Bugüne kadar kimseyle birlikte olmadım. Fakat..

Bugüne kadar hiç kimseyle cinsel birlikteliğim olmadı. Fakat kendimi tatmin etmek için sıkça mastürbasyon yaparım. Bugün yine bir p*rno video izlerken mastüre olma sürecimde kendime engel olamadım ve vajinama parmak kalınlığında bir şey sokmak istedim. Kendime zarar vermemek için nazik davranmaya çalıştım fakat canım yanmadan 10 cm kadar içime alabildim. Bu bana zevk vermedi. Hiçbir şekilde tahrik olmadım. Hatta belki daha fazla bile girerdi ama korktum ve geri çıkardım. Lütfen dalga geçecek arkadaşlar bir şey yazmasın ciddi anlamda kendimi kötü hissettim gerçekçi cevaplara ihtiyacım var. İçime almaya çalıştığım şey çok kalın olmadığı için mi o kadar içeri girdi, yoksa bakire değil miyim. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

1|0
6|24

En İyi Kız Görüşü

• parmak kalınlığındaki bişiyle diyosun..bu kadar ince bişiyle kızlık zarın bozulmaz.hem de tahrik olmuş durumdayken..çünkü vajinan kaygan,kullandığın şey ise ince...zar dediğimiz et parçaları daire şeklindeki vajinanın iç çeperi boyuncadır.Çoğu kızlık zarında bu çeperin orta kısmı boştur.senin kullandığın şey de et parçalarının bulunduğu iç çepere baskı yapmayacak kalınlıkta olduğundan bozulmadığını düşünüyorum.Ben de bakire iken defalarca parmak atmıştım ve gel gitler bile yapmıştım.ama bir problem yaşamadım ilk ilişkimde...anladığım kadarıyla sen gelgit de yapmamışsın..

1|0
    0|0
    • Şu an çok mutlu ettin beni. En azından içimi rahatlattın. Çok sağ ol.

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 24

• Vajinanın derinliği 10 cm civarıdır zaten.Girer yani daha fazla bile.Mastürbasyon yaparken daha önceleri acı hissettin mi hiç?Ya da parmağını soktun mu içeri?

0|0
    0|0
    • Daha önce hiç acı hissetmedim ya da gerektiği gibi bir kanamada olmadı. Zaten ilk defa böyle bir şey denedim. Umarım dediğin gibidir.

• evet

• Kızlık zarının yeri dı dudakları açtıktan sona yana doğru 1ya da 1.5 cm içerde.Delikten içeri girince bu dediğim yani.10 cm içerde değil.Eğer esnek değilse o kadar bir cisim girerse bozulur.Kanama da olmayabilir.Kızlık zarının durumuna ancak jinekolog anlayabiliri muayene ederek.Boşuna moralini bozma.jJinekologtan ranedevu al o baksın.

• kızlık zarı vajinayı tamamen örtmez. vajina duvarındadır. mürekkep hokkasını düşünebilirsiniz.. illaki kızlık zarı yırtılacak diye bir şey yok. hatta zarı yırtılmadan cinsel ilişkiye giren ve böyle devam edenler bile var..

zevk alamamanıza gelince, zarım yırtılacak endişesi ile bir psikolojik baskı sonucunda zevk almama olabilir. önerim titreşimli klitoris uyaran aletlerden almanız yönünde :)

0|0
    0|0
  • beynin acil olarak evlenmelisin alarmı veryor güzelim.sen azmışsın. hayırlı kısmetler diliyorum sana. inşallah sapık düşüncüleri ve istekleri olan ve denemeye kalkan birine denk gelmezsinde sende oda cennete gidebillecek şekilde yaşar göçersiniz bu dünyadan.korkma kız halen bakiresin. :-)

1|0
    0|0
  • Kalem sigara parmak(başparmak hariç) bu tür ince şeylerin pek zarar vereceğini düşünmüyorum. Ama kuruyken ve vajina çeperi darken yapma mazallah..

0|0
    0|0
  • bidaha sakın öyle bişey denemeye kalkma kızlını bozarsın ve evlendiğinde başına büyük sorunlar çıkarır benden tavsiye o kadar korkmana gerek yok bence her kadın nasıl dayanıyorsa sende öyle dayanmalısın ilk gece biraz acı çekersin sonra düzelir merak etme

1|0
    0|0
  • Kendi kızlık zarına zarar verebilirsin. Bu türden şeyler deneme bence. Çok istekliysen ve kızlık zarın senin için çok önemliyse, kendini anal sekse alıştır. Zamanla oradan çok zevk alacaksın. Bunu yapan ve çok büyük zevk alan milyonlarca kadın ve erkek var.

0|1
    2|0
  • şimdilik sorun yok ama fazla tekrarlama bence bunu

0|0
    0|0
  • bir bayanlar ilk orgazmı veye boşalmayı masturbasyonla yaşarlar.yani cinsel manada ilk zevkleri mastürbasyonla tadarsınız.vajinal zevki veya orgazmı kadınlar daha çok sonları seks yaptıkça tanır ve almaya başlarlar.onun için içine aldığın seyin sana mastürbasyondaki gibi zevk vermemesi normal ama bence yapma bir daha

0|0
    0|0
  • gerçeği parmak kalınlığındaki soğuk bir nesn ile bir olmayacaktır üzülme.

0|0
    0|0
  • kızlık zarın esnek olabilir kan gelmediyse sıkıntı yok daha fazlada zorlama sonra sıkıntıya girebilirsin..

0|0
    0|0
  • bekaretin bozulsaydı kan gelirdi. belki zarın esnektir. çok şüpheleniyorsan aynadan fener tutarak bakmayı dene.

0|0
    0|0
  • Bozulmadığına dua et arkadaşım .s

0|0
    0|0
  • esnek bi zar yapısına sahipsin fazla zorlama bence sürtünme yoluyla tatmin et kendini ;)

0|0
    0|0
  • boşver değişik sekilde yap bnce ..

0|0
    0|0
  • benim görüşüm sana o tadı tatdıracak birşey değil de bi erkek olsa belki zevk alırdın

0|0
    0|0
  • içeriye bişeyler sokma mikrop bulaştırırsın.

0|0
    0|0
  • hmm ilginç.. esnek zar olayımı acaba.

0|0
    0|0
  • bence zarar gormemişdir. sen naziksin

0|0
    0|0
  • kızlığın bozulmadımı :o

0|0
    0|0
  • masture yapacağına evlen neden evlenmiyorsun.

0|0
    0|1
  • bence farklı bi şi sokmayı dene..mesela dildo falan :)

0|0
    0|1
  • Zarın çok esnek olabilir ya da gerçekten de bakire olmaya bilirsin.Ancak sadece soktuğun için zevk veremeyebilir evet.

0|0
    0|0
  • 10 cm olmaması gerek zar benim bildiğim 3 cm filan derinde sadece

0|0
    0|0
  • Esnek zar olabilir , doğuştan zarın olmayabilir bi bak aynada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Endişelenme bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Bu nesile gerçekten üzülüyorum... acıma anlamında. eskiden 18 olunca evlenirmiş insanlar. Sizce bu mu doğru eskiden mi. İnsanlara yapılan bir eziyet bu... Bu kadar devasa bekaret kanunlarının geçerli olacağını düşünmüyorum...

0|0
    0|1
  • zarın esnek olabılır kan gelmedıyse bozulmamıstır ama sen yınede bı daha deneme derım

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun. Bir zorlanma bekler ya insan. Olmadı çok korktum. Bir daha tövbe.

• Zevk almadığım için değil ki.Ne bileyim bir anlık bir gaflet. Of.

• uzulme ama doktora gıt

• üzülme bekaretin falan öule kolay bozulmaz.penis sertleşince hem boyu uzuyor hemde kalınlaşıyor yani kocaman bişi oluyor vajinanın içini dolduruyor ve 14-15 cm kadar içine giriyor bu esnada kızlık zarı bozuluyor öyle parmak la falan kızlık zarı yırtılmaz ayrıca kanama olur

0|0
    0|0
  • bence bekaretin bozulmamıştır bende bekarken çok sık masturbasyon yapardım ama bekaretim bozulmamıştı.ama evlenince penis içime girer girmez kızlık zarım yırtıldı yabi kızlık zarının yırtılması için penis kalınlığında bir cismin vajinana girmesi lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...