Bekareti umursamayıp umusayanları kadıranlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

bir laf var kendisi bakire ama gönlü değil diye böyle insan doldu bu ülke

bence herkes özgürdür bu konuda ben ne bekarete önem vereni yadırgarım ne de önem vermeyip ilişkiye gireni

ama şuna karşıyım bekaret onun için önemli ki değil zamanında ilişkiye girmiş sonra başkasıyla işler ciddileşince karşı taraf bunu öğrenirse ayrılır diye kızlık zarı diktirenler,yapay kızlık zarı kullananlar...karşı tarafı kandırmaya yönelik resmen kurnazca davranmaya çalışanlar var.bir de eline erkek eli değmemiş gibi davranıp tersten,oral,sürtünme gibi her türlü şeyi yapmışlar var

işte böyle insanlardan iğreniyorum.resmen karşı taraf için hayati sayılan bir konuda onu kandırmak için her türlü şeyi yapıyorlar.bunun benim gözümde dolandırıcılıktan çok da farkı yok

madem bir ilişki yaşadın o zaman onun arkasında dur.eğer ki evlenmeyi düşündüğün insan senden ayrılacaksa bu yüzden bunun sorumluluğunu taşımayı bil.ben her ilişkiye girene namusludur namussuzdur demiyorum

siz ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
link

güncelleme için kusura bakmayı link verecektim unutumuşum.bu soruyu yazmama sebep olan yazı buydu.şimdiye kadar 25 bin yapay kızlık zarı satışı geçilmiştir.az bir rakam değil bu

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende katılıyorum sana. Geçmişimde yaşadım, bunu şuanda sevgili olduğum kişiye açıkladım, başta korktum beni bırakır her şey biter diye ama beni anlayışla karşıladı, olgunca yaklaştı ve dürütslüğüm beni ona daha çok bağladı... Dürüst olduğum için sorun olmadı ve çok mutluyuz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Anneleri de bakire değil.

0|1
    1|1
  • Katılıyorum kesinlikle. Ya hiç yapma ya da yaptığının arkasında dur.

0|1
    0|0
  • bekar ve bakire olmayanlar kasardir.

0|0
    0|0
  • Tamamen seninle aynı şeyleri düşündüğüm için, farklı bir şey yazamayacağım. Ama dediğin laf öyle güzel ki 'dolandırıcılık' onlar dolandırıcı,sahtekar kadınlar benim gözümde.. Kusura bakmasınlar ama ezik olarak görüyorum. İnsan hesabını veremeyeceği hiç bir şey yapmamalı, bu dolandırıcı kadınlar zaten kendilerini sadece YAMIYOR. Saygılar.

0|0
    0|0
  • ben 2 hfta önce bir gençle tanıştım niyeti evlenmek olduğunu söyledi ben de açık açık bakire olmadığımı anlattım ve bana dediki sen bana gerçekleri söyledinya başımın üstünde yerin var dedi. şuan beraberiz ve gayet mutluyuz... daha ilişkinin ilk haftasında dürüstçe söylemem çok hoşuna gitti...

0|0
    0|0
    • aynen ya zaten bu sadece bu konuda değil her konuda öyle.herkes birbirini olduğu gibi sevsin.birde zaten bu kandıranlar bir ömür böyle birşeyle nasıl yaşamayı o insanın yüzüne nasıl bakmayı düşünüyorlar

• dedimya ben asla bu vicdanla yaşayamazdım. kurduğun yuva başına yıkılmazmı bir gün...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...