Sanalda erkeğin yapısı anlaşılır mı?

Bir erkeğin bir kadın-kız sitesinde adını da vereyim Netlog ta profilinde travesti ve erkek arkadaşının da olması ve bu sitede geliştirdiği vücudunu sergilemesi VE de skype adresini orda açıkça yazması,onun cinsel tercihi ve yapısı hakkında ne uyandırıyor sizlerde?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• kim olursan ol gene gel modunda yalnız bir arkadaş

1|0
    0|0
    • tsk o kesin...:))ben biraz bu sahsin daha cok jogolo oldugunu düsünmüstüm:))

• jigolo olmak sanıldığı kadar basit değildir,sıradan azgın erkekleri jigolo ile karıştırmamak lazım.o en fazla erkeklere hizmet eden biri olabilir :) skype adresi de sanal seks için yazmıştır

Erkekler Ne Diyor 1

• sonucta herkes istedigini yasamakta özgür birde pc basinda degisik seyler denemek niyetinde herkes.. tabi ne kadar uygulamaya koyulur bilinmez.. kendisi icin

0|0
    0|0
    • ya ben herkesin yasamina saygi duyuyorum sorum bu degildi,sadece bu kisinin öyle davranmasi onun yapisi hakkinda bilgi verir mi diye sormustum ama,yinede tsk

• simdi pc basinda iken insan asil bastirdigi kisiligi gün yüzüne cikartiyor.. bu durumda evet pc basinda kalabilir bu durum ya da genele yansir bilemiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadın sitesi ve oraya üye olmuş öyle diyorsun sanırım.İlk aklıma gelen bende sizdenim aranıza katılmak kabul görmek istiyorum oldu.

0|0
    0|0
    • sadece kadin sitesi degil tabiki...erkekler de var yani kisacasi arkadaslik sitesi güya ama her türlü is var:)))tsk

• Ben onu bilmiyorum ama telefona Tango programı kurdum.Resmen travesti kaynıyor adını sanını yaşını açık resimlerini ve telefonunu açık açık yazıyorlar.Dahası saatim 100 tl vs tam bir mikrop yuvası durumu ve buna yasak yok şu an.Aleni fuhuş yapıyorlar.

• anlaşılmaz. buradan sana iyi iyi anlatır kendini.

0|0
    0|0
  • Dilediği gibi yaşıyor diye düşünürüm, saygı duyarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...