Ona soylemeli miyim ?

Onumuzdeki ay nisanim var.Sevgilim bakire olmadigimi biliyor.Gecmisinle ilgilenmiyorum konusmayalim dedi.Bir kisiyle beraber oldum daha once ama o kisi evliydi (hos ben bunu bilmiyordum ogrendikten sonra ayrildim ama yinede icim icimi yiyor).Bunu ona soylemeli miyim ? Yoksa desmemeli miyim ?

Güncellemeler:
Yahu ne yapayim kendimi mi oldureyim ? Omur boyu kendimi eve kapatip disari mi cikmayayim ? Ne istiyorsunuz anlamiyorum Insan gibi bir soru sordum ne o*lugum kaldi ne baska bir sey.Ben bununla gurur duymuyorum deli gibi de pismanim 17 yasindaydim ve boyle bir halt yedim.Normal cevaplayan herkese tesekkur ederim.

1|1
825

En İyi Erkek Görüşü

• Necip fazil ustad demisya

maziyi çöpe attım, köpek olan buyursun karıştırsın

Gecmise mazi derler, ortaligi karistirip bulandirmasan iyi edersin

5|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Arkadasim.

erkek arkadassin konusmiyalim demis sakin acma erkek duyarsa ici kanar sen birsey yok gibi devam et .

1|0
    0|0
  • Söyle bence, ne halt yediysen anlat hepsini bilmeye hakkı var sonuçta. Böyle kadınlarla evlenen erkekler varya bide ona şaşıyorum.

0|2
    5|2
    • Kul kinadigini yasamadan olmezmis bence bunu dusunurek konus.

• Bak söyle anlat ne yaşadıysan. Sonuçta pişman olmuşsun, ben affetmezdim ama o affetmiş işte. Bunuda eder belki.

• He ben yobazım yani. Çok teşekkür ederim hem evli erkeklerin altına yat hemde bana yobaz de !

• Sevgilinle cinsel birlikteliğin olduysa hiç karıştırma güzel kardeşim adam olgun ve seni seviyor önemli olan bu bence..

1|0
    0|0
  • "Sevgilim bakire olmadigimi biliyor.Gecmisinle ilgilenmiyorum konusmayalim dedi." bunu diyorsa fazla kurcalama bence.

1|0
    0|0
  • evli adamla iyimiş valla.

0|1
    3|0
    • Evli oldugunu bilmiyordum.

• Acinack durumda olan o degil bence her neyse.

• o da senin gibi biriyse gerçi müstahaksınız birbirinize adam geniş mazehepli anlatsan da komaz anlat.

• fazla karıştırma detayları sonuçta senin bakire olmadığını biliyor ve konuşmayalım demiş

1|0
    0|0
  • bence deşmene gerek yok o biliyor ve senden o konuyu kapAtmanı istemiş belikki o seni her halınle kabullenmiş.. onun değerini bil sevginiz daim kalsın MUTLULUKLAR

0|0
    0|0
  • bakire olmadığını biliyomuş, geçmişinle ilgilenmediğini ve konuşmak istemediğini söylemiş. bence o sormadan açmamalısın.

1|0
    0|0
  • karıştırırsan üzülürsün. karışitırma. unut.

0|0
    0|0
  • boş ver canım o seni sevmiş kabul etmiş gerisinin önemi yok canım

1|0
    0|0
  • geçmişinle ilgilenmiyorsa hiç anlatma ...

1|0
    0|0
  • Çocuk zaten geçmişe geçmiş ola demiş sen hala kabuk bağlayan yarayi deşme derdindesin

1|0
    0|0
  • gerek yok bence konuşmayalım demiş kaşıma geleceğine odaklan ;)

1|0
    0|0
  • karıştırıp aranızı bulandırma bence . Düşünceleri değişebilir .

0|0
    0|0
  • sevgilin durumu biliyorsa sıkıntı etme kendine.

0|0
    0|0
  • sewıyosan soyle

0|0
    1|0
  • karşındaki seni olduğun gibi kabullenmisgeçmişinde yaşadığın olayın senin tüm hayatını mahvetmesine izin vermemelisinhayat acı süprizlerle doludur daha fazlada kurcalama detayını eğer sana sorarsa annlatırsın bence...

0|0
    0|0
  • eğer sana geçmişin beni ilgilendirmez dedi ise hiç o kunları açma sende unutmayı çalış sil at kafandan ya - kendi hayatına mutluluğuna inan iki çoçuk yap gerisi boşver - senden başka kimse biliyor mu ?

1|0
    0|0
  • neyi söyleyecen seviştiğim adam evlendi mi diyecen adam açma diomuş ya nie açıosun ki

1|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum konuşmayalım demiş daha düşünme artık. yaptkların allah ile senin aranda bu konuları bir daha açılmamak üzere kapat mutlu olmaya bak. eşini hep mutl u et ve mutlu ol allah tamamına erdirsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence hiç gereği yok

2|0
    0|1
  • Hepimizin geçmişte yaptığı hatalar var yani. Bence geçmişi çok kurcalama. Artık yeni bir hayatın var ve sadece geleceğe bak. Mutlu olmanı dilerim canım.

2|0
    0|2
    • Sagol

• Ben kendi adınma konuşayımda böyle kadınlar benim gözünde o*dur okadar. Bunlarlada evlenilmez. Hatalar varmış laflara bak !

• kes mal herif, sen git kendine rahibe bul o zaman.

• Sevgilin bakire olmadığını biliyor ve geçmişinle ilgilenmioyrum dedi ise. kurcalama .Bırak..Yoksa daha çok tadını kaçırırsın

1|0
    0|2
  • Geçmişini duymak istemiyorsa zorlama. Anlatıp ne yapacaksın ki?

1|1
    0|1
    • Soylemeyecegim galiba.

• Bırak hayatım. Hiç muhatap olma böyle yobazlarla. Allah bildiği gibi yapsın bu tarz düşünen erkekleri.

• Değmez zaten hiçbirine..

• Anlat çma sonuçta bılesı gerekınıbılıyor. Evlılık adam olayını hıc açma hoşolmaz

0|1
    0|0
  • Bu devirde durustluk kar etmiyor.O surekli elestirilen bakireyim deyip her halti yiyenler var ya onlar kiymete biniyor.Aslinda hicbirine hicbir sey soylemeyeceksin bunlarda bakire karim var diye sevincekler.

1|0
    0|1
  • ilgilenmiyorsa neden anlatıyorsun ?

2|0
    0|1
  • sevgilin geçmişi açma diyomuşya sana boşuna bu konulara girme sende unut mutlu olmaya bak

2|0
    0|2
Yükleniyor...