Prezervatif merakı. küçük bir soru

prezervatifle sevişirken boşaldıktan sonra sevişmeye devam etsek bir sorun olur mu? sızma gibi falan. bilmiyorum erkek arkadaşıma da soramam. normal yapıyoruz ama prezervatifle ilk defa yapacağız

Güncellemeler:
teşekkür ederim hepinize :) pek dindar arkadaşım sana da sağol :)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz merak etme ben çol defa çıkarmadan 2.ye gittim hiç bir şry olmuyor

Yeterki delik olmasın :))

1|1
    0|0
    • umarım olmaz :)

• Merak etme olmaz, olsaydı ben ayvayı yemiştim :)) enişte çıkarmadan 2.ciye gidiyorsa kaybetme sen onu :))

Erkekler Ne Diyor 11

• boşalınca sevişirsen penis biraz küçülür .ve prazarvatif te sızma olur veya içinde kalır sperme birlikte dikkat et ben sevişirken kaldı bayanda çok ağladı çıkaramadı elini felan karıştırdı yoktu

1|0
    0|0
    • olmadı tutarız ya :)

• benden söylemesi tercüben var bu konuda sen en iyisi gelince dışarı boşalsın

• benim her taktığım yırtılıyor 22cm olması hiçte iyi değil onu anladım

1|0
    0|0
  • garantiye almak istiyorsan çıkarmadan devam et

1|0
    0|0
  • paldır paslak sallan sallana oraya girerse iyi, erkek boşaldıktan sonra şeyi zaten sönüyor nasıl devam edeceksiniz acaba!

0|0
    0|0
    • seninki hemen pısıyorsa birşey diyemem ben.

• cinsel bilgisi olmayan zavallı genç kız, ama öğrenecek...

• Boşaldıktan sonra prezervatifin değişmesi gerek.

0|0
    0|0
    • iki üç dakika dursa ölmez bee :D

• Sperm kurursa penisi tahriş eder. Spermin o 2-3 dk dediğin sürede vücutta bir yerde kalırsa bir süre sonra kaşıntıya neden olur. Temas edildiğinde temizlenmesi gerekir. Bi suya tutup yapsanız iyi olur ;)

• onu hallederiz sonra :)

• Böyle durumlarda risk olur sanırım

0|0
    0|0
  • kesınlıkle rısk ıçerır

bosaldıktan sonra prezervatıften kurtulmak gerekır ;)

0|0
    0|0
    • 5 gün orda kalacak hali yok.

• penisin kanallari sperm barindiriyor yine.sakin deneme.

0|0
    0|0
    • prezervatif varken barındırsa ne fark eder?

• o kadari bile riskli.yasini bilmiyorum ama abi tavsiyesi sana.

• teşekkür ederim :)

• hiç bir şey olmaz bence sabahlara kadar devam

0|0
    0|0
  • kullanmadım o yüzden bişey dieymiom

0|0
    0|0
  • 4:15 - Kadınlarınızdan zina edenlere karşı, içinizden dört şahit getirin. Eğer onlar, şahitlik yaparlarsa, bu kadınları, ölüm alıp götürünceye kadar veya Allah onlara bir çıkış yolu açıncaya kadar evlerde hapsedin.

4:25 - Sizden her kim hür mümin kadınları nikah edecek bir zenginliğe gücü yetmiyorsa, ona da ellerinizin altındaki mümin cariyelerinizden efendilerinin rızası ile nikahlamak var. Allah sizin imanınızı daha iyi bilir. Siz birbirinizdensiniz. O halde sahiplerinin izni ile ve mehirlerini örfe göre vermek suretiyle cariyelerden iffetli olan, zina etmeyen, dost da edinmeyenlerle evlenin. Evlendikten sonra bir fuhuş yaparlarsa, o vakit hür kadınlar hakkında gerekli bulunan cezanın yarısı kendilerine lazım gelir. Bu hükümler, içinizden günah işlemekten korkanlaradır. Sabretmeniz ise, sizin için daha hayırlıdır. Allah Gafûrdur, Rahimdir (çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir).

17:32 - Zinaya da yaklaşmayın, çünkü o pek çirkindir ve kötü bir yoldur.

24:2 - Zina eden kadın ve zina eden erkekten her birine yüz sopa vurun; Allah'a ve ahiret gününe inanıyorsanız, Allah dini(ni tatbik) hususunda sizi sakın acıma duygusu kaplamasın! Müminlerden bir grup da onlara uygulanan cezaya şahit olsun.

24:3 - Zina eden erkek, zina eden veya müşrik olan bir kadından başkası ile evlenemez; zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya müşrik olan erkek evlenebilir. Bu, müminlere haram kılınmıştır.

24:4 - Namuslu kadınlara zina isnadında bulunup, sonra (bunu ispat için) dört şahit getiremeyenlere seksener sopa vurun ve artık onların şahitliğini hiçbir zaman kabul etmeyin. Onlar tamamen günahkardırlar.

24:5 - Ancak bundan sonra tevbe edip ıslah olanlar müstesnadır. Çünkü Allah çok bağışlayıcı ve merhametlidir.

24:6 - Eşlerine zina isnadında bulunup da kendilerinden başka şahitleri olmayanlara gelince, onların her birinin şahitliği kendisinin doğru söyleyenlerden olduğuna dair dört defa Allah adına yemin ederek şahitlik etmesidir.

24:7 - Beşinci defa da, eğer yalan söyleyenlerden ise, Allah'ın lanetinin kendi üzerine olmasını dilemesidir.

24:8 - Kadının, kocasının yalan söyleyenlerden olduğuna dair dört defa Allah adına yemin ve şahitlik etmesi,

24:9 - Beşinci defa da, eğer (kocası) doğru söyleyenlerden ise, Allah'ın gazabının kendi üzerine olmasını dilemesi kendisinden cezayı kaldırır.

25:68 - Yine onlar ki, Allah ile beraber başka bir tanrıya yalvarmazlar, Allah'ın haram kıldığı cana haksız yere kıymazlar ve zina etmezler. Bunları yapan günahı(nın cezasını) bulur.

33:30 - Ey peygamberin hanımları! sizden her kim bir terbiyesizlik ederse ona azab iki kat katlanır. Bu Allah'a göre çok kolaydır.

60:12 - Ey Peygamber! İnanmış kadınlar sana gelip Allah'a hiçbir şeyi ortak koşmamaları, hırsızlık etmemeleri, zina etmemeleri, çocuklarını öldürmemeleri, elleri ile ayakları arasında bir iftira uydurup getirmemeleri, iyi bir işte sana karşı gelmemeleri hususunda sana bey'at ederlerse onların bey'atlarını al ve onlar için Allah'tan mağfiret dile. Şüphesiz A

0|2
    0|0
    • he bir imanlı sensin zaten

• Bildiğim kadarı ile İslam inancında nasıl ki birisine cenneti müjdeleyemezsin aynı şekilde yanacağına dair hüküm de veremezsin , bunları söylediğin anda kendini hüküm mercisi yerine koymuş olursun ki bunun da anlamı nedir biliyorsundur .

• ben sizin gibi zinakar değilim Allah'ın izniyle cennete gideceğim.havuzlarda yüzecek,bahçelerde koşacağım.Sizi yanarken görmek beni mutlu etmez Aklınızı başınıza alıp dindar olmanız umuduyla esen kalın.

Kızlar Ne Diyor 2

• normal yapıyoruz derken anlamadım ya

1|0
    0|0
    • et ete değiyomuş yani :)

• prezervatifsiz yapıyoruz.

• prezervatif iyide erkek boşaldıktan sonra penisin tekrar sertleşmesi zaman alır bu arada meni sızması olabilir en iyisi prezervatifi yenileyip öyle devam etmek

• sorun olmaz bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...