Arkadaşlar piskolojim bozuldu lütfen yardım edin.hayata küstüm.

penisim 17 cm sitelere baktım kızların beklentilerinin çok altında günümüzde en fazla boşanma bu cinsellik yüzünden oluyor evlenip yuva kuramamaktan,karımı tatmin edememekten korkuyorum.sizce penis büyütücüler işe yarar mı?

troll falan değilim yemin ederim.yardımınızı istiyorum.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• sana sunu soylerım

17 cm hakıkaten hafıfe alınmayacak bı boyut

o kızlar amaclı olarak yazıyorlar

sana serefım uzerıne yemın ederım 15 cm bıle olsa ben karsımdakıne gokkusagının 7 rengını bırden gosterırım

bellı bı boydan yukarısı kadına zevk degıl acı verır

tam bırlesme olamaz serı ve hızlı hareket edemessın

o 25 cm dıyen kızlara gercekte 17 yı koklesen gozlerı yerınden oynar

bıkac tecrube ettıkce benı anlarsın şımdıne desem boş)))

onemlı olan sen bosalma surenıolabıldıgınce uzat

ve partnerıne arzu dolu yaklas

ilişkide kendını kaybetme karsındakının aldıgı zevke odaklan ve onu zaman la tanıdıktan sonra nasıl yaklasacagını pekıstır

bır bakmıssın seks makınası olmussun ;)

0|0
    0|0
    • sağol abi tavsiyelerin için öyle fırlama biri değilim sadece ilerde evlilik için sorun oluşturur diye korkuyorum

• kesınlıkle olmaz emın olabılırsın

• Allah razı olsun.

Kızlar Ne Diyor 4

• En fazla derinliği 10 Cm olan bişey için beklentiler çok fazla. Takma sen önemli olan boyu değil işlevi :)

0|0
    0|0
  • bence uzun sizi seven böyle sevsin

0|0
    0|0
    • 3 cm daha uzun olsa hiçbir korkum kalmayacak 18 yaşıma basacağım 3 cm daha pompalarla falan uzatabilir miyim?

• Dedigim gibi seni seven penisin icin sevmesin buyutmeye calisma kisa diil zaten..

• eşimin penisi seninkinden daha küçük ama seks sırasında hiç sorun yaşamıyoruz beni yeterince tatmin ediyor.sende üzülme penisin yeterli

0|0
    0|0
    • peki ablacığım sağ ol Allah mutluluğunu daim etsin

• seninde canım. dilerim kısmetini bulursun

• @verybig insan gibi yorum atacağına evli bir bayana saygısızlık yapıyorsun nasıl bir şerefsizsin sen?

• Millet kafayi yemis biri goguslerim kucuk esim beni aldatir mi der digeri penisim kucuk diye dertlenir.Birakin boyle seyler icin sizi birakacak olan biraksin arkadasim ya.

0|0
    0|0
    • abla ben öyle her gün başka bir kızla yatmak isteyen fırlama biri değilim sadece ilerde evlendiğim zaman yuvamın dağılmasından korkuyorum başka bir isteğim yok.

• Seni seven her halinle sever kaldiki takinti edeck boyutta degil.

• insan bilmediğinin cahilidir o düşüncede olanlarda seks konusunda cehalet içindeler işte . anlatmaktan bezdik ama anlayan yok .

Erkekler Ne Diyor 3

• çükünüzü değil beyninizi geliştirin bak o zaman ne kadar mutlu eder ve mutlu olursun...

1|1
    0|0
  • Arkadasim senin kafa iyi mi? 17cm diyorsun; kucuk diyorsun. Hergun baska bir tiple karsilasiyoruz yaa! Taktik gelistirmekte ustunuze yok. Hem 17cm diyerek ilgi uyandirmak hemde ajitasyon yaparak :) pes dogrusu. Bir vajina pesinde dustugunuz su hale bakin :) Kafayi yemissiniz. Penisin normal boyu 12-15 cm araligidir. % 90 erkeginki bu araliktadir. Vikipediden bak. Yoksa cok mu p*rno izliyosunuz ne? Onlar secilmis herifler be olm. Herkeste yok.

1|0
    0|0
    • ne taktiği ne ajitasyonu dayı ya,ne ilgi uyandırması şuraya bir soru sorduk gelen cevaba bak.ciddi ciddi soru sordum burada. hesabı da kapatıyorum ne haliniz varsa görün ilgi uyandırmakmış öyle olsa ben neden gizli sorayım bunu.bana da 17 cm büyük deme sakın.

• Arkadasim sende bir gariplik var. Benimle kafa bulma. Asagidaki cevaplari oku. Herkes benim gibi diyor. Wikipediaya gir ve insan penisi yaz. Bilimsel olarak normal boyut araligi orada yaziyor. Senle ugrasamiycam.

• ideal boy 14-16 arası. 20cm sonrası can yakar. daha fazla büyütüp ne yapcan. önemli olan boyu değil işlevi.20 cm sapa sahip olup kadını beceremezsen, işte sorun o...

0|0
    0|0
    • öyle diyorsun ama bir-iki kişi değil bir çok kız +17 diyor büyütücüler işe yarar mı?

• bu sitedeki bayanların nasihatını dinle. yüze yüce konuşurken var mı +17 diyen? önce bunu dürüstçe cevaplayalım. üroloji doktorlarına danış, benim söylediklerimi söyleyecekler. zaten kadının vajinası 10 cm. ilişki sırasında 14cm oluyor. esnekliği ile 16 cm. yani sen +17 diyorsun, bu rahmin içine girmek demektir. can yakar. yani ,%90 ihtimalle uzun süre uzun penisli erkeklerle yatan kadınlar +17 ister. %10 şans eseri doğuştan olabilir. vakumlu penis büyütücü var. ille de büyütücem diyorsan.

• herkes senin dediğin gibi diyor sanırım haklısın Allah razı olsun.

Yükleniyor...