıı onuda yasıycaksınız ama bi erkek için sevdıgı kıza sarılmak ve onun yanında huzurla uymak da yetermi

• o da çok hoş bir şey. yeter yani

Kızlar Ne Diyor 2

• skn innma bnm de öyle bir svglm vardı gçn yz 3 aylk bi ilşki yşdk yz btti bz ayrlmdk bni snra hç armdı trk edldm snr öğrndmki hytnda bşksı vrmş

0|0
    0|0
  • "Seni hep seveceğim,asla vazgeçmeyeceğim."

Çok tehlikeli laflar bunlar inanma güzelim inanma :D

0|0
    0|0
    • ya ben sevgısınden suphe etmıyorum aslında ıcten ınanıyorum sevdıgıne aılemle tanısmak ıstedı annemle tanıstırtım babamlada bıraz daha zaman gecsın tanıstırıcam onun aılesı uzakta gelıncede ben tanısıcam nıyet olarak cıddı hep dıle getırıyo benım kafamı karıstıran cınsellık on planda olmalımıdır yanı yada seven erkege gercekten sevdıgı kadınla sadece sarılıp uyumak yetermı mrk ettıgım bu ılk sorum bıraz farklı olduu dusunmeden yazdım.. :)

• Evlenmeden cinsellik ön planda olmamalı. niye mi ? ne olcağınız belli mi bakalım tamam iyi ne hoş çok seviyosunuz birbirinizi ne bileceksin seni bırakıp gitmeyeceğini? garantisi varmı ?yok.

boşu boşuna ileride sıkıntı çekeceksin.çok iyi yapıyor sevgilin sarılıp uyusun sadece uyuyun sevişmeyin :D

• ya aslında sunuda solesem ıyı olur bu bıkere oldu yanı bırlıkte kaldıgımız gun sadece 2 kere bırlıkte olduk ve sarılıp uyuduk sonra ben cok kızdım ama senın nefesın bıle yetıyo dedıı burda yanımda olman bıle guzel dedı bıde kacgundur uykusuzdu ole uyuduk ıste ya herseyı acık acık yazıyorum ama meraktan ıste:( ogunden once hep fenaydı yanı anlatamam:)neyse ya bıraz ortalıgı atese vermem gerekıyo sanırım

Yükleniyor...