Nasıl?Nasıl?Nasıl?Nasıl?Nasıl?Nasıl?Nasıl?

şimdi durumu kısaca özet geçicem:

ydışından 1 ay önce geldim ve buradaki flört tabularını unutmuşum.

bi erkek arkadaşla bir iki haftadır mesajlaşıyorduk netten falan. geçen gün bişiler yapalım dedi. ben de ok dedim. haftaya buluşucaz. sıkıntı ise şu, bu arkadaş son 2 gündür bu buluşmadan bahsediyo randevu olarak falan görüyo, yani sanırım sevgilisi falan olarak görüyor. ne yapayım da benden soğusun? buluşmayı hep ertelesem mi yoksa buluşmaya gidip bu konuda bir imada bulunursa direkt yüzüne söylesem mi? yoksa lezbiyen olduğum vs. tarzında bir yalan mı söylesem? Normalde rahat bir tipim, yüzüne karşı direkt söylerim sıkıntı yok da kırmak istemiyorum onu. fikirler?

Güncellemeler:
yanlış anlamayın şundan dolayı sordum. normalde biriyle buluşup takılırım güzel de vakit geçiririm şahsen erkeklerle kızlarla olduğundan daha iyi vakit geçiririm. ama türkiyede biraz ciddiye biniyo bu buluşmalar falan. bir anda soğuk davranıp öküzlük yapmak da istemiyorum. kararsız kaldım.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnceden mesajı vermen gerek :) yanında baska bırıyle mesajlasıyor gıbı yap ondan gelen mesajlara gulumse zaten onunda dıkkatını cekecektır...Yada onu en yakın arkadas olarak gıbı kanka gıbı dusun fıkır alıs verısınde bulunmaya calıs, Fenerbahcelı Galatasaraylı bı arkadasım varda ona hedıye alacagım sence ne almalıyım yardımcı ol bana deger verdıgım bırısı fakat bılemedım tarzı ... Sacmaladım galıba ama deneyebılırsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• imaya oyuna carta curta gerek yok,kafandan gecenı dosdogru soyle ısıne gelmezse yoluna bakar oda

0|0
    0|0
  • Numarası varsa engelle bir yerde ekliyse sil ama bunlardan önce ona buluşmak istemediğini bunun için bir neden olmadığını söyle uzatırsa dediğimi yap :) Bu arada 7 kere Nasıl ? yazmanda durumu özetliyor salla gitsin :)

0|0
    0|0
  • Bence istemiyorum diye acıkca belirt.yoksa yapısır turk erkekleri . sonra sen cekersin. en iyi taktik bu istiyosan daha da veriim taktik

0|0
    0|0
  • bulusmaya gıt ama mesafenı koru soguk cevap ver o gıder zaten su hugh jackman dustugu hallere bak ya :)

0|0
    0|0
  • belki sadece iyi bir arkadaş kazanırsın arkadaş olarak kalalım dersin, zaten niyeti farklıysa o sana yazmaz neden büyütüyorsun kafanda

0|0
    0|0
    • niyetinin o yönde olabileceğini bilsem zaten sormam, asosyal ya da acemi değilim. :) kafamda büyütmüyorum.

• nckimi bir daha ağzına almaya cüret etme, özgüven yoksunu gizlicim.

• öyle canım hedehödö zart zurt

• yanılıyorsun türk erkekleri kapılmaz sadece yatağı düşünür dikkat et :D

0|0
    0|0
    • yatağa düşürmek.. bu da yalnızca türk erkeklerine özgü bir deyim :)

pek bu tip şeylere takılan biri değilim.

• Bu duruma bakışın onemli :) karşı olsan terk edilebilirsin

• engin tecrübelerini benimle paylaştığın için saol.

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilin varmış gibi davranmalısın

0|0
    0|0
    • en mantıklısı ama bu seferde sevgilin varken benimle buluşmaya geldi bu kız diye düşünedebilir karşı taraf

• ya çok da takılan biri değilim ne düşünüldüğüne.. bunu denicem muhtemelen. çok teşekkürler bu arada cevap için :)

• Rica ederim :) Böyle dertleşiyorken falan de ism uydur Berkle de tartıştık çok kıskanç ama seviyorum yaaa falan yap :)

• bence buluşmaya gitmemelisin yüz verme .

0|0
    0|0
Yükleniyor...