Ona soylemeli miyim ?

Onumuzdeki ay nisanim var.Sevgilim bakire olmadigimi biliyor.Gecmisinle ilgilenmiyorum konusmayalim dedi.Bir kisiyle beraber oldum daha once ama o kisi evliydi (hos ben bunu bilmiyordum ogrendikten sonra ayrildim ama yinede icim icimi yiyor).Bunu ona soylemeli miyim ? Yoksa desmemeli miyim ?

Güncellemeler:
Yahu ne yapayim kendimi mi oldureyim ? Omur boyu kendimi eve kapatip disari mi cikmayayim ? Ne istiyorsunuz anlamiyorum Insan gibi bir soru sordum ne o*lugum kaldi ne baska bir sey.Ben bununla gurur duymuyorum deli gibi de pismanim 17 yasindaydim ve boyle bir halt yedim.Normal cevaplayan herkese tesekkur ederim.

1|1
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Necip fazil ustad demisya

maziyi çöpe attım, köpek olan buyursun karıştırsın

Gecmise mazi derler, ortaligi karistirip bulandirmasan iyi edersin

5|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Arkadasim.

erkek arkadassin konusmiyalim demis sakin acma erkek duyarsa ici kanar sen birsey yok gibi devam et .

1|0
    0|0
  • Söyle bence, ne halt yediysen anlat hepsini bilmeye hakkı var sonuçta. Böyle kadınlarla evlenen erkekler varya bide ona şaşıyorum.

0|2
    5|2
    • Kul kinadigini yasamadan olmezmis bence bunu dusunurek konus.

• Bak söyle anlat ne yaşadıysan. Sonuçta pişman olmuşsun, ben affetmezdim ama o affetmiş işte. Bunuda eder belki.

• He ben yobazım yani. Çok teşekkür ederim hem evli erkeklerin altına yat hemde bana yobaz de !

• Sevgilinle cinsel birlikteliğin olduysa hiç karıştırma güzel kardeşim adam olgun ve seni seviyor önemli olan bu bence..

1|0
    0|0
  • "Sevgilim bakire olmadigimi biliyor.Gecmisinle ilgilenmiyorum konusmayalim dedi." bunu diyorsa fazla kurcalama bence.

1|0
    0|0
  • fazla karıştırma detayları sonuçta senin bakire olmadığını biliyor ve konuşmayalım demiş

1|0
    0|0
  • evli adamla iyimiş valla.

0|1
    3|0
    • Evli oldugunu bilmiyordum.

• Acinack durumda olan o degil bence her neyse.

• o da senin gibi biriyse gerçi müstahaksınız birbirinize adam geniş mazehepli anlatsan da komaz anlat.

• bence deşmene gerek yok o biliyor ve senden o konuyu kapAtmanı istemiş belikki o seni her halınle kabullenmiş.. onun değerini bil sevginiz daim kalsın MUTLULUKLAR

0|0
    0|0
  • bakire olmadığını biliyomuş, geçmişinle ilgilenmediğini ve konuşmak istemediğini söylemiş. bence o sormadan açmamalısın.

1|0
    0|0
  • karıştırırsan üzülürsün. karışitırma. unut.

0|0
    0|0
  • boş ver canım o seni sevmiş kabul etmiş gerisinin önemi yok canım

1|0
    0|0
  • geçmişinle ilgilenmiyorsa hiç anlatma ...

1|0
    0|0
  • Çocuk zaten geçmişe geçmiş ola demiş sen hala kabuk bağlayan yarayi deşme derdindesin

1|0
    0|0
  • sevgilin durumu biliyorsa sıkıntı etme kendine.

0|0
    0|0
  • gerek yok bence konuşmayalım demiş kaşıma geleceğine odaklan ;)

1|0
    0|0
  • karıştırıp aranızı bulandırma bence . Düşünceleri değişebilir .

0|0
    0|0
  • sewıyosan soyle

0|0
    1|0
  • karşındaki seni olduğun gibi kabullenmisgeçmişinde yaşadığın olayın senin tüm hayatını mahvetmesine izin vermemelisinhayat acı süprizlerle doludur daha fazlada kurcalama detayını eğer sana sorarsa annlatırsın bence...

0|0
    0|0
  • eğer sana geçmişin beni ilgilendirmez dedi ise hiç o kunları açma sende unutmayı çalış sil at kafandan ya - kendi hayatına mutluluğuna inan iki çoçuk yap gerisi boşver - senden başka kimse biliyor mu ?

1|0
    0|0
  • neyi söyleyecen seviştiğim adam evlendi mi diyecen adam açma diomuş ya nie açıosun ki

1|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum konuşmayalım demiş daha düşünme artık. yaptkların allah ile senin aranda bu konuları bir daha açılmamak üzere kapat mutlu olmaya bak. eşini hep mutl u et ve mutlu ol allah tamamına erdirsin

0|0
    0|0
  • herkes kendiyle mükelleftir bu yüzden söylenenleri takma... sevgilin konuşmak istemiyorsa açma konuyu çünkü açarsan hala orada takıldığını düşünebilir... sonuçta duygusal olarak geçmişte bir takıntın yok ama tekrar gündeme getirirsen var gibi düşünür... kabullenmişse herşeyi zaten sorun yok...

2|0
    0|0
  • Zaten bakire olmadigini biliyirmuş neyin sıkıntısını yadiyorsun anlamadim

1|0
    0|0
  • ilerde ciddiye binince kendi bunu ögrenirse bir güzel tekmeyi hak edersin bence

0|0
    4|2
  • söyleme sakın.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence hiç gereği yok

2|0
    0|1
  • Hepimizin geçmişte yaptığı hatalar var yani. Bence geçmişi çok kurcalama. Artık yeni bir hayatın var ve sadece geleceğe bak. Mutlu olmanı dilerim canım.

2|0
    0|2
    • Sagol

• Ben kendi adınma konuşayımda böyle kadınlar benim gözünde o*dur okadar. Bunlarlada evlenilmez. Hatalar varmış laflara bak !

• kes mal herif, sen git kendine rahibe bul o zaman.

• Sevgilin bakire olmadığını biliyor ve geçmişinle ilgilenmioyrum dedi ise. kurcalama .Bırak..Yoksa daha çok tadını kaçırırsın

1|0
    0|2
  • Geçmişini duymak istemiyorsa zorlama. Anlatıp ne yapacaksın ki?

1|1
    0|1
    • Soylemeyecegim galiba.

• Bırak hayatım. Hiç muhatap olma böyle yobazlarla. Allah bildiği gibi yapsın bu tarz düşünen erkekleri.

• Değmez zaten hiçbirine..

• Anlat çma sonuçta bılesı gerekınıbılıyor. Evlılık adam olayını hıc açma hoşolmaz

0|1
    0|0
  • Bu devirde durustluk kar etmiyor.O surekli elestirilen bakireyim deyip her halti yiyenler var ya onlar kiymete biniyor.Aslinda hicbirine hicbir sey soylemeyeceksin bunlarda bakire karim var diye sevincekler.

1|0
    0|1
  • ilgilenmiyorsa neden anlatıyorsun ?

2|0
    0|1
  • sevgilin geçmişi açma diyomuşya sana boşuna bu konulara girme sende unut mutlu olmaya bak

2|0
    0|2
Yükleniyor...